Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
ahahahhaa, jebate tebe..!?
to šta bi onda, to je na tebi da maštaš, ako imaš mašte, naravno.. :smilie_vampire:
al eto kad već pitaš.. igra skrivača i nie loša ideja, chillanje, kartanje, dobra mjuza, orgijanje....................hehe, svašta! :dada :p
 

Mr.Vinjau

Aktivan Član
26.07.2012
190
101
0
39
Meni danas na poslu bilo testiranje na THC,valjda sam prejebao test,nasao sam neku foru na netu.....muaahahahaha :nana::assshaking:
 

Mr.Vinjau

Aktivan Član
26.07.2012
190
101
0
39
@Napušena Vjeverica Prvo se ispisao van posude jer je kao taj prvi mlaz najprljaviji(i nikako ne dajes mokracu za test od prvog mokrenja u tom danu) pa onda napunis pola boce pa onda ono ostatak pisas opet napolje tj u wc jer je kao taj poslednji mlaz opet kao prljav...negde sam to procitao ne znam odakle,ne mogu da se setim,trenutno sam uradjen do jaja XD :D

Kontam da ce mi svejedno pokazati pozitivan test al morao sam da probam :DDD
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Ma sve je to mnogo zaebano, kad čovek malo bolje razmisli, pa da ... Pitanja kao što su - sreća ( tema koju je postavio-la Napušena vjeverica ), duša ( tema koju je postavio Kurvis :) ), život ( tema koju postavljamo svi mi ), ljubav ( šta je to), u ebem ti sreću, dušu, život i ljubav kako sam ja sad "inhaliran", najiskrenije....

E, da, kad pomenuh iskrenost, istina ili iskrenost prvo prema sebi a onda i prema drugima je veoma bitna u životu. A, svi mi , volimo da petljamo i lažemo...Svesno ili nesvesno...A šta je kenjam sa svoje 43 godine nije mi jasno...

Hoću da budem iskren.Trudim se. I mislim da mi ide. Mislim da je to jedna od retkih stvari u životu koja mi ide.


Ma ne mogu ja ovo ovako da budem potpuno iskren... Ebem ti ovo virtuelno. Oči u oči, e to je ono...

Uuuuu kako je dobraaa ovaaa vutraaaa ...


jesam je napisao(la):
ma meni samo da se rijesim ludila

To i ja kažem ... E da , baš bih voleo da te upoznam Jesam, ozbiljno, mislim da bi se složili. I usput, dobar ti ovaj avatar, jel se tako kaže za sliku koja te predstavlja ... Ti i natura imate najbolje avatare ...Mislimmmm.-....
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Joj koji uleti :cvetak pazi da se ne zaljube :uhvacen



:icon_lol:




Ne znam sto bih napisao, mozak mi je na pasi haha blejim u prazno i bas mi je super :sun2: