Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
pozeli sam se nac na nekom splavu,okruzenom svijecama u nekoj uvali di nema pasa,frula u justa,eto moze i koja koka samnom na spalav,al da se znamo da ne moram puno pricat,moze i gajba pive na njenu stranu da ne naginje puno:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan and Hooker

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Kad se razvalis od jutra do sutra, samo dim i ulje, odes na brodu i istripujes da ce brod potonuti kao titanik, al kad vidis da se nista od toga nije desilo,onda se zapitas zasto ne jos dimit, zmajevi znaju biti naduvani bas otud i sva ona vatra koju oni duvaju, naravno do vatre dodje nakon prevelike konzumacije chili paprika, al ajde sad zar je bitno to bitno je biti dobro naduvan... kad smo kod toga odo dimit... stej haj:razvaljen::
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
Wat-Meme-Old-Lady-Face-12.png
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
I tako zapelo kod zmaja, a ja i dalje nadimljen.... al nikako zmaj da proleti i da duvne koju, al mora covek vazda bit u dimu, sta ako navrati a ne dimi se... bruka puce :razvaljen:: tako da vazda dima ima za zmaja, da ostane haj... al je lepo dimit, pfff otvaraju se vidici do zmaja, trenutno je kod hobita zapeo, moram ga otet... pfff odo ja daleko, vidim da trebam smotat koju... lepa ova tema, treba covec cesce ovde nabasat, dobra tema isprica se covek pravo... stej haj peace:spliff::razvaljen::
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Na pola pljuge listam po TV i na RTS(PTC) satelit naletim na film
http://mojtv.hr/m2/film.aspx?id=13108#nogo
Film je smijeh žešći, 1960.godište jbt, nikad nisam tako neki film gledao... Alisa u zemlji čudesa,ali u Vojvodini,hahaha.. Ko moze nek prebaci traje još petnaestak min.. Mladi Bata Živojinović, golobradi mladić, neka preluda scenografija, old skul teski, hshaha


Edit:trip to past se nastavlja:
http://mojtv.hr/m2/film.aspx?id=20289
Isto 60-to godište, Mladi Ckalja i Milena Dravić, crno bijela komedija... Zakon, ovo sam sad naletio i ko zna kad.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: wuvuzela

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
joj gospodjo, moram priznam, ja dva puta video. jednom mozda meteo balon, al drugi put igra tri tacke na nebu, nema sanse avion il balon. a ja straight. nije svejedno. sad sam uduvan i sve ok, gledam gore, nista veliko se ne desava. al bice, cekam
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
ima li sta :zvezda:: kod mene uobicajene zvezde, mada ide neka naoblaka. fly hihg :rasta:
edit
za one tri tacke se nisam zebavao, nista lepse nisam gledao, cekam
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Lazarus Led