Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
otkako ponovno pušim svoju vutru, motam samo čistake, namjeravam kupiti bong. tutankhamon me upravo toliko razvalio da ne mogu pogađati tipke prstima, kao da mi netko pomiče prste protiv moje volje... slušam Santanu i forumarim, mogla bi još jedna pljuga u 4:20, znači za 13 minuta... ;)

laku noć svima!
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
sinoć odem u kino,kupim prvo kartu na automatu,izaberem mjesto da ne sjedi nitko u mojoj blizini...i odem van pa zapalim mali joint brain storm-a :)
velika coca-cola i zavalim se u sjedalo...i otpočmu reklame i sve što ide prije filma...
5-to sjedalo lijevo od mene...lik šuška sa kokicama,osjetim im i miris,fuj...

onda dođe ona zadnja reklama za morrrrrrrone....moooorrrrrrroooon,moooorrrrrrrroooon,moooorrrrrrrroooon (tko god da je ponio mobitel u kino,neka ga stavi na vibru,bar )

otpoče film :)

wtf,odjednom smrad odnekud :(
neka muškarčina se obrijala i namazala lice sa onim ružnim pitralonom za poslije brijanja
zasmrdio je valjda cijelo kino :(

pogledam uokolo sebe i hajd' bar nešto....ne sjedi nitko blizu mene :) ,nisam direktno na udaru lica koje isparava kolonjsku vodu pitralon :)
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Odakle da počnem.Od zubara.Ima nekih petnestak dana kako sam rešio da sredim zube.Skupio kintu i ajd da obavim i to.Juče me zubar razbio.Pa onda zašio to što je raščupao,imam tri konca u ustima.Jbg,lepota ima svoju cenu.

A sad dodjoh sa svadbe.

Došao sam sa svadbe koju sam snimao.Posao je posao.Koji me kurc natera da srolam jednu malu,pre nego što sam krenuo, za svaki slučaj. I snimam ja tako, sve po redu,restoran,odlazak po mladu,prosidbu,dolazak u restoran,veselje,venčanje,veselje,govore,ma sve po redu,svatove,goste,dolazak mladinih,zdravice,sečenje mladenačke torte...Ma odradim ja sve to kako valja. A usput šišnem po koji pelinkovac,po koju rakijicu pa onda udri po pivu. Ali sve dok imam obaveza ja sa držim. Usnimim ja sve kako valja, gotovo, i ajd sad da popijem pivo na miru, polagano. I kako sam počeo da se opuštam, namam više nikakvih obaveza,počinje da me sustiže sve ono što sam istresao u sebe.

Opa.Krene ova pesma http://www.youtube.com/watch?v=2qR5bbGyUpk a počnu konci u ustima da me nerviraju, a gomila dobrih bataka u minićima okolo igra a meni padne na pamet ono što sam srolao i naravno izadjem napolje i poduvam to, i prekid. Krenuo haos na svadbi, sve pijano,ja razvaljen, stari svat u neko zlo doba krenuo da poručuje pesme, poskakaše svi, zovu - Kamerman snimaj !!! Ajaoj kako sam usnimio sutra ću da pogledam ne smem sad. Uglavnom u jednom momentu zatičem sebe kako igram u kolu uz ovu pesmu http://www.youtube.com/watch?v=3tr9lolzpBk

Kamera na stolu, kamerman igra kolce, haos, Ja bluzer i kao neki roker. Šaban sam ja. I rekoh sebi, ajde ti polako kući, popiješ li još koju ili si na stolu ili ispod.

I evo me kući i davim vas. I dobro je što ću da sredim zube. Za neko kratko vreme kad vutra bude legalna, pa kad budemo mogli da se upoznajemo oči u oči,a je sa novim zubima lep ko glumac. Pa da vidite kakv je Hook kad se široko nasmeje sa novim zubima.

I još jedna pesma za kraj http://www.youtube.com/watch?v=eB0o0YkJx9U

Ima da promenim nick, jel se tako kaže, u ŠABAN, majke mi
 

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
35
roguz2 je napisao(la):
došla sam kući u 6h ujutro,odigrala sat vremena texas holdem.-a,zapalila jednu pljugu koja mi se ugasikla,3puta,ustvari sam sad zaboravila šta sam htjela reći...ništa ajd laku noć
hahahahhahhahahahha e odavno se nisam ovako ismijao,oplakao sam barem 3 puta.
E najludja si definitivno :)

Edit:A mozda je do ove vutre a ne do posta o_O
 

KneleBGD

Aktivan Član
06.04.2012
65
60
18
Hawaii, Oahu
"Botaničke biljke sušim pa pušim, u oblacima dima ja se gušim pa se srušim..." :D

https://www.youtube.com/watch?v=SX-lJCzVhn4

Baš se tako sada osećam, sve drugo što bi napisao bilo bi suvišno. :D
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Kako mi noćas prija cigareta to je strašno. Spaliću dve kutije, ne treba mi klopa. Sarajevska Drina, dobra je još uvek. Ili sam umislio, nemam pojma,

mmmmm

A usput, ne ladim tri dana. Došao mi drugar iz Holandije, Nismo se videli, brat bratu, 20 godina. I doneo nešto što on tamo gaji, rekao mi je šta, ako znam bog me ubio. Mislim da ima u nazivu slon ili elephant ako se tako piše na engleskom, ali nisam siguran. Ne, nija slon, nego mamut ili mamuth, ako se tako piše na engleskom, sto posto.

I preksinoć se nadjemo, pokidamo se, kaafana, jeli, proveli se... Sinoć odemo u Bečej, gledali Galiju I Hladno pivo. Uuuu, Hladno pivo je mnogo dobro uživo. Mislim na grupu :icon_lol: . I pokidali se ... Noćas opet. Dobar je slon ... Ili mamut ...

Ako znam, znali me jadi ....

http://www.youtube.com/watch?v=EAeZPiZbpvw

Mnogo su dobri uživo, majke mi ...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
mkghoz.gif
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Jeste, jeste ... Pitao sam ga noćas i utvrdio gradivo.Nadovezujem se na priču od sinoć i moj post od tad. Plavi mamut je u pitanju i to smo pušili. U,dobar je. Sad mi nešto prolazi kroz glavu da je i moj brat Opa-cupa gajio plavog mamuta i imao dnevnik o tome, ali nisam siguran,moraću da se podsetim.

Dooobarrr mamuth...
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.250
10.202
358
nisam palila 3 dana...pa kad već dijelimo iskustva....
i sad jesam... i kao sve nešto jako, jako dobro kuzim, al mi sve nesto apsolutno nije jasno, i to me cini tuznom...
i opce ne znam jel mi dobro il nije...
wtf...
eo ne znam sad jel da setam il zalegnem il sta da radim
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Nije mi jasno ... Lepo sednem za komp, upalim, odem na forum, pa na chat, čisto da vidim koga ima, komp vrti, vrti, vrti, vrti, nikako da me poveže i na kraju mi izbaci ovu informaciju - You have been kicked from the chat room

Nije mi jasno ... A nema veze ... Bitno je da sam nabavio kartu i da idem na Watersa ...

Ko me je kicked iz chat sobe nek se javi, ali ako se javi ovde, nek se javi samo ako je naduvan ... Pravilo teme, molim lepo.

Toliko za sad od mene ... :leafblunt:
Mora da sam opet nešto zaebao, 100 posto. Nije mi jasno ...

U potpisu, Hooker :samoja
 

dite_splita

Aktivan Član
04.05.2011
228
261
63
somewhere in space
odnešen nakon dvi serije :D
kako bi ovi moji, laici i neznalice, tvrdili to je skAnk to je skAnk, i nemozes ti njima dokazat da je skunk samo vrsta. skunk nije vrsta to je, ni oni sami neznaju šta, ali bitno je da znaju da to nije vrsta trave. i sve sta je dobro i malo jace lupa odma je skAnk. je je, pokaza san ja njima vutru i seed shopove u nadi da ce svatit kako je to samo vrsta....prije bi ove zadrte rvatine i homofobe naucija da je gay okej, al eto, neka njih. ja uzivam u jointu "skunka" solo doma dok se oni češu. pozz svima uz - "Don't worry, be happy"
http://www.youtube.com/watch?v=LanCLS_hIo4
 

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Svuda podji kuci dodji.

Vratio se sa silnih putovanja i zapalio jedan.


Evo jedna lagana pesma :)


http://www.youtube.com/watch?v=eyLiP-SN-jQ&list=FLcFVOo4b0hKNRDHkdl7GF2A&index=1