Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Ja se opuc'o...
Dodje lijepo kum i poremeti mi svu koncepciju koja je planirana za ovo vece.
Kaze lik da je pukao sa glavom (u to ne sumnjam) i da se psihicki sjeb'o... Ovo drugo ga nisam skontao, i pokusao sam prokljuviti o cemu se radi ali nis't nisam izvukao.

Svejedno sam se dobrano nadimio,ali me jos drze misli...
koji je handrak ovom mom kumu?
Sutra cu o tom...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran
16.07.2011
197
180
43
Verovali ili ne mrtav sam ozbiljan iako tako možda neće delovati kad pročitate.
Sad sam konačno shvatio razliku između ljubavi i zaljubljenosti iako je trebalo možda i pre. Dakle, pošto imam trideset i kusur (a stvarno me još žele lolo) nije bilo ribe koja mi nije rekla: ''Ti nikad nisi spoznao šta znači voleti.'' Uvek me je boleo kobac zbog toga jer sam mislio da seru i da je to ženska patetika. Jer znam da sam se par puta baš baš, a jednom još jednom BAŠ, zaljubio i voleo.
Ali, ALELUUUUJA! Skontao sam! U pravu su bile, 100%!
Dakle...
To ti je kao kad imaš dve biljke koje gajiš i gledaš ih vremenom kako rastu. Jedna je uvek lepša od druge, jelte :)... gledaš i onu drugu ali nije to to jer te izjebo ph, nedostatak mg, zn, nedovoljno svetla... i vremenom ova druga postaje ružnija, mislim lepuškasta je i ona dalje ali nije to to, razumete me... ipak je ova druga vr' 'čka!! Dođe žetva, bale ti idu, sladiš se i gledaš ovu najlepšu. Pališ, vučeš, pališ... ništa... pališ... ništa... Ali, jebeno ništa. PLAČ!NEVERA!AAAA!!! Brate, prevari me KUČKA SATIVČUGASTA, nane joj ga iznabutam! Ako nju nisam šetao onda nisam ni jednu. Kad god je lepo vreme mi hop pa na sunce.Za solarijum nisam imao, na žalost ali pazio sam je više nego druge. Ništa! Ne mogu i dalje da je prebolim... ali ova druga je ipak mnogo, mnooogo bolja... Ma, volim je!!!

Naravoučenije: Izgled vara.
 

Space_Lulu

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
17.09.2015
491
1.957
143
Moje sarkastične izjave kada neko krene da priča o marihuani su toliko daleko otišle da mislim da svi ljudi sa kojima nisam pušla misle da sam jako anti-travarski nastrojena. Trebala bih da prestanem sa tim.
A naduvani deo posta: I sada se pitam da li kroz iste spoznaje prolaze i oni latentni gay maskirani u anti-gay huligane momci.
Trebala bih da se vratil poslu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Oni se boje nježnosti u samom sebi jer to im ne dopušta "muškarčina" indentitet i cijeli život će im proči u izbjegavanju suočavanja i nikad neće doći u ljubav kao potpuno izražavanje sebe nekom, bezuvjetno ;). Da bi moga se izražavat u cijelini moraš se potpuno prihvatit prvo.Nije bitan spol...:D
 

PoluAmater

Funny one liner
05.01.2016
80
301
53
Earth
Upravo sam se vratio sa tetoviranja i naduvao sam se kao prepelica.

I sad razmisljam o bolu koji sam osetio dok sam svojevoljno bivao iscrtavan od strane tattoo artista.
Prvo sta je bol.
Bol je samo reakcija na signal koji dobijamo sa odredjenog mesta, ukoliko nam na tom odredjenom mestu izumiru celije.
Sto vise celija gubimo osecaj boli ce biti sve intenzivniji, signalizirajuci nam da se sto pre sklonimo odatle.

E sad razmisljam koliko bi bilo super da evolucijom postignemo mogucnost kontrole ovog osecaja bola, jer smo ga u sustini razvili jos pri samom nasem nastanku samo da bi naucili sta smemo da dodirnemo i cega da se plasimo iz nase okoline koja nam je tad bila potpuno nepoznata.

A sada, kada sam potpuno svestan da ce moje zivo tkivo stradati kad tattoo majstor bude prelazio iglom preko moje noge, zar ne bi bilo kul da bas taj signal ne pretvorim u bol, vec ga samo izignorisem?


Ja ne znam da li ce nekom ovo imati smisla kao meni sad, nadam se. :D
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Kad si vec spomenuo bol, ja mislim da imam visoku toleranciju na bol odnosno malo vecu od prosjeka. Mozda mi se to samo cini, al recimo imam osjecaj da bi se mogao tetovirati cjeli dan u komadu (imam jednu tetovazu) jer mi to ne prouzrocuje bas neku bol, vise neki svrbež/peckanje.
Ista stvar kod zubara, kad mi cacka po zubu nije da ne osjecam bol, ali podnosim to bolje nego vecina. To mi je i sama zubarica rekla, cudila se da sam tak miran dok mi je radila par puta bez anestezije.
Nedugo sam citao za neke klince, brat i sestra - nemaju uopće razvijen taj centar za bol ko mi ostali (no to ne znaci da se nemogu ozljediti). Mozes im raditi kaj god hoces i nece osjetiti bol, ali to bas nije dobro za njih jer se lako mogu ozljediti, pogotovo jer su djeca.
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Koliko se sjećam postoje dva načina prenosa boli... jedan je strujom bi se reklo i to je kod akutne boli, a kod kronične boli prenosi se kemijskim putem. Kontra tome su endorfini koji smanjuju bol, tj. podižu toleranciju. Meni uvijek fucking zubarica ( majka) radi bez anestezije (privatnik, štedi) ... i u 20 min pobrusi 3 zuba :confused:. Sve ja to pritrpim ali zato papirnatu maramicu u ruci pritvorim u pašetetu od stiskanja... ne podnosim baš nešto bol da budem iskren. Inaće brutalna žena, a prema meni je bez milosti... :oops:
 
14.04.2016
41
39
18
119
Abu-Dabi
Jesam naduvan,a jeaam i lud,al budala nisam,ma kakvi,da me puca iz puske :D neka ostane na ovome,sutra cu ici na kafu al onako nadzonjan,pa ci mu pomoci :) nemam mi druge,eto dokaza da me puko los trip :(
EDIT: @Tarzan ,jel to ok da tako tumacis? Nemas povoda za to! Los sam trip doziveo i podelio s vama ovako naduvan pisao,nije ok s tvoje strane da me svrstavas i bolesnike... molim moderatore da uklone moje postove iz ove teme... peace


NEK SI MU IZBUSIO GUME JA SAM UZ TEBE!!!
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
00:09 - VenloNL:
smiley9934 al te e raiali :D

koji u ovo tripovi fini :)
prijava na Vutru uz pojedina slova koja ne rade na tipkovnici,pa onda prorade
laptop ima hemeroide izgleda :D
aj što fale sad kad pišem ... al' falila mi 2 i u lozinci
pa sam morao upisati nešto u google pa iskopirati slovo pa ubaciti u lozinku :D

ovo što napisah na chatu djeluje mi kao neki strani jezik ili pa nešto iz davne povijesti
kao da pričam sa Tutankhamonom :banana_rasta:a on mi kaže...pusti Venlo taj update windowsima,vidiš da trokira poteno :djede:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman and No Joke

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
:razvaljen:: Nznm sto sam istripovao za ovu temu da se naziva -Napuseni Postovi- ko ce ga znat... elem :razvaljen:: dodjem doma,nigde nikoga,kao u filmu... sam u kuci.... samo sto je prica sasvim nesto 7 al ko ce ga znat...
sta cu,kako cu,pa lako cu... kontam sta dimit,a da me lagano odvozi... aj reko da pokupim sa grindera malo "troha" otvorim pljugu,istresem iz grindera i pogrebem:razvaljen::naravno:razvaljen:: smotam i pljas:eek: od jednom :rasta::rasta::rasta: kaze dodji malo vamo :banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta: upalih comp,bat prazna na fonu... i sa kim sad nalupat da mi odavno ovako nije bilo dobro,pfffff zrak je jednostavno savrsen,pun dima i posle pljuge... jednostavno lagani i lepi flajjjjjjjjjjjjjjj bejbeeeeeeeee ... :vozdra::fuck::rasta::rasta::rasta: nznm sto izlupah,al elem yebem li ga,meni dobro do jaja i nize:razvaljen:::razvaljen:::razvaljen:::fuck::fuck::fuck::fuck::vozdra: