Moj site na kome ostaju stazice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
16.07.2015
2
1
3
35
Pozdrav ljudi . Kao prvo zanimam me koliko vas je online ovdje u kasnijm satima :)

Drugo trece itd ,imam nesto sto je niklo ove godine ,i za sad mislim da nisu lose ,jos uvijek neznam tacno ni koje su muske i zenske ,trazio sam po youtube i nekim google slikama ,al jos nisu pokazale sta su ,no nema veze . Problem glavni je sto tu gdje se one nalaze tacnije na 2 sajta po 4 komada ,cesto ih obilazim i tako da je nemoguce preletit da ne ostane trag iza mene,(nisam ptičica)


i love weed and one pussy

ps.- probat cu nekad ubacit i slicica i znam da bi trebo manje da ih obilazim al ove godine su velike vrucine pa idem da ih zaljevam vodom . Nicim ih nisam prsko protiv buba ,puzeva ,crvi nekih koje sam nalazio i pojedu mi skoro granu cijelu (nevjerovatno) je sta sam nalazio posto su posijane u dzungli . Na pocetku sam im malo skoz ubacio vjestackog gnojiva tacnije 2 puta .Posto sam ih presadjivo toliko puta iz posude u posudu . a tek jucer sam sa njima odradio zadnji trening. - U najlonkama u kojim se nalaze nasuo sam isprocetka kupovnu zemlju za cvijece ,2 vrece al mi nije moglo bit pa sam dodo jos ove zemlje iz nekog potoka ,a tek jucer sam donasuo im pune vrece i ukopo te vrece u zemlju tako sam im smanjio vidljivost za 20 centi . tri od njih vec imaju oko 2 metra a ove ostale sam topiro kako sam cuo da se tako kaze ,odsjeko im nekima vrhove ,nisam svim ..to je to ako neko procita sve bas me zanima odgovor :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.