moto off/on legalizacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DD

Aktivan Član
04.12.2006
352
17
18
Ja sam jako skeptičan oko te legalizacije! Iskreno!?

Dekriminalizacija DA, ali ovo nećemo bez gadne borbe dobiti... crko da ja ako nisam u pravu!!!

Ljudi nisu niti svijesno koliko vlada s ovim postojećim zakonima i odredbama ubire para, a da ne govorim koliko će mladih ljudi i umova upropastiti... generacije i generacije...
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
ma znam brate dd, al poanta je u tome da ak nas gnjavi primitvci i konzerve preko murije
e pa onda ćemo mi njih davit preko pisama i medjia ak ništ drugo jegb
stvar je u tome što se vani ljudi barem trude
al kanabis aktivizam je kod nas nevidljiv, i stvar nije u tome da neće biti legalizacija
već što će bit još gore od ovoga
;)
 

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
kaneh potpuno si u pravu. Ne smijemo sjedit postrani i gledat kako nas jebu. okupimo građansku inicijativu i borimo se.

Mislim da bi dobra ideja bila istaknuti borbu protiv represije kao osnovni cilj, ne isticati legalizaciju ni dekriminalizaciju. Onda zajedno tražiti dekriminalizaciju i vraćanje dopuštenog maksimuma alkohola na 0.5 ‰, odnosno ukidanje represije.

To je ono što RH nama radi, uvodi žešću represiju i protiv represije se treba boriti.

To ću i napraviti na http://idem.eu.tf

Od sada novi program.. Ukidanje represije. Preuzimanje primjera liberalnih Europskih zemalja. Dekriminalizacija marihuane i vraćanje zakonski dozvoljene koncentracije alkohola u krvi vozača na 0.5 ‰. To sve treba javiti udrugama, g. inicijativama i medijima, tek onda političarima.

Ovaj narod je kroz svašta prošao, ne treba nam i neka nova represija da stigmatizira još jednu generaciju. To je naš "moto".

Mislim da ce spajanje tih ciljeva potencijalno pridonjeti vecoj popularnosti oba cilja.

Ima ko šta, za - protiv?