Moja ideja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
04.08.2012
24
0
1
28
Evo razmišljajući o svom indoor boxu i gdje ga skriti i palo mi je na pamet da ga uzgojim biljke u hladnjaku(naravno hlađenje će bit isključeno.Što se tiče svjetla u hladnjaku sumnjam da ga mogu iskoristit(upitan je kvalitet), a što se tiče ventilacije to mislim da bi se moglo nekako iskoristit samo treba malo procackat :D
Što vi mislite o tome?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Hladnjak može poslužiti kao box. Svejedno trebaš dobru ventilaciju i dobro svijetlo.
Što se tiče svjetla u hladnjaku sumnjam da ga mogu iskoristit
Znači bila je čak i dilema da možda posluži? Joj joj...

Čitaj ovu temu, osnove i jakost svijetla za određenu veličinu boxa češ lako shvatiti kao i ostalo. Samo treba sebi dati vremena i pokušati se potruditi logički razmišljati.
https://forums.vutra.org/oprema-za-...nje-tehnicke-osobine-i-kako-ga-napraviti.html
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
u jutarnjem listu od proshlog vikenda ( subota ili nedjelja ) bash je bio kratak "uradi sam" vodich : kad vam hladnjak crkne-iskoristite ga kao ormar.
to je, u biti , to...samo shto bi ti iskemijao ventilaciju od hladnjaka..a za rasvjetu..bojim se da tu nemas shto iskoristiti od hladnjaka..vjerojatno sam dovod struje-napajanje-mozhe...ako si elektrichar ili imas znanja na tom podruchju..ne vidim razlog zashto nebi pokushao..ista stvar kao ormar grow..
pogotovo ako te to zabavlja-petljanje i kemijanje sa el.komponentama i slichno..a inache.mislim da je jednostavnije slozhiti box od shperploche ili u ormaru.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
pa šta fali sijalici u frižideru:eek:vca ? fino žiži i ne grije uopće :icon_lol:i što je najbitnije,potrošnja zanemariva,hihi
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
VenloNL je napisao(la):
pa šta fali sijalici u frižideru:eek:vca ? fino žiži i ne grije uopće :icon_lol:i što je najbitnije,potrošnja zanemariva,hihi

je Venlo dobra ideja sasmo znas sta nije zapazio?????? kada ztvori vrata i sijalica se gasi tako da zastedi ce on puno:)))

mora on da cita jako puno i mislim da uopce nije on zapoznat sa uzgojom-za da se upozna eto Powerseed ti je predlozio kako da se bolje upoznas sa taj tip growanja .........
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
paaaaa [video=youtube_share;KOWckOfARBE]http://youtu.be/KOWckOfARBE[/video]
moglo bi proci ,ako je smokerima ok ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.