Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Napušena Vjeverica je napisao(la):
https://www.youtube.com/watch?v=PvQI_PoQKKI




Kad ce to ljeto vise. Gandju sadit. Sunce sja. Sjedim. Pusim. Pijem. Uzivam.

Ova zima nije dobra za nista, valja trazit toplije krajeve.


Da mozete birati, recimo, da imate novaca, vremena i nemate obaveza. U koju zemlju bi otisli zivjeti? Onako na par godina?


Australija :)


posto ovdje zalazimo napuseni, evo par gif-ova da nam se mozak uvrne :D

2.gif


1.gif


4.gif


3.gif
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Uuuu ne smijem previse buljit u ove vizualizacije past cu u mentalni trans :ludak

Uklonili su ti link pjesme, heh. Al ono je super, nobody can cross it tanana
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Nudim usluge masaže u svom domu! Diskrecija zajamčena! Masiram samo nježniji spol! Za dodatne informacije javite se na PM!

Moguće zamjene za opremu i slično!

Srdačan pozdrav!
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Evo kako mi je protekao dan, od podne ...

- oko 12.30 ručak, pa na posao, moja subota, dežuran
- oko 13.30 prvi teren, snimanje, neki aktiv žena, neke pletilje, vezovi, ručni rad, snimatelj može piće, može, šta ima, vinjak, može, dva komada
- oko 15.00 drugi teren, snimanje, borba protiv karcinoma materice, završio, snimatelj može piće, može, ima li vinjak, nema, ima dobra domaća loza, može, dve dobre
- oko 16.00, ajmo na pauzu, novinari i ja, obližnja kafanica, tri piva
- oko 17.30, treći teren, SPS, organizovali neku tribinu povodom neke njihove godišnjice nečega, nemam pojma, ja samo snimam, zakuska posle snimanja, i viski, tri komada, dupla
- oko 19.00, četvrti teren, neko krajiško veče, snimanje, večera, pa špricer, četiri čaše, veće
- oko malopre :) udjoh u kuću, deca u gradu, ova moja kad me videla digla nos i ode u sobu, ja ni reč nisam progovorio, ebo te, radim ceo dan :), seo za komp, , smoto jednu, odvalio se, i evo davim vas, ... Šta ću kad sam sam, ebo te ..Takva mi priroda posla, a nekad krene ko danas, nije tako svaki dan..

Da li ovo da šaljem u Naduvane postove ili u Šta radite danas ?

Hm... Ipak Naduvani postovi, moja je tema i ovde mi niko ništa ne može, pa da ...
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Ebem ti što su žene dosadne , lepo se družim sa vama, opustio se, kad eto ti NJE, hoće da priča nešto , ja kažem - kako sad da pričam, vidiš da sam pokidan, nemoj da me zaebavaš, idi spavaj ...
Ona kaže da preterujem, ja kažem dobro znam, ona kaže da nisam svestan svojih godina, ja kažem dobro idi spavaj, ona kaže bla,bla,bla,bla, više i ne mogu da pohvatam šta kaže, ja kažem dobro znam, ona ode i usput čujem bla,bla,bla i sve tiše bla,bla i evo više se ne čuje, valjda je zaspala fala bogu...

Ebem ti, što su žene dosadne
 

Strijela

Aktivan Član
16.05.2011
98
46
28
106
Haha Hooker, meni tako nekad moja zna malo prigovorit da se smirim. Ono zapalim pa igram malo igru jednu na netu ekipa na teamspeaku pa ju probudim.
Pa krene brojat, el znas ti koliko je sati, ovo ono, opet si napravio nered u kuhinji el ti moras 3 puta ici jest otkad smo mi legli do sad?
Odgovor: Ajde mala, nemoj se ljutit dodji tu da poljubim, znaš da te volim jako :) Jelte, onda oboje odemo u krevet..
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Joooj najgore kad duvas,a ne mozes nista da jedes i onda ti se krenu vrtit po glavi svakakva jela i na kraju dođeš kuci shvatis da ti se neda nista napravit i razmisljas kako ces najbrze doc do kreveta sto je problem :)
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Hook... sad bi nes pametno reko al stariji si od mene i sve kaj ti kazem znas vec odavno.
Al ipak... porazgovaraj s zenom, njima je vaznije da ih se saslusa nego poslusa ROFL


Joj naduvan sam, pusim bez kave jer nema mljeka a ducani naravno ne rade.
Rekao sam da od ove godine moram pocet uzgajat domace zivotinje. To je odlicno protiv stresa, nece mi biti dosadno i sto je najvaznije, imat cu svoju hranu jer ovu kupovnu jedem na silu, zaista ali zaista je odvratna, svakim danom, mjeseco, godinom nam sve vise i vise uvaljuju sve losiju hranu.

A nije ni jeftino. Evo npr. jedno pile od kile i po u supermarketu kosta minimalno 5 eura. Uz to treba jos i krumpira ili tijesta, salate, soka nekog. Znaci rucak 7 eura. Samo za mene, osobno. Kad sam naduvan naravno, a naduvan sam nonstop.

A di je dorucak,vecera, nesto prije spavanja, nesto za prigrist tokom dana. Ispod 10 eura dnevno ne mogu potrosit na hranu. To je 300 eura mjesecno.


Izmedu redova u vrtu zasaditi nesto travice, i to je opet usteda.



Kazu nema se para. Pa normalno da se nema para. Prije 50 godina ljudi su pili vodu iz bunara, nisu placali vodu. A oni koji su placali, placali su simbolicno, jer je voda besplatna. Danas vise nije besplatna ni u kaficu, gdje traze 2kn po casi vode ili da kupis pola litre vode za 12kn ROFL.

Prije 50 godina nisi kupio novi televizor nakon sto ti se ovaj TV koji sad imas pokvario. Prije si odnio na popravak,platio oko danasnjih 5 eura za dijelove. Danas su televizori kineski, kad se pokvari, nema rezervnih dijelova za kupiti a niti se mogu ikada vise popraviti.

Prije kad ti se majca potrgala, odnio si je krojacici da pokrpa. Danas ju bacis na pod ko staru krpu da brises pod i odes kupiti novu majcu.

Nekad nismo imali aute, isli smo sat vremena pjeske na posao, neki i 2h. Nismo placali ni benzin ni karte. Ako je posao bio daleko, isli smo po sat vremena biciklom, pa to je preko 20km na dan puta 2.


Nismo imali gdje potrositi pare. A vidi nas danas :sick:




I tako to, malo sam se naduvo, uzivio, prozivio, ispisao, narisao. :sun2: