MOJ PUT KA OZDRAVLJENJU by miss.mrkvica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
ovaj video od mazara.... ajme kako sam se ja parao kad se ona počela smijat hahahahahaha


Al jako zanimljiv video, dobar.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ej Mrkvice, a jesi možda koji put uzela i dnevnu dozu?
I slažem se s tobom za kortiće i interferon:sun2:

miss.mrkvica je napisao(la):
hej ljudovi evo jedan mali radosni updejtić:icon_lol:

...ravnoteža mi je iz dana u dan sve bolja što iz dana u dan vidim kad vježbam jogu i hodam skoro ko na pisti:icon_lol:,još kad uletim u visoke pete to će biti to:costumed-smiley-027...

ulje me više ne puca ko na početku,tijelo se naučilo na terapiju nakon dva tijedna(2 zrna riže),ovaj treći tj. podižem dozu na 3 zrna:icon_lol:

eto toliko za sada od mene,treba samo biti strpljiv i rezultati će da dođu,nisam se tako dobro dugoooooooooooo osijećala;)

kortikosteoridi,interferoni:2flip:

ps voli vas vaša mrkvica:)))))))))))))))))))
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Miss Mrkvice svaka čast na uzgoju i na napravljenom ulju,iskreno se nadam da ce ti pomoci oko zdravstenih tegoba.pratim tvoj dnevnik konzumacije te također mislim napraviti ulje za sebe,dva člana obitelji i jednu poznanicu u nadi da cu im pomoci.drži se.pozz :D
 
24.05.2011
229
111
0
Mr GreenSkin hvala na čestitkama,nadam se da ćeš da uspiješ u svojem naumu da pomogneš svojim bližnjima;)
sretno i samo naprijed;)
 
06.04.2011
35
4
0
45
Mrkvice sve pohvale tebi i Mazaru.Trebao bih i ja da narucim seme i napravim ulje za tastu posto ona ima kancer na plucima.Interesuje me gde ste uzeli ove el.serpe u kojima ste kuvali?I koja im je cena?Znam i da ti joga bas dobro pomaze.Zelim ti brz oporavak i samo guraj dalje nemoj da klones duhom nikako.Ako ti ikako mogu pomoci reci nije nikakav problem.Volimo i mi tebe samo da znas.Pratim te .Pozdrav.
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
pratim i tvoj dnevnik reci mi nesto vise ako mozes oko ulja i krvni pritisak (tlak) ako znas ili ako mozes izmeriti jako mi je vazno hvala
p.s prijateljstvo ako je mozno :)
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
pozz mis mrkvica sta ima novo pisi zelim znati a mislim da i ostali zele da znaju kako ide tvoj dnevnik
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
:ridinghorse:Gle ovu nalizanu:ridinghorse:
Pa di si , jel te pere?
 
24.05.2011
229
111
0
hej Mazar, evo upravo se probudila ;-)
pere me kako koji dan al u četvrtak sam bila totalka....
znam da sam obečala da ću malo porad na dnevniku... ovaj vikend sigurno...kad malo posložim dojmove...
dobro sam, al ovo vrijeme mi baš neide u prilog, vlažurina.....
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
miss.mrkvica je napisao(la):
hej Mazar, evo upravo se probudila ;-)
pere me kako koji dan al u četvrtak sam bila totalka....
znam da sam obečala da ću malo porad na dnevniku... ovaj vikend sigurno...kad malo posložim dojmove...
dobro sam, al ovo vrijeme mi baš neide u prilog, vlažurina.....
Mrkva, koliko još imaš ulja? Ti bi opet box u pogon trebala staviti:vb_smash:
Kako si?
Ništa ne znamo...
 
24.05.2011
229
111
0
imam još cirka 21 ml,hehe,meni to traje za razliku od tebe, ja sam na manjim dozama,sada sam cirka na 10 zrna sada ipak radim pa nemogu
da se izubijam,zadnjih dva tijedna me ekipa gleda onako malo sastrane,hehe,pitaju me da i nima malo dam toga na čemu sam ja,tako da
ostajem na konzumiranju samo u večernjim satima,sva sreća da sam ujutro uvijek malo drogi pa ova trenutna situacija ne mijenja na stvari baš puno,jedino što sam ovih posljednjih dana malo više drogiii,;))))))))
što se tiče boxa on ide u pogon iza nove godine,sljedeći vikend idem s ekipom na skijanje,normalno ja ne skijam,ali zato ću da im kuham...barem će toplo da jedu,a ja ću da se nauljim i malo zapalim,knjigica i tako to;))))))))
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
miss.mrkvica je napisao(la):
imam još cirka 21 ml,hehe,meni to traje za razliku od tebe, ja sam na manjim dozama,sada sam cirka na 10 zrna sada ipak radim pa nemogu
da se izubijam,zadnjih dva tijedna me ekipa gleda onako malo sastrane,hehe,pitaju me da i nima malo dam toga na čemu sam ja,tako da
ostajem na konzumiranju samo u večernjim satima,sva sreća da sam ujutro uvijek malo drogi pa ova trenutna situacija ne mijenja na stvari baš puno,jedino što sam ovih posljednjih dana malo više drogiii,;))))))))
što se tiče boxa on ide u pogon iza nove godine,sljedeći vikend idem s ekipom na skijanje,normalno ja ne skijam,ali zato ću da im kuham...barem će toplo da jedu,a ja ću da se nauljim i malo zapalim,knjigica i tako to;))))))))


Poslije Nove godine, ajde čekamo s nestrpljenjem:angry015:
Pa šta ne podijeliš malo s ekipom;)
Meni je baš došao frend na vikend, jučer mu dao s shakeom, brzo ga je spržilo, odmah je zdraviji bio. Sigurno sam već 15 ak ljudi izliječio:notnice:
Opa, ma bit će ti super na skijanju:b_hop:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: crazydave
24.05.2011
229
111
0
helou ekipa :icon_lol:

...vratila se sa skijanja,3 dana iznad 1000m mi je prijalo toliko da sam čak razmišljala da se preselim na neki obližnji vrh:sun2:
napravila sam pauzu s uljem ta tri dana jer mi je bila malo frka nosit to preko grane. nisam konzumirala ulje, ali sam se osječala super, tako da mislim da bi ulje i planina bili pun pogodak. jučer sam povećala dozu (cca 20 zrnca), dosta me je pralo, svi moguči osječaji su se jučer borili u meni (od totalne euforije do napada tjeskobe).
ali sva ta stanja svijesti u tim trnucima su totalno nebitna jer ulje zaista djeluje... ne boli me glava više kao prije, stabilnija sam u nogama, ne trnem kao prije...
jedva čekam da odem na godišnji pa da počnem uzimat ulje više puta dnevno, mislim da će to onda biti ono pravo...
koji put imam osjećaj da nije fer prema svima Vama što u zadnje vrijeme baš i nisam aktivna u pisanju dnevnika, ali nadam se da mi ne zamjerate jer jednostavno ne znam kako da vam opišem sve što mi se događa pa onda odgađam za sutra, pa za prekosutra i znate kako to već onda dalje ide....

ps voli vas vaša mrkvica;)))))))))))))))
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
O pa ti si živa, ajde lijepo od tebe što si se malo očistila, progledala, ja još kratko brojim, još 19 dana do kraja. Valjda ćeš više pisati na GO. Ili možda ne, ako ćeš biti nalizana non stop:facesjump:
Užasna mi je ta tjeskoba i anksioznost, jedina lošija nuspojava (govori si non stop da je to od ulja):vb_wave:
Drž se:sun2:
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
dobro je da pises cesce pratim tvoj dnevnik ljepo je procitati kada napises mogla bi neke utiske preko dana preko noci spavas nespavas znojis se vruce hladno daj spodeli vise informacije
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
mrkvice bilo je vise i vrijeme da se javis...nemoj da se to vise ponovi ;-)
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
pozdrav mrkvice, cestitke za dobro obavljen posao!
ako te stignu neke crne misli dok budes povecavala dozu, samo dodji na forum
srecno i sve najbolje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.