Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.04.2013
34
35
18
34
Au ljudi, jutro fino, a niko ne pusi? Sta vam je? Dje ste? evo dva dana nidje nikog!
Sad ulazim, i kontam da editiram ovaj zadnji moj post, i sve trazim ono EDIT, trazim al nema ga nidje!!! I trazio sam ga oko 20 minuta.. kako sam se stondirao Njegosa mi

edit: bas se roknuo... lezim u krevet i evo skoro 10 sati a moram u firmu u 11. Bas necu danas da idem nidje, poslao sam majki por da mi skuva kafu i spremi dorucak, i kad jedem i popijem kafu jos cu jedan da roknem, onda moji idu u Podgoricu, ja zovem curu, znaci prije toga jos jedan manji, da mi bude uzitak sladji, i banja. Isplanirao sam svoj dan u 5 minuta..
I sad da se maknem sa ove teme, nesto razmisljam, e *****, nmg sad da se sjetim..
E bas nmg da se sjetim ,zakocio sam.. Htio sam nesto da isfilozofiram, al ajde sad.. Prastajte ljudi

edit: evo me opet.. i opet sam htio nesto da napisem i opet zaboravim cim dohvatim tastaturu... poludjecu

edit: 14:39... jaheim na playlisti... totalno opusteno kuliranje u dnevnoj sobi bez porodice! sam u kuci, uzivanje... i rekoh..opet se pitam, sta sam ovo htio jutros da pisem..al nebitno bio sam previse udaren... na gladan stomak djavole
 
30.04.2013
34
35
18
34
to ti pricam..vrijeme je previse lijepo da se ne bi stondiralo :D

edit: odavno mi ljepse nije bilo... zadnjik put mi je ovako bilo ljetos,u kotor :D
tamo studiram i ostao sam cijelo ljeto,da radim sezonski tamo..ee ljudi moji,ja mislim nema jaceg zivota nego ljeti na primorje :D radis za sank, pusimo sviii, opet u sank, pijes... muvas cice kad dodju za pice ,pa najludje je bilo.... jedva cekam sezonu :DD kako sam ubijen,qq ,eneenieeeee
 

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
35
Evo pored mene buraz i jaran.Nasli neku staru gas masku pa je udruzili sa vejsilom (bong) i castimo se u krug.Brate pusim haman vec 8 godina, ali kako me ovo izvrnulo,preokrenulo,spucalo i unistilo,pa to je smijesno. Cura me zvala da dodjem do nje,ali ne osjecam se bas sposobnim da vozim a bas.mi se i ne hoda po 30 stepeni.Ali nije mi mrsko hodati do steka da provjerim mary,janne i marijanu.valjda ih vise volim nego nju.
Hajde valjda slikam malo pa dodam u dnevnik ako se ne prevrnem u kakav jarak u putu do steka.
Poz mala raja ,cujemo se,budite mi zdravi,veseli i naduvani.
 

SkyHighatrist

Aktivan Član
18.10.2012
101
147
43
54
Bgd
http://www.youtube.com/watch?v=_QMcZ_5b1xI

Beograd volim kad sviće,
Beograd volim kad spi,
volim ga kad snegom obeli sav,
volim ga kad dođe maj.

U njemu upoznah tebe,
kraj Save šetasmo mi,
i ti mi reče da voliš me,
počeše ljubavni sni.

Iz grada mog, kad odem ja,
koliko čeznem to srce mi zna,
na tebe mislim, o grade moj,
na cvetne bašte, Bulevar tvoj...

Beograd volim kad sviće,
Beograd volim kad spi,
volim ga kad snegom obeli sav,
volim ga kad dođe maj.

:wub:

Edit: i još jedna radža. I jedna sprava. Mala, ipak je svanulo pre sat i po...
 

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
35
Iskreno? Ne kontam zasto sam napisao predhodni post !
Trenutno bas kao sto u temi pise "SAMO I ISKLJUČIVO ONDA KAD SMO NA DOBROM DIMU...."
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Hteo bih da kažem sledeće...

trebalo bi na ovom forumu zavesti diktaturu... Kao na Kubi....Ja volim vutru, volim da smotam džoint, volim taj lep rad trave koji traje sat ipo ili dva ili tri sata...
Šta će nekom neko duvanje na kantu ili neka slična srranja, u smislu aj da se odvalimo pa da ne znamo za sebe...

Mi nismo narkomani, mi volimo vutru...Hoću da kažem da svi oni koji od trave hoće da naprave nešto nezdravo i koji bi hteli da od biljke naprave nešto više, ovde im nije mesto...

Šta hoću da kažem. Nemam pojma... Jednostavno, mi volimo prirodu...

Pa da...

Ajd, u zdravlje
 

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
35
Eo nadimljen moram ici se sastati sa nekom rodbinom koju nisam vidio godinu dana.20-ak ljudi,mrzim izaci iz kuce,valjda me nece provaliti.
Javim veceras kako je proslo :D