Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.11.2014
134
80
43
Ne treba nikome ništa pozajmljivati, mene su gomilu puta zeznuli i neki od najboljih drugova, doduše za sitnice, ali opet. A zamisli tek neki lik sa neta. Iskreno, previše si naivan matori. :l
Na tvom mestu ja bih napisao nick, a ako imaš sreće možda ti neko kaže nešto o njegovom novom prebivalištu. Tad bih mu banuo kući i slomio kolenca, čisto onako.

''Decenije su mi trebale dok napokon nisam naučio kako da kažem ‘NE’''. Čarls Bukovski

P.S. Stipe, dobar ti br. poruka ;D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.735
298
Čikago, USA
www.vutra.org
nemaju takvi mesta ni na forumu, al ne mogu nista preduzeti dok mi ne javis nick na pp. skola svakako za tebe i pouka za druge, jbg.

Postoji opcija Prijaviti ispod svakog posta i privatne poruke. Ukoliko to ne ucinite ne pomazete nam odrzimo forum sigurnim i za druge clanove. Ne postoji bolji nacin barem sto se foruma tice.
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Kakvo samopovredjivanje sam imao danas u toku dana, propast. Bio sam na klanju, mislim na svinjokolju, u tazbini (1). Počeli smo u šest jutros. Prvo sam sa gloknom (2) napravio dobar rez na šaci. Onda sam pao, kiša pada, nosimo delove raskomadane svinje u garažu i ja se u povratku iz garaže okliznem i razvalim koleno. Kasnije sam se po drugoj ruci posekao na masat (3) kad sam oštrio nož. I na kraju da proverim vatru u kotlanci (4), vatra se zagasila, ja ubacim malo oklasina (5), sagnem se, dunem u žar da se razgori i jedna žeravica mi se prilepi na lice, napravi mi opekotinu. Užas. Dodjemo kući oko šest predveče, samo sam uneo meso u kuću, nisam se ni istuširao, odmah kod drugara na jedan džoint da se malo priberem. A tamo na klanju, sam popio samo jednu rakijicu pre doručka i pivo posle ručka. Ništa više, trezan skroz, ako mi verujete.

I evo sad kuckam, lepo naduvan. Došao kući, istuširao se, stavio ispred sebe malo svežih čvaraka i turšije, grickam, milina.

1. Tazbina - Ženini roditelji

2. Glokna - Alatka od metala kupastog oblika, služi za struganje dlaka sa svinje posle šurenja

3. Masat - Alatka za oštrenje noževa

4. Kotlanka - Obično je napravljena od starog bureta, sa jedne strane prosečeno za ložište. Služi da se u nju uglavi kazan za topljenje čvaraka a u buretu se loži vatra

5. Oklasina - ovde se još kaže čuka ili šapurika, ostatak od okrunjenog kukuruza.

Ne znam zašto mi je trebalo da objašnjavam ove reči, pade mi na pamet da neki od vas koji žive u drugim republikama drage nam bivše Juge neće razumeti o čemu se radi, možda se to tamo drukčije kaže. Eto samo zbog toga. Ili iz razloga što me ova trava baš lepo radi tako da mi ni isečene ruke sad ne izgledaju baš tako strašno .

A pročitao sam pre nego što sam ovo napisao kako je jedan od nas, mislim na članove foruma, zaebao Rowera. Baš trulo.Može mu se makar javiti i reći - Izvini ... Baš strašno. Džiberski (6).

6. Džiber - džabalebaroš, lenj, neozbiljan, grebator. džabaljka ( ovo sam copy - paste izvukao iz rečnika pogrdnih izraza ). Sve ima na Gogleu :)

E ja se baš raskucao. A i nisam ništa " pametno " odavno napisao, dosta je ...

Pozdrav Vutro
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Organiziraše 'akciju' ovi iz Coca Cole ... pa ako kupiš 6 dvolitri njihovih napitaka dobiješ na poklon malu limenku od deci i pol (nisam ni znao da postoje takve :D) i dobiješ još majicu reklamnu na koju po želji možeš zatražiti otisak,po želji.Imena razna,samo reci koje želiš :D
Pljugica prije pa do šoping centra :D baš da vidimo...
Auuuu,brale al' je narod navalio. :D Pun šoping centar ljudi.Masa.Ajd' dobro,mislim si ... idu blagdani pa je to to raspoloženje,valjda.Bankovne kartice se dovode do usijanja,hahahahahaha
Uh,Venlo odeee ti daleko,hehe...
Angažirano je dosta hostesa koje mogućem kupcu soka pomažu prilikom odabira napitka,daju odgovore na pitanja vezano za promociju ili'ti akciju,pomažu odnijeti sok do kase.Dobro organizirano,što jes',jes'.
Nakon dobivenih odgovora,još samo provjera na mjestu gdje su majice.Trebam još samo jedan odgovor.

Dva dječka rade na tome štandu,pa priupitah jednog; Reci mi,molim te,da li postoje neka ograničenja glede tiska ?
Kaže on; Može sve osim prostakluka i konkurencije. Nemože Pepsi Kola,npr :D
Jel' može Vutra.org ???
Pogleda me,razvuče osmjeh od uva do uva i kaže; Naravno da može :D
Uglavnom,ovih dana se nosi crveno a osjeća zeleno :D

E sad,il' sam ja fino naduvan pa mi ovu sliku preokrene naglavačke il' su neke više sile :D
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Kako malo treba coveku da bude zadovvoljan
uh al sam otkinut

pišem post za postom i baš me briga, jer ja sam član najboljeg foruma na svetu i baš me briga ko će šta da pomisli jer mi se razumemo, pa da...

 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.464
3.198
Bekaa Valley
retko ovde pisem al jbt, onaj mix mi nije trebao. steglo u grudima, jedva vazduha nahvatati. mada mislim da mi je naduvalo zeludac pa pritisak na dijafragmu a ja istripovao. treba jedan podrig, al ne mogu na silu. fuck. idem po sodu bikarbonu, i tako se nisam alkalizirao danas. pa oprati zube, il cetkati usi. da prosetam malo po sobi ipak, imam 10 koraka u jenom smeru. hmm kuda, sta... sto bilo sta. a tv, vh1. ide ovo, a idem i ja. negde, po sobi, do kupatila...


tuc, tuc, tuc...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.464
3.198
Bekaa Valley
sad vidim da sam preterao. telo nece nigde a zurka u glavi, zderem neki keks, nista od setanja, kupatila, pranja zubala, usiju il sta dokacim. jos malo da odkuliram, nigde ne gori :)



...
e ostala jos truna, mozda da zamotam :udarac:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe