Moja priča o Kanabisu sa ulice i proverenom robom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
27.05.2017
26
55
13
43
U ovoj priči sam već neko vreme. Kanabis sam prvi put pušio sa ulice. Bilo je tu raznih stvari.

Prvi put kada sam probao kanabis (sa ulice), za mene je bio mnogo jak, jako sam se smejao, bio sam dosta uspavan i blago sam halucinirao - bila je mračna soba i senka od televizora mi je stvarala nešto poput ambijenta u diskoteci od lampi i stalnog smenjivanja svetla i kada sam hodao osećao sam umorenost i okliznuo sam se od stepenice kao da nisam imao kontrolu i ravnozežu. Naravno popušio sam sa drugom, koji je pre mene koristio travu - njemu je bilo jako loše, izazvalo mu je agresiju i paniku, istuširao se a pre toga je takođe halucinirao ali više od mene, njemu se slika usporavala i ostavljala mu vektorske linije. To je bio prvi dan, ostalo mi je od toga još malo, posle toga sam sa drugom osobom to ispušio, on je dosta iskusniji bio i brzo ga je prošlo(nije ni osetio) dok sam ja pio sok i nakon toga sam bacio peglu i legao da spavam u najgorim mukama. To je bilo neko prvo iskustvo.
Posle sam uzimao svašta i krenuo sam stalno da duvam. Bilo je tu svega i svačega osećaj kada se puši na bezin, smradovi i sl. Imao sam potpuni haos u glavi, škola, anaksioznost, depresija, naduvanost, dug san, ujutru se jedva probudim - svašta, najgora centrifuga u glavi. Nakon toga batalio sam da se družim sa velikim krugom ljudi i prestao sam na neko vreme da duvam.

Odlučio sam da uzgajim sam, za porodične potrebe u medicini i ovako za lične potrebe. Odvojio sam na stranu par semenki od neke ulične svetlije sa svetlijim braon pistlama koje imaju smolu i neku klasičnu domaju. Imao sam većinom sative, njih sam najviše i voleo. Jedva sam izdržao dok nisu stigle, nisam ništa kupovao sa ulice, pušio listove, mužjake i sl. da probam moju proizvodnju u isčekivanju i nestrpljivosti pored straha da me neko uhvati - prava je to avantura. Na kraju je stigla - jeee u sebi sad sam završio sve. :)

I sada sam tek video šta je ulična vutra i prava prirodna vutra.
Bio sam sav sjeban od uličarke. Sada mogu na mesec da lajem celu noć - nemam poremećen san, ne smrdi, ne bije u glavu, nemam problem sa ustajanjem, nemam depresije, anaksioznosti nemam muka, jednostavno novi čovek sam, jeste da je slabiji rad od toga kada sam probao koliko se sećam tada kada sam odvojio semenke. Kada sam duvao pre sa društvom sećam se da je bilo više smeha ali i bilo mi je sranje u psihi, sada nema toliko smeha, ima priče i svega toga, možda je postalo monotono ali uglavnom psihičko stanje mi je totalno izmenjeno i nisam više u takvim problemima, čak mi se i nekad puši nekad ne zapalim kad želim, dok sam od uličarke imao blagu zavisnost.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Nije kriva za takve efekte vutra "uličarka" kako si je nazvao, nego ono s čim je ta vutra uličarka tretirana. Kad u globalu pogledaš to je vutra uzgojena u komercijalne svrhe, i zabole toga što ju je posadio o njenoj kvaliteti, medicinskoj vrijednosti, zrelosti, oprašenosti i slično. Takve zanimaju samo pare, zarada i ništa drugo. On ima njivu toga, šprica je modrom galicom i ko zna čime sve ne. Ebe se njemu za karencu, organik, trihome, pistile, plijesan i ostale pikanterije, brijem da ni nezna šta je to. Bitna mu je količina i da radi nekako, nebitno zdravo ili nezdravo. Čak većini takvih drkotina od ljudi nije bitno ni dal radi, lako je on napravi da radi. Mišomor je uvjek džabe, a ima i praksitena, xanaxa, prozaca, helexa i kojekakvih otrova dostupno u ladici svake babe, žene, majke, čovjeka, prijatelja na ovom balkanu, još ak im je rok istekao, tim bolje. Lako bubnu to u prskalicu s vodom, od svega po malo rastope, i eto ti koktel za ošpricat šatro hedove za bolji rad. I onda neiskusna mladež se navari takvog smeća i priča o tome da je imala halucinacije na vutri, da su jahali zmajeve i vodili intelektualne razgovore sa pingvinima, a na kraju toga su imali psihičku krizu da su se grčili, tresli i zubi im ispadali. Meni je žao što je to tako, al eto srećom i sam si skužio na vrijeme, i sad vidiš da to tvoje prvotno stanje nije bio high efekt od vutre s ulice, nego od pušenja raznoraznih otrovčina s kojim je tretirana da se bolje proda, jer konzumacija vutre ne izaziva tako šta. Nije to nikakva tragedija, više manje neizbježno za svakog u početcima naletit na svašta, pogotovo u adolescentskoj dobi. Kad razmislim koliko sam buđi popušio ko klinac, i kako je vutra kod većine dilera imala više miris po acetonu nego po vutri, onda mi nije čudno. Vremena se mijenjaju, ali princip takvih smradova ostaje isti, možda unaprijeđeniji za pokoji novi otrov, al to ti je u glavnom to.
Bitno se osvjestit malo na vrijeme, mućnit glavom i čarolija počinje...i onda s vremenom iz vokabulara totalno izbaciš riječi poput diler, uličarka, paket isl. i kako vrijeme odmiče zvuči ti sve odvratnije uopće spominjati tako šta i upotrebljavati te odvratne fraze ;) .
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
@No Joke čitaš mi misli :) Čak neki kupe sa ebaya/amazona one terpene, i sa tim špricaju isto albansku živicu da dobije na boljem mirisu, znači nema šta ne rade..
Jer nema šanse da biljka koja izgleda kao meksički brix da ima miris najboljeg blue berrya kojeg si u životu čadio..
I baš tako, većina jednostavno ne konta da uličarka nije onaj kvalitet koji ti sebi uzgojiš, ljudi koji sade za profit, oni sigurno neće ulagat novce u biobizz, advanced nutrients, atami ili tamo neke druge skupe preparate za đubrenje, u dobru bio zemlju, paziti na bolesti, i voditi dan i noć njegu o njima, već im je cilj dobiti na masi, kvantitet igra veliku ulogu u ovom biznisu, a ne kvalitet.. pogotovo ako se radi o crnom tržištu, gdje je taj produkat vrlo tražen, pogotovo na zapadnom tržištu..
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Sranje iz smart shopa,oni osvjezivaci...to ti je to..Kakva albanka,halucinacije..Ipak bi im bilo preskupo rokati toliko kemije:Donima u Lazaretu i okolici:D
Kazem vam ja..klinci u nedostatku para kupuju ta sranja i ubijaju mozdane celije:)
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ma jok buraz, ti sigurno misliš na one Spice, Lawa, Bonzai.. "začine" ili kako se već zovu.. ali čak i samim tim isto brixaju.. < Nije preporučljivo, pogotovo za mlađe od 18 godina, ovo je veoma opasna droga
Download.jpg
Ja prije mislim na liquid terpene, imaš extrakata od svake moguće sorte.. na ovo sam ja mislio:
s-l1600.png
koji god ukus želiš i miris, samo treba znati dobro dozirati.. lol
 
27.05.2017
26
55
13
43
Pozdrav svima, takođe mi je drago što sam naleteo na ovakav forum gde mogu bar fiktivno da razgovaram na ovu temu, jer nam je društvo retardirano pa je ovo tabu. Da se nisam na vreme informisao ovde ko zna gde bih bio sa tim društvom (koje sam ostavio), eto sada su bili napravili neke kriminalne zločine dok je jedan tu što je prodavao izigravao Pabla Eskobara pa je naebo. Tek sad vidim šta su sve na ulicama prodavali, nisam verovao u te priče - čuo sam da su prskali i raznim lekovima - paracetamolom, bromazepanom, raznim antidepresivima,... što je vrlo moguće. Inače život mi je bio totalno sranje dok nisam upoznao pravu prirodnu stvar bez ovih njesra. Još jednom pozdrav svima - živela vutra revolucija! :gled:
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
uglavnom psihičko stanje mi je totalno izmenjeno i nisam više u takvim problemima

Izmedju svega, (slazem se i sa ostalim forumasima, pogodili su srž stvari) ovaj dio je najbitniji kad sam ja u pitanju.
Kao da sam odjednom dosao sebi. Otvorile se oči...
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
I ja bi još u to sve uključio i o psihički dio. Ima i vutra psihu, durkčija je od naše ali je ima i komunicira sa okolinom. Tako da moguće da i to ima utjecaj, a nadam se da ću doživit da to malo i znanost objasni ;).
 
27.05.2017
26
55
13
43
Sranje iz smart shopa,oni osvjezivaci...to ti je to..Kakva albanka,halucinacije..Ipak bi im bilo preskupo rokati toliko kemije:Donima u Lazaretu i okolici:D
Kazem vam ja..klinci u nedostatku para kupuju ta sranja i ubijaju mozdane celije:)
Ne apsolutno sam imao iskustva sa tim ljudima koji su growovali i šta su stavljali, lično sam čuo šta pričaju. Prskali su raznim lekovima - bromazepanom, paracetamolom, raznim antidepresivima itd. Što se tiče te hajde da kažem halucinacije, tada je bio drugačiji rad i nikada nisam osetio takav rad ili tako nešto koliko sam već dugo pušio šta sve.
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Ma to mali dileri da podignu cijenu spricaju sa tim nekim ljekovima kao ali na plantažama vjerovatno špricaju sa nečim šta kupiš vreću za 10 eura...
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
kako sta je smesno? pa paracetamol je andol, analgin i slicni bebi lekici.
 

Mr. Mojo Risin

Active
Poznanik Foruma
04.01.2017
971
13.605
333
waikiki
Gore spominjani "bromazepam' je jedan od benzodiazepina (apaurin,praxiten, cerson, Xamax...)...bromazepam' je generičko ime "lexaurina" (ime ovisi o proizvodacu)...a da njime prskaju vutru prvi put cujem...na to se navuces ,da...pozdrav:thumb:...
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
meni žao otuširat bebe vodom iz pipe radi kamenca a ovi rokaju umalo s dopom po biljkama....fuj, svašta se izrodi
 
27.05.2017
26
55
13
43
Ja poznajem čoveka koji to radi veorovali vi ili ne. Možda je to smešno ali on to istina radi - zbog njegove vutre sam i halucinirao. Ali ne mogu sa tačnošću da tvrdim da je samo sa tim prskao ili šta već radio.
 
15.04.2017
364
1.060
143
Ja iskreno prvi put da procitam i cujem da je neko halceve imo od trave tako opasne kosto ti pricas. Jedino ako si pio alkohol i pusio onda moguce da ti se vrti, itd. To sam jednom i nikad vise. Ja sam imo samo crne halceve, crnjaci opasni, crne misli, i dan danas mi se to zna desiti kad se dobro nasiljim neke. A pusim je dugo godina sa prvim jointom od 13-14 god.
Al meni i dan danas nije jasno zašto se crnjacim. Zasto mi srce lupa i ne mogu da disem a nisam nikakav pocetnik. Sad vako kako starim sve vise me crnjaci pucaju, a ko mlad mogo sam i dan i noc pusit bez ikakvih problema. E sad dal je to do mene, do mog mozga ili fkt je necim našpricaju pa se crnjacim od nje. Ali nikada nisam haluciniro, a mjeso sam bio svasta sa njom od jakih gudri do tableta za smirenje.
Ako neko zna zbog cega se crnjacim nek mi kaze. Zasto mi srce ubrzano lupa i ne mogu da disem... kratko receno paranoja!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.