MH150 & HPS400, "Random seed" 2 growBox-a. First grow by @HenryTueoff

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
Od toga da svakih mesec ipo imas berbu odma da ti kazem nema nista,ako su autosi minimum 70ak dana,ako su regular ili fem semena cvetanje ti samo traje 60 i vise dana,tako da to otpisi :)
A sto se tice saksija za taj box 80x100x180 ja bi ti preporucio u taj box 3 biljke u potove od cca 15L i dobar trening,pomoc od clanova foruma,malo tvog znanja mozes imati okej rezultate
Sretan grow :)

PS
Uzmi mentora,ako ga nemas
https://www.vutra.org/forums/mentorski-kutak.60/

imas autos od 42 dana od sjemena do berbe +speed se zove sorta.
a i ja sam uzgojio 60 day wonder u 14 danu vec cvjeta zavrsava ko sto ime kaze 60 dana od cvjeta +-5 dana
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: HenryTueoff

uksnicazabunje1

Aktivan Član
22.01.2015
369
1.056
143
Kingston,Jamaica
Moja greska onda sto sam napisao da su autosi minimum 70 dana nisam se dovoljno informisao :) ,njegova ideja je bila da ima berbu svakih mesec ipo dana sa ovim 'random seed' zato sam mu odma naglasio da nema od toga nista da se ne nada bez veze,nista lose nisam mislio :)
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ma ja to samo da podjelim sortu fina je
a sa regularom mozda bi mogo sa dva boxa skratit vege vrjeme na nulu(jedan vege drugi cvjet) ali nema tu neke puno razlike mjesec skines do mjesec ipo mozda.jedan box vegetira i pocetak cvjetanja radi dok drugi box zavrsava cvjetanje pa ih tako okretat
 
25.03.2013
36
33
18
ma ako sve ispadne od ovoga growa kako treba neće biti potrebe radit ništa pola godine heh. imam 2 boxa. ali radit s 2 boxa je puno posla, a i ne treba mi serijska proizvodnja, ovo će mi biti sasvim dovoljno, i nakon ovog growa samo auto sorte dalje, čini mi se kao najbolji izbor.