Mentor Stipe

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko web plejera. Slušamo se!
Hempatia Seedsman iGrow Mills Nutrients
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

pikadile984

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.04.2015
669
2.067
163
santos
Ovako da smorim jos topiro sam jos dvije grane odlucio sam ostaviti sto duze u vege fazi zanima me kad da krenem sa prihranom ovaj tjedan bi joj dao uz root boster i tnt complex tvoje misljenje mada listovi su zeleni ajme kupusasto sve unaprijed hvala care

pikadile984

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.04.2015
669
2.067
163
santos
Od prilike sam odlucio 40dana vege zavisi kako se bude mreza popunjavala do tada cemo vidjet stipe kako ce se ponasat uglavnom tebe prvo pitam poz sorry na davezu

14.11.2016
118
63
28
sad sam skuzio da su mi vrhovi lisca malo izgubili boju,odnosno pozutilo je malo,cak se i na slikama od jucer vidi(poslao sam ti u PM,vjerojatno ti je promaklo od silnih poruka),kaj bi to moglo bit?

14.11.2016
118
63
28
a znam da se nis ne vidi,sry zbog tog,evo aktualne slike bez hpsa...mislim da se mozda malo previse brinem,al jbg,kak sam se s prvom sjebo,odnosno skoro pa pre kasno reagirao,sad cu valjda na svaku tockicu trzat...

Prilozi

pikadile984

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.04.2015
669
2.067
163
santos
Ovakve stvari sam i ja primjetio i blagu ufrkanost listova cak su gornji i kanđijasti hm.. bila je borba sa temp ali sta je tu je pa sam blago zagnojio sa tnt complexom pola doze cak mililitar manje tvoje misljenje

Stipe

Japanac
Urednik
Moderator
20.03.2014
10.481
20.663
1.158
Escondido, California
Misljenje za sto?
Kandje na vrhu lisova je obicno pokazatelj prezaljevanja ili pregnojavanja....ili nakupljanja vode negdje u posudi.
Nazubljivanje rubova listova, oni zubi po rubovima kad iskoce ko na pili... to je zbog pre visoke temperature.

09.11.2014
153
76
43
Stipe, izvini što te smaram frend, ali planiram uzeti semenke od seedsman-a, pa me zanima opet tvoje mišljenje koje semenke da naručim za rak jetre. Uzeo bih dva strain-a, jedan za spavanje, a drugi za preko dana, da nije couch lock. Šta kažeš? :)

Stipe

Japanac
Urednik
Moderator
20.03.2014
10.481
20.663
1.158
Escondido, California
Ne volim bas takva pitanja jer se nekako osjecam odgovorno :)
Ne pratim toliko puno medicinske sorte....al da ja moram za sebe isao bi na teske indike sa sto vise thc-a za noc i neku sativa cbd za preko dana.
...nesto tipa
Critical Kush, Mataro Blue, Og Kush, Pineapple chunk, Pineapple kush, Bubba Kush i slicno

Za preko dana npr Amnesia CBD, Purple Orange CBD.....

Prolistaj ove koje sam naveo pa odaberi koje ti se svidjaju i mozda da provjeris sa @Herbal Bob da li se on slaze sa tim sortama.

Sviđa im se: Kapisla

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.351
3.085
188
Tamo iza ugla
Isprika @Stipe , moram ti malo uletit u mentorsku kutak za ispravak malo netocnog navoda glede CBD-a "za po danu".:D

@Kapisla
Uzmi tri - cetri razlicita indica straina i kada ces raditi ulje pomijesaj ih sve zajedno. Gledaj indice sa visokim postotkom THC-a. Za "po danu" nikako ne uzimaj CBD sorte jer one ne lijece rak!!!

Ako i ubacis koju CBD sortu u grow, onda i nju pomijesaj sa svime. Sto vise razlicitih strainova to bolje jer se dobije veci spektar razlicitih kanabidoida.

Ja sam osobno protiv sative u ulju jer znam kakav nered mogu napraviti ako je ima previse.

Stipe, sorry jos jednom na upadu. ;)

Sviđa im se: hazeri and Kapisla

Stipe

Japanac
Urednik
Moderator
20.03.2014
10.481
20.663
1.158
Escondido, California
Kao sto rekoh, ja bi tako da radim za sebe i ne zelim za nikoga inzistirati da uzme bas tu i tu sortu.
Kapisla je trazi i sortu za preko dana a da ga ne zakuca za kauc. Posto sative ne bi niti ja koristio preko dana, savjetovao sam sativu cbd koja i dalje ima nesto thc-a zajedno sa cbd-om da bas nema pre sativasti ucinak i da se moze normalno funkcionirati.
I ja se slazem da bi bilo bolje mijesati sorte, al on zeli 2 sorte, nocnu i dnevnu pa sam prema tome i napisao.
.... kako god, neka vidi sa herbalom, ili neka odluci po svome. Ja tak i tak nisam medicinar na forumu :)

09.11.2014
153
76
43
Hvala na savetima. Uzeću onda nekih 4-5 jakih indica, odabraću neke sa mnogo THC-a i možda jednu sa ujedno mnogo CBD-a i + THC-a.
Samo sam mislio da mi neko kaže koje sorte, jer ja ne mogu da se odlučim. Voleo bih da znam koje bi drugi ljudi odabrali da su u mojoj situaciji, pa zato pitah Stipeta. :)

Sviđa im se: Sensi Star
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.