Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
evo me konačno malo na netu,shebo mi se komp,nešto s windowsima,danas operacija xp :) pošto sam tudum za te windowse,uzeo od frenda laptop,našao na netu detaljan vodič i ajmo lagano... :)
ne radim,dijete mi bolesno,neka viroza,pa sam uzeo par slobodnih dana da je čuvam.svako zlo za neko dobro kako bi rekli...
jutros zapalio ono što mi je ostalo od sinoć,fino se naduvao uz kavu jutarnju.... :))))) malo svratio da vas pozdravim,al pičim dalje bolničarske obaveze zovu,doručak,vizita i tako,hehehe...

p.s.

[video=youtube;fS2gKP61CYI]http://www.youtube.com/watch?v=fS2gKP61CYI[/video]

ovaj mix je posvećen svima,a posebno mojim sugrađanima koji uživaju sigurno u vremenskim uvjetima vani... :)
čujemo se
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Ljudi ja stvarno ne znam kako da izvedem da neka lepa biljka poraste u mojoj kući.

Prostorije u mojoj kući - hodnik ( tu ne mogu ništa ), kupatilo ( ne može ), dečija soba ( nema smisla ), dnevna soba ( nema šanse, prometno ko na autobuskoj stanici ), kuhinja i trpezarija ( ma nemoguće ), špajz ( mali i nema grejanja ) i spavaća soba ( u nedostatku novca za grejanje cele kuće, a grejem se na struju, tu prostoriju ne grejemo zbog štednje, hladno kao u sarkofagu, ne može ). Još ostaje tavan koji nema struje a i hladno, podruma nemam.

U glavi mi je kombinacija sa kumom, koji mi je inače kao brat, znamo se od malih nogu, kod njega u podrumu bi moglo nešto da se izvede, ima radionicu u koju samo on ulazi, toplo, lepo. E, sad koliko je to pametno, ne znam.

Kako sam krenuo, dočekaću ja april pa onda napolje, to mi je trenutno najrealnija mogućnost, ali ko zna.

Nego, u nedostatku gore navedenih uslova za, moderno rečeno, indoor ja čitam i učim, ali stvarno. I noćas dodjem u situaciju da mi se sve pomešalo u glavi. Da li zbog uticaja ovoga što sam dunuo pre nekih sat vremena ili ne, ali ja sad ne znam ništa. Koja jačina sijalica za koju veličinu box-a - trt nemam pojma, koje sorte - trt nemam pojma, koja temparatura - trt nemam pojma, vlažnost - trt, ph - trt, režim svetla - trt, djubrenje - trt, trt, trt, trt ... Ništa ne znam. Kako mi se zove žena - trt ... Moram malo da prestanem da čitam, pa da...Da se sve lepo staloži i složi u ovom bućkurišu od mog mozga.

E da, ima li Veverice gde, nema ga neko vreme, da nije nešto zaebao ne do bog...

I još jednom da zamolim. U OVOJ TEMI PIŠEMO SAMO KAD SMO NADUVANI !!!!

I još da ubacim neku pesmu, neće da škodi

[video=youtube;u5HRzaOFhec]http://www.youtube.com/watch?v=u5HRzaOFhec[/video]
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
trt, trt, mrt... onda strpljivo cekaj prolece, i tako vidim imas sta da purnjas :)
i da, ovo pisem napurnjan, da ne mislis da se grebem tu kao moderator i postam "cist"
zanimljivo, zapalio sam sa ekipom neku domaju oko 17, nista narocito, zapravo jad i beda, pa sam turio na sto brazilku oko 17:30... i jos uvek fura, prc, mikan dobro smotao
p.s. pusti kuma na miru
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Pada snjeg
Pada snjeg
A sanjke lete

Bijel je dol
Bijel je brijeg



Hook ove godine u 2mj improviziraj box da ti vegetiraju biljke 2,3mj i onda ih pikni van u outdoor pa da oko 10mj budu preko 3 i po metra :))) u duzinu i sirinu :)
Imat ces za pusit 2, 3 godine.

:sun2:
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Hooker je napisao(la):
Ljudi ja stvarno ne znam kako da izvedem da neka lepa biljka poraste u mojoj kući.

Prostorije u mojoj kući - hodnik ( tu ne mogu ništa ), kupatilo ( ne može ), dečija soba ( nema smisla ), dnevna soba ( nema šanse, prometno ko na autobuskoj stanici ), kuhinja i trpezarija ( ma nemoguće ), špajz ( mali i nema grejanja ) i spavaća soba ( u nedostatku novca za grejanje cele kuće, a grejem se na struju, tu prostoriju ne grejemo zbog štednje, hladno kao u sarkofagu, ne može ). Još ostaje tavan koji nema struje a i hladno, podruma nemam.

U glavi mi je kombinacija sa kumom, koji mi je inače kao brat, znamo se od malih nogu, kod njega u podrumu bi moglo nešto da se izvede, ima radionicu u koju samo on ulazi, toplo, lepo. E, sad koliko je to pametno, ne znam.

Kako sam krenuo, dočekaću ja april pa onda napolje, to mi je trenutno najrealnija mogućnost, ali ko zna.

Nego, u nedostatku gore navedenih uslova za, moderno rečeno, indoor ja čitam i učim, ali stvarno. I noćas dodjem u situaciju da mi se sve pomešalo u glavi. Da li zbog uticaja ovoga što sam dunuo pre nekih sat vremena ili ne, ali ja sad ne znam ništa. Koja jačina sijalica za koju veličinu box-a - trt nemam pojma, koje sorte - trt nemam pojma, koja temparatura - trt nemam pojma, vlažnost - trt, ph - trt, režim svetla - trt, djubrenje - trt, trt, trt, trt ... Ništa ne znam. Kako mi se zove žena - trt ... Moram malo da prestanem da čitam, pa da...Da se sve lepo staloži i složi u ovom bućkurišu od mog mozga.

E da, ima li Veverice gde, nema ga neko vreme, da nije nešto zaebao ne do bog...

I još jednom da zamolim. U OVOJ TEMI PIŠEMO SAMO KAD SMO NADUVANI !!!!

I još da ubacim neku pesmu, neće da škodi

[video=youtube;u5HRzaOFhec]http://www.youtube.com/watch?v=u5HRzaOFhec[/video]



Eto mor'o sam ići zapaliti da bi postao ovdje, hehe. A što se mora, nije teško :ludak
Ja isto nemam adekvatnu lokaciju za indor i to me baš muči. Za razliku od tebe meni je sve "leglo", imam osjećaj da znam sve.
" Sto" puta pobrišem iz editora već napisan odgovor na neko nubovsko pitanje ili sugestiju nekom za koga vidim da griješi.
U fazonu: "Šta se kurčiš, a štednu još u grlo nisi zavrn'o?!"
Outdoor je druga stvar, ne možeš kontrolisati uslove u kojima biljka boravi, niti možeš dobiti onaj specifični šmek koji indor daje.
Nemoj ovo s kumom ako je podrum njegove kuće. Nema šanse da ne padnete.
Neka vikendica, kuća kolege gastarbajtera i slično.
Aj sretno...
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Je l obavezno biti naduvan i da bi citao naduvane postove ili se to samo odnosi na pisanje naduvanih postova?
Sta sa "lajkanjem" naduvanih postova?

Ja ispusio prije nekih sat i po, pa sada vise nisam siguran da li mi je lijepo sto mi je lijepo ili mi je lijepo sto mi je fino
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hooker

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Ovo su naduvani postovi i ovde mogu šta hoću...I ja sam otvorio ovu temu i baš me zabole šta ćete misliti o meni. Ban, pa šta...

Psovke su do sad cenzurisali tako da ću da promenim poneko slovo da se ne bi pojavila neka zvezdica...

Hebite se svi vi i ja sa vama zajedno. Noćas sam rekao javno -JESTE JA DUVAM I ŠTA MI MOŽETE ...I VUTRA JE ZDRAVA I NIJE DROGA I SVI STE GLUPAVI I BOLI ME KURC ZA VAS... Ja to kažem sa svoje 43 godine pred gomilom ljudi, naduvan...

Ma ko ih hebe...

Nego, živim u relativno malom gradu. Za par dana će priča da se proširi. Vidi,ozbiljan čovek,otac dvoje dece i drogira se... Ja se drogiram hebo te.Drogiram se drogom koja se zove vutra.
Sutra ću da se pravdam, a opravdanje će da mi bude - NISAM TAKO MISLIO BIO SAM PIJAN.

Kao bolje je biti pijan nego naduvan.

Bruka...

Ma, nema veze... Evo jedna pesma koju ću postaviti na tri mesta noćas. Ovde, pa prvo ovde, pa onda u "šta se sluša", pa onda u "jednostavno tekstovi"...

E tako se osećam noćas...

[video=youtube;KrO3AgonFm0]http://www.youtube.com/watch?v=KrO3AgonFm0[/video]

Ma , svi vi i ja sa vama... Čovek je vreća go.vana...
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Morao sam ici smotati jedan da bih pisao u ovoj temi :)

Elem, koji se moder napusen igrao po forumu?!
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
Hooker je napisao(la):
.

Hebite se svi vi i ja sa vama zajedno. Noćas sam rekao javno -JESTE JA DUVAM I ŠTA MI MOŽETE ...I VUTRA JE ZDRAVA I NIJE DROGA I SVI STE GLUPAVI I BOLI ME KURC ZA VAS... Ja to kažem sa svoje 43 godine pred gomilom ljudi, naduvan......................................................................................................................................................bravo Hooki.Ja sam nesto slicno rekao puncu i punici jos prije 15-ak god.Od tada me neshvacaju ozbiljno ,sto ima svojih prednosti;)
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Maloprije izadjem vani zapaliti i kada sam usao u kucu pozove me supraga i rece mi tiho - Nemoj bacati opuske oko kuce, neko bi mogao pomisliti da bacaju djeca.
Rekoh joj - Ako ima opusaka po dvoristu, onda sigurno nisu moji, kod mene su FLOKOVI koje uredno kremiram u sporetu!
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Kod mene sve ide labirintima kanalizacije... kada malo bolje razmislim... koliko gamadi se dolje toga najelo

mozda sam ih navukao hahahha :)))))))))))))))))))))
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
High like balloon. I'm going to sleep now. My tongue is fat, my leg is short, my brain is going fast...

:hehe:ide meni ovaj Ingliški jezik kad se odvalim, YES !!!!

:ljulj
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
crunkisi je napisao(la):
Kod mene sve ide labirintima kanalizacije... kada malo bolje razmislim... koliko gamadi se dolje toga najelo

mozda sam ih navukao hahahha :)))))))))))))))))))))

gde nisi pacovi vise od tebe cekaju berbu pa da dobro navare :D


Papa Romeo je napisao(la):
Maloprije izadjem vani zapaliti i kada sam usao u kucu pozove me supraga i rece mi tiho - Nemoj bacati opuske oko kuce, neko bi mogao pomisliti da bacaju djeca.
Rekoh joj - Ako ima opusaka po dvoristu, onda sigurno nisu moji, kod mene su FLOKOVI koje uredno kremiram u sporetu!

Jesi mozda pec za kremiranje floPova mozda kupio od Topalovica :D?
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
uradi update teme iz naduvani u prenaduvani postovi, pa da mogu ko covjek pisati, razvalio me garavi vragec :)