Nacini motanja i pusenja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
jednoslojke su majka...okus stoput bolji, lakše i više se uvlači, blaži i ukusniji dim...a o zdravlju da ne pričamo...sad sam ih u zadnje vrijeme počeo motat, iako kad mi se neda, onda otrgnem višak papira odma pa bude tanja pljuga, duža...kad se ima robe, onda obožavam talijanke rolat.

Blunt nisam zapalio već dobrih godinu ipo, to mi žao totalno, oni su mi predobra stvar. S okusom meda tabak još, taj mi fin, a kul je i od žvakaće, takve slatkaste voćne okuse najviše preferiram. Na bong prerijetko ikada a tulipana nisam isto zapalio ima 2 godine, al on mi je tako i onako sranje.

Pušenje na 2 serije da ide u krug
 

indian_summer

Aktivan Član
15.11.2008
61
6
0
36
www.dl-share.org
pivo Pan, đo i moj prozor

ovo kaj vi zovete "jednoslojka", "talijanka"..itd. kod nas je slovenka,
znaci zapali se visak papira, te su mi naj....i kako neko kaze, a ja mislim shandor, puno je finije za duvanje
 
31.08.2007
18
0
0
36
mi smo prije vishe derali, tj bilo nas je vishe posto smo oduvijek imali svog stuffa.
sad smo se skulirali, neki ostali derat i mi koji smo ostali deremo svaki dan najmanje 2-3 frule, i to kako ko na koga naleti. odemo negdje il se zbuxamo kod nekog i udri - reggae, frula, komp i tak to... vechinom filmovi pa se medjusobno kasnije ispitujemo ko je koji dio u filmu pohvatao taki navaren, pa onda na kraju slozimo sve na vrpu. XD

sto se tice ovak konkretno - rolica, po mogucnosti Party in the House jer imaju flokove, poshto nije prikladno da ti ljudi u takvoj maloj sredini di ja zivim vide svaki dan na kavi pokidanu kutiju od cigara, nije mi ugodno onda. XD. ako se nema rolice, onda spojimo papir i deri. kad nas ima vise od troje, onda smotamo dvije velike i startuj. vecinom se mota naopako, nije sila da pusim papir kad imam trave... XD ;)

u susjednom gradu postoji neka finta koju nazivaju Manjacha. kad neko zarola i zapali, ko prvi kaze Manjaca frula ide njemu i on bira smjer kretanja frule. to se vecinom niko ne sjeti, pa bude zanimljivo kad se sjete ljudi. XD

mi to osobno ne preferiramo, mi saljemo "onako kako se kosi". XD
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Mene ta manjača totalno nervira ali eto ušlo i to u korištenje barem kada je više ljudi pa se svi trpaju jer malo vutre a 8ero ljudi to je sranje
 
31.08.2007
18
0
0
36
radili su frendovi u vojsci fintu da se jednom dzojom satre njih 5-6, al onak da nemogu hodat. XD

stvar je u trcanju. samo zaredom jedan po jedan trce do neke tocke i nazad, al da ima priblizno 100m (zasto bi trcali vise kad nemoramo?), te se tim samim procesom sve alveole rasise i pluca apsorbiraju maximalnu kolicinu zraka, THC-a, cega god. tako da je sasvim dosta da se svatko dvaput zatrci i nakon trka mazne instant-shat,a i taman ce onaj sto je prvi trcao bit u stanju da pirne shat ovome sto je dosad pirio. XD

to je samo prikaz kriznih situacija u vojsci ( mada ih malo ima) kad se ljudi snalaze da sto bolje i vise ustede.

mi probali iz razonode i nije dobro zavrsilo. XD
al da stoji - stoji.
 
23.02.2009
7
0
0
36
drugari, nema loshe buksne, mozhe da bude kriv kao banana i da izgleda kao zid pecine, ako gori i ako se ne mora previshe balaviti, divan je, ako se ne pravi kashika, nema potrebe da vredjamo supu. volim sve buksne i sva motanja, jer chim motash, znachi da je dobro. a mozhda serem...
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ekipa 3, najviše 4 čovjeka, uvijek se tanko dugačko mota, 20 cm je neki prosjek, puši se bez požurivanja, bez "daj ajde šalji" i bez 3 dima i dalje

Pušiš kako ti želiš pušit a već svatko zna nakon kojeg vremena treba poslat pljugu dalje jer predugo pušimo zajedno i imamo iste sheme uvijek, već se sve zna....

I na kraju eventualno ako netko izrazi želju za šatom, dobije ga....

Bez puno filozofije i igrica, tajnih riječi xD
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Pri meni sve ovisi koliko se čega ima. Uglavnom je kao i u postu iznad, od BigL-a, ali kad se ima, onda volimo experimentirai, praviti bongove, tulipane i tak... A ovo kaj ste stranicu prije pričali se zove jednoslojka ili zastavica, da.
 

Midnight Toker

Banned
Banovan
11.11.2009
16
1
0
32
inače, kad moja ekipa puši, nas je 3-4 ali najčešće samo lega i ja, većinom ja motam jer lega uvijek sjebe đo jer mu se ruke inače dosta znoje XD

motam tanke i duge, volim neku eleganciju :D a dosta često ide i jednoslojka

oko pušenja nema rasprave niti pravila, svatko puši za sebe, nema cimanja niti posebnog pravila, svatko zna kad poslati joint i sve je u redu :)

za motanje favorit mi je OCB slim rolica i blunt kad se nađe :D
 
09.11.2009
29
4
0
35
na vasa najcesce se ni negleda kak se mota i na koji nacin, vecinom su to frulice napravljene u pol minute tak da isti k, a ono kad se skupimo ko drustvo onda ili tulipan ili se zajebavamo svako svoju mota, ja prema nutra(iliti vasa zastavica, taj mi je drag nacin motanja). pusi se normalno, jbg svatko zna kolko je normala neka imad to kod sebe, neka pristojnost ono, 5 dimova i dalje.

jel može netko pojasnit šat? kak se to napravi? hvala ;-)
uhvatis đoju u usta i piris prijatelju u usta koji je stavio svoju ruku na tvoju i kak on piri ti uvlacis..a u ***** :D ovo ja sam neshvacam hh
 
09.11.2009
14
0
0
33
gugy je napisao(la):
na vasa najcesce se ni negleda kak se mota i na koji nacin, vecinom su to frulice napravljene u pol minute tak da isti k, a ono kad se skupimo ko drustvo onda ili tulipan ili se zajebavamo svako svoju mota, ja prema nutra(iliti vasa zastavica, taj mi je drag nacin motanja). pusi se normalno, jbg svatko zna kolko je normala neka imad to kod sebe, neka pristojnost ono, 5 dimova i dalje.


uhvatis đoju u usta i piris prijatelju u usta koji je stavio svoju ruku na tvoju i kak on piri ti uvlacis..a u ***** :D ovo ja sam neshvacam hh
hahahaha
skuzio sam u međuvremenu, al hvala ti na trudu. :icon_lol:
a jel ima to kakvog jačeg učinka il su to samo priče?
 

MedoZGB

Aktivan Član
29.10.2009
68
3
0
34
Gensbuster je napisao(la):
U nasem drustvu postoji jasno utvrdjeni set pravila, jer bez pravila, drustvo prelazi u anarhiju!

Pravilo manjače (joint ide onome tko uzvikne 'manjača', tj. najbrzim putem do njega ako ne sjedi do osobe koja mota joint. Manjaca se moze izgovoriti od trenutka kada se joint pocinje motati, ne prije)

Postar - ako osoba nosi joint nekome drugome u drugu prostoriju, ta osoba (postar) ima pravo uzeti dim.

Meksiko - ako smo pri zadnjem jointu i netko uzvikne Meksiko, onda svako uzima samo jedan dim i salje dalje dok se joint ne iscrpi, na taj nacin nedostatak kisika pojacava djelovanje THC-a. :D Meksiko je pitanje demokracije ako se ne radi o zadnjem jointu.

Šat/Šut - Mora ga dati osoba koja je zadnja pusila osobi koja pusi slijedeca.

Zeleni padobran - osoba koja organizira neki party, na kojem se konzumiraju i druge droge, mora imati zalihu za spustanje, ujutro, kada droge popuste. Ova zaliha se drzi u tajnosti i sluzi samo za temeljnu ekipu, kada se opca populacija partya osipa. (Interno pravilo koje ne smije doci u javnost).

ista ta tehnika je i kod moje ekipe.... bar s njih dvoje kaj smo stalno zajedno... al inace kad smo s nekim drugim il nekom drugom ekipom sve lezero u krug...
jedino kaj ja nemogu zarolat malu i tanku pljugu... svaka pljuga mi je ili jako dugacka kaj su mi najbolje cvrste al dugacke.. ili je manja al topčina..
 

zwerovski

Aktivan Član
30.08.2009
95
10
0
31
hmm kad nas je 5+...smotamo 2 slovenke i deres u krug jedna lijevo jedna desno....kome ostane kraj on rukne shut nekom i toe to
kad sam pusim ugl natrpam kolko imam zapalim sjednem za komp lagano i udri mili...nea nekih pretjeranih ppravila
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
iskreno,da rečem-vele da nakon tolko godina još ne znam smotati ok.jest,da je rutina i mnog previse
1/3 marlboro i ziza majka-ona i njen kvalitet ...ostavljau i dojam, te promaju u glavi :)
 

dogo argentino

Aktivan Član
22.01.2009
122
0
0
35
indian_summer je napisao(la):
pivo Pan, đo i moj prozor

ovo kaj vi zovete "jednoslojka", "talijanka"..itd. kod nas je slovenka,
znaci zapali se visak papira, te su mi naj....i kako neko kaze, a ja mislim shandor, puno je finije za duvanje

dada slovenka. to volim kad se smota al ni ovi drugi načini nisu loši.
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
kod mene u ekipi svi motaju naopako jer onaj višak papira me ubija i ne sa cigaretom nego sa duhanom ugl. onim malo kvalitetnijim po 30kn na benzama. cigarete su smeče i živi otrov. i filter pravim od običnog papira a4 formata iz razloga što oni filteri kad ih otkineš s kutije pljuga imaju onu plastificiranu starnu pa ne želim se baš pucati sa plastikom
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
snoopy90 je napisao(la):
filter pravim od običnog papira a4 formata iz razloga što oni filteri kad ih otkineš s kutije pljuga imaju onu plastificiranu starnu pa ne želim se baš pucati sa plastikom

Ja sam sad poceo praktikovat,a4 al malo deblji onaj...predobar za pflo
 

wasd420

Banned
Banovan
12.01.2016
7
6
3
31
Ja i prijatelj popusili u jabuku 4 grama ono ogromni dimovi jebote lupilo nas je da smo po cesti lezali nismo se mogli maknut.. 2 dana iza toga sam jos osjeca thc u sebi