Moja Mala Oaza Mira...!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
eco je napisao(la):
a da malo opustis sa tim gnojenje mozda si malo pretjero..
pogledaj kad si dobro zagnojio jos gore..brijem da bi ih trebo malo zaljevat cistom vodom..probaj na kojoj nemoras na svima ipak je to velka oaza
aj poz..i sretno

evo moj grjeh jbg..

sve u svemu dobro zgleda
uz..poz..
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
ma vidjet čemo šta i kako,ja ču bit sretan i da samo malo izvučem pravog vrha iz njih,najviše me obradovala domačica i još čemo vidjet ove španjolke jesu dorasle jebenoj reputaciji koju su donjele sa sobom ako jesu imam još 10 ak sjemenki spremljenih pa super,nagodinu pravim još sjemenja
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Kako rastu bebe divota :costumed-smiley-027 One male šta su ti svjetle je sigurno malo sunce opalilo, imam i ja jednu takvu :)
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
evo novih slika sa sajta...bio danas vidit stanje i znam da ne izgleda bolje ali gornji rast se puno poboljšao pa i ako je donji malo sjebaniji,to je zato što mi se čini da je biljka vukla snagu zbog slabijeg korijena koji je bio sjeban zbog onih suša dok su još bile u kantama ali mi se čini da majka priroda polako sređuje stvari,jedino se zbog jedne brinem a ta je izgleda malo gadnije zahvačena,rastu joj minijaturne grančice i listovi,sve nekako tanašno i čudno izgleda,nadam se da če se popravit ubuduće ali ako i ne neka,imat ču neke takne budove,ko thai sticks hehe,jedina biljka koja divlja je domačica,prerasla je več 2 metra naveliko i moro sam ju s 2 slike slikat da ju cijelu uhvatim hehehe:sun2:

slike: http://img43.imageshack.us/gal.php?g=fotografija0327.jpg

uživajte:sun2:
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
nadam se...nije dugo kišilo pa sam ih folijarno prihranio ali sa kupovnom onom hranom profert folijar,ono sve je več spremno u šprici i piše da samo poprskam ravnomjerno po lišću s gornje i donje strane,nisam previše poprskao samo mao da nakaplje,nadam se da ih neče popalit jebote...ako ih spali popizdit ču makar nebi trebalo preko lišća je puno teže spalit biljku nego preko korjenja,nemam pojma morat ču otić vidjet
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
E, oaza je.......a joooojjjjjj =)))))))))))))))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je moj komentar, koliko do harvesta? 2 mjeseca, a? Manje-više, e, full me zanima, same će one to reć =)))), koji će to bit harvest buraz kada krene, a uuuu!!!! Hell yeah ;), keep doin' it right =)