Mentor Mr.smooke_allot

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Ok. Nesto mi tu ne stima. Taj Bruce bi trebal pit barem 4 litre po zaljevanju i tako otprilike svaka 4 dana. Ovako ga nešto muči jer listovi su previše uvijeni ko da je prezaljevani. Rupe si izbusio na kantama?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Eto ti greške. Loše je reagirao na to i vidi sta se dešava. Prije tjedan dana jos nije krenuo u cvat a vec si dao puno fosfora i kalija. ::poguzi::
Sto ti je činiti? Dobar flush zlata vrijedi. Flusaj ga sa jedno 60 litara vode. Pa ga ostavi da se skroz osusi. Bilo bi dobro da nabaviš melassu. Dobro bi mu došlo nakon flusha
 
07.06.2016
95
111
43
Eto ti greške. Loše je reagirao na to i vidi sta se dešava. Prije tjedan dana jos nije krenuo u cvat a vec si dao puno fosfora i kalija. ::poguzi::
Sto ti je činiti? Dobar flush zlata vrijedi. Flusaj ga sa jedno 60 litara vode. Pa ga ostavi da se skroz osusi. Bilo bi dobro da nabaviš melassu. Dobro bi mu došlo nakon flusha
Ide pod tus, makar sad gledam glavni se vraca u vis
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
Smooke da se ubacim u temu...Kada bi meni bilo dobro ubacit melasu I da li da ju uopce ubacujem? I ne znam da li sam spomenuo, ali ja svojim vecim biljkama 10-12 litara potovi dajem nesto vise od litre I pol, s tim da sam slj. puta mislio dat 2 a isto mi iscuri dolje I bude dugo vlazno kao sto znas... Da nastavim tako s obzirim da se ne bune ili?
P.S. sory ako spamam
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot
07.06.2016
95
111
43
Nije mi se timer ugasio svjetli sad vec 26 sati mene nije bilo ahahaha oce im smetat?, da i ja sam zajebo nije 19/7 od 3 popodne do 8 ujutro radi, al danas je produzila a i ova se preporodila
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.