Mentor Mr.smooke_allot

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
Sutra, ako bude vrijeme za to, isto puna doza P. Cvijet? Sa ili bez Boosta?
 

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
Super! Dogovoreno, onda danas ide Boost. Proslo je bilo Plantela C.
A sta s onim pauzama svako trece zalhevanje? Dal.ja imam potrebu za tim s obzirom da koliko vidim, koristim puno manje 'dodataka' od dosta growera ovdje..
P.S. Kako je kod tebe, jesi se skućio? Nadam se da ti je situacija malo lakša sada!
Po malo, sretno i :respect:!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
pauzama svako trece zalhevanje
Vidit čemo kolko jedu. Ak se krenu spicevi lisca zutit onda pauziramo. Al da mogao bi trece zaljevanje bez gnojiva.
@Ganjazilla upad u učionicu ti je slobodan. ;) ::kauboj::
Kakav ti je plan growanja?
Edit: @grona Puuuno lakše je sad nakon sto sam sve sredio. Sad fino u nove pobjede::listomahanje::::banjahanje::
 
27.03.2020
23
38
13
30
S obzirom da nemam pojma kaj radim,krenuo bi sa automatima(frend mi je reko da je to najbolje za pocetnika,sad jel to istina il nije,neznam)
imam 4 sjemenke Blue Critical od Dinafema.
Oprema:
-Homebox Ambient Q100,100x100x190
-Ventilator VK100 U 250m3/h, sa termostatom
-Filter CAN-lite 300m3/h
-Viparspectra R900 LED
thermo-hygro metar i PH metar
potovi 19l(platneni il kakvi vec jesu)
Cyclone clip fan

Od kemije imam Aptus start i topbooster i Azos bakterije,ali sumnjam u to jer dosta dugo su stajale na suncu (jebiga amater)
Nije problem narucit novu klopu jer ionak trebam zemlju kupit.. pa ak mi mozes tu napisat kaj da uzmem bilo bi super. Mislio sam Biobizz all mix + njihova paleta kaj ide uz to, ali ti odluci iskusniji si u ovome. PS pare nisu problem. Ak sam kaj zaboravio napisat, podsjeti me :)
 
Poslednja izmena:

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Odlična priprema. Ako mozes birat zemlju, uzmi potH od klasmana. Jako dobra zemlja. Gledajuči druge growere koji koriste Bio bizz gnojiva odlično rade posao. Tako da ako i nijh uzmeš nečeš požalit. Ja sam na prvu imal lose iskustvo s njima i našo sam AN i od onda samo njih koristim. Zemlja Bio Bizz all mix je dobra zemlja( malo prejaka za start, al prožvaču to biljke nekako). Ja trenutno koristim Bio Bizz all mix i Bio Supstrat od Klasman-a i ova druga je bolja.
Malo o strainu. To je automat jel'?
Za početnika growera nije lako s automatima. Oni ne praštaju greške, i zayebe. Dok sa photoperidnim imaš prostora za po koju početničku grešku.
. Na tebi je da odlučiš želiš li manje biljke nižeg rasta, il veče biljke da sa 4 popunis taj kvadratni metar. Ali pošto več imaš menkice, možemo i s njima popunit box sa dobrim LST-om.
Edit:
Za automate ti je 19l zemlje jako puno. 11 litara ti bi bilo taman za automata. Uz to u tih 19 l stane i vise zemlje pa ces trebat barem dvje vreče bio bizza.. bolje uzmi 11l tegle i vrecu potH i imas dosta za sve i jeftinije si prošo. Ove 19l mozeš čuvat za neke photoperiodne biljke.
Eto sad je na tebi da odlučiš✌
 
Poslednja izmena:

djuka2301

Aktivan Član
02.03.2018
78
420
53
Pozdrav mr. Smooke_Allot.jel bi mi htjeo biti mentor?
Odradio sam jedan grow dosad,upoznat sam s osnovama pa ako bi mogao tu i tamo da mi pomognes?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
Uhvatilo je i jedan cvijet manji ali i vrhove listova pored te malo na susjednoj biljci... IMG_20200330_132843.jpg
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Cek malo. I cvjet je uhvatilo? Daj i to slikni. Kako baratas sa PH? Jel stavljas sto u vodu za spustanje? Ovo po liscu mi se cini ph fluktacija. A ako je na cvjetu tako onda cemo imat problem i
Edit
Mozes skimut te listove da me prizoves pljesan
 
  • Love
Reactions: vladomar

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
Znam da izgleda tako, ali siguran sam da je od venta jer se pojavilo nakon lose odluke paljenja istog. Svi osteceni listovi, zajedno sa cvijetom su bili na prvoj crti toplinskog udara u sred temperature od cca 13°
Vrh koji je ostecen je isti ovaj na slici gore, prvi do lista s lijeve strane. Ako želiš uslikam ga ali vec sam dosta puta išao tamo sa svijetlom da provjerim temp i da slikam pa ne znam da li ce ih to isto uznemirit ili ce brijat da vani sijeva :D

Ph mjerim, kao sto sam ti rekao sa lakmusom i uvijek je izmedu 6.8 i 7.2max

P.S. Jucer sam dao 10ml Boosta na 5 litara vode. Procitao sam na stranici od Hesi da je to puna doza, nadam se da nece przit i ako sam bio svjesan da stavljam 2.5ml vecu dozu nego prosli puta
 
Poslednja izmena:

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.