Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2009
1.740
2.317
188
Sinoć oko 22:00 tu na forumu. Kažem si, popušija si previše sinko dragi aj pođi leć. Pozdravim neke ljude i krenem u horizontalu pa ulagano sklopim oci. kad zvoni mobitel. DI SI DI SI DI SI!?!?!?!

(zove poznanik na piće i degustaciju njegovog materijala :D )

i tako ni 5 ni 6 odemo mi prema jugu, dođemo na destinaciju i tkao nas par tu pricamo spikamo meni to sve titra nekako, tija msa biti u krevetu :D ...i ugl ....

vrhunac svega mi je da spikam sa nekom curom, bla bla bla.... i pita me koje sma godište XD.... to i to..."ma da?" ja isto XD ....a mjesec? taj i taj... dan? MA DA I JA ISTO....

E vidim ja pronaša sma "zlatni gral" haha.... pitam ju, odakle si ? ...kad TADAAAA iz grada u koje msam vecinu zivota obitava :D ...tada... u čudu i nevjerici a onaj glasić u glavi samo nesto serucka i posteno trlja kitu....ups...ruke...

priča je toliko daleko otišla da smo uspostavili da sam ja od nje stariji sat vrimena...skupa smo lezali u istoj bolnici a čače su nam se isle opiti.

moj je reka; "ajmo piti dobija sma sina!!!" a njezin: "jebiga, ja kćer al ajmo" :D

Evo dosa rano jutro doma...spavat se ne moze...doktore daj medičineeeeee....

:icon_lol:
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
Sinoc se vracam sa zurke u 4h, razvaljen ko bulja, i negdje na pola puta... zaboravim sta da radim sa rukama? i tako ja hodam i iz koraka u korak, sve veca paranoja STA DA RADIM SA FAKING RUKAMA? i tu se isparanoisem najstrasnije, odem u neki dragstor i kupim 2 kese gluposti, samo da mi ruke imaju svrhu :(
 
30.04.2013
34
35
18
34
ima li odje ko iz Crne Gore? ili sam kukavac sam?? ali nisam sam,imam vas,volim sve... i Crnogorce i Srbe i sve vas volim! :) i svi dodjite kod mene i idemo da se kupamo!!! I volim sve,i mene i dzidzu i sunce i oblak i moju sobu i sve...
ao..
sad mogu da se pohvalim,boli me uvo... nisu mi roditelji tu 3 mjeseca i sad mi je banja imam jednu sobu praznu na spratu i ima PO SRED NJE da uzgajam! prvog je plata i ja i bratic da sve napravimo i da neku udovicu bijelu roknem tu...pa da je zenim...
sta radite?
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Da li sam ja sebičan ili nisam ?

Naduvan sam i svašta mi prolazi kroz glavu. Pa pomislih, ovo bi moglo biti zanimljivo.. Da podelim sa vama. Ovo su ipak Naduvani postovi.

Da se vratim na pitanje sa početka. U poslednje vreme mi sve češće i češće pada na pamet misao - Kako bih voleo da imam neko mesto, svoje mesto, gde bih mogao da odem i da me niko ne vidi, da sa nikim ne pričam, da sam sam, potpuno. Mir. Tišina. To meni fali. Mir. Tišina

Pogotovo u ovakvim situacija kad mi je umesto mozga kajgana...

Da li sam ja sebičan ili nisam ?

Edit - Hoću samo "naduvane" odgovore ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vetar

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
357ocvd.jpg
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
E, ljudi moji ...

Dodjem ja kući pre nekog vremena, svi spavaju ... A stvarno sam šljako ceo dan ko crnac i na kraju odem kod drugara i tamo se baš fino opustimo i kao što rekoh dodjem kući i svi spavaju ... Šta ću, otvorim sebi jedno pivce pa za komp, pomislim idem na vutra forum da vidim šta ima novo.

Medjutim, fali mi muzika, pade mi na pamet Rod Stewart, nemam pojma zašto, nisam ga odavno slušao, i ja pustim ovo ...

http://www.youtube.com/watch?v=TRdml1iGwns

Slušam ja ovo , hoću na vutra forum, medjutim slušam pesmu i dodje mi želja ... Popijem pivo,ugasim komp, trk u kupatilo, okupam se, namirišem se nekim dezodoransom, obučem bokserice, pogledam se u ogledalo i dodjem sebi nekako "sexy", jbg ...

Odem u spavaću sobu, upalim svetlo, upalim TV, ugasim svetlo, šetam okolo kao nešto tražim, žena se probudi, što mi je i i bila namera i sad onako naduvan čekam poziv,kao primetiće kako sam sexy.

Ona me pogleda i kaže - Šta šetaš okolo u tim boksericama ko manijak, vidi kakav si, pusti me da spavam, gasi TV ...

Od sexa ostali samo mehurići, sve se rasprši u momentu i ja ugasim TV, opet za komp i žalim vam se. Ali bar sam se dobro naduvo ...

Posle 45 - te, slabo sex, samo duvka ostaje ... Nije ni to loše ...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
:sun2: ,ponedjeljak,ustajanje u 6h,kupatilo,kavica,palim Vutra forum,Vutra radio,selendra spava,ptice nesto pricaju,kuja izasla na terasu pa se evo sunca...
Bogme evo vec pola 9,skokn'o sam po rizle,Isan upravo rece na radiju;Opustite se,nosi vas zeleni val...
Taman sam pri kraju jednog malog ranojutarnjeg Tutankhamona :spliff:

Idealan trenutak da nas napadnu vanzemaljci :)
Koji bi to bio trip.Odmah bi smotao jos jednog al' u rizlu 100-tku.



:) e hebiga komsija,sto upali taj traktor
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vetar and CilI
03.07.2009
1.740
2.317
188
@huker

:D

Koliko godina imadeš?

Mislim, doći doma i popiti pivo, naduvati se i onda neke parade po sobi u boxericama raditi umjesto da legneš pokraj nje i utjeraš joj ga sa boka onako ulagano, nježno uz dozu romantike pa kašnje sve snažnije i snažnije pa joj drekneš "huker" :D

Drugi put pokušaj ovako, ništa te neće koštati pa možda i bude sexa poslije 45-te :D

inače naduvan, pokušavam prestati već neko vrijeme, ne ide me čak mi se čini da pojačavam dozu :rofl: ...iša bi na LT festival, muči me šuška koje nemam u đepu, pa se pitam kašnje šta će mi šuška i svašta nešta...A naduvan sam, jebiga...možda bi triba prestati :D
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Ma da, sa boka dok nako slatko sniva...priljubi se tijelo uz nju, kroz šapat poželiš dobru večer i usnama joj miluješ vrat dok rukom prolazis po bedrima i sl ...i onda ulagano masiraš joj ulaz tunela na što ona vrišti unutar sebe i onda odlučno kaže nešto u stilu; "zabij mi ga" ;) :D
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Hehe, Hooki ,polepsao si mi dan sa iskrenošću! Svaka čast.
Hehe, Po, lepo napisano a onda se probudiš i vidiš da si sanjao kako bi sa boka.
Hehe, Ven lepa jutarnja, nama sta.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hooker

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.482
143
Universe
eheheheh evo i ja na polovici jointa, bas mi je super, takodjer love you all hehehe i fali mi ekipa kad me nema neko vrijeme, onda bacim oko sat dva u razgledavanju :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dite_splita