Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Aaaa sekaaaa

I ja volim seke, zabranjeno voce je najslade. Jedina je mana sto ides na sve ili nista, il ce bit super il ce biti kaos al bas kaos ono kad skoci na tebe pa te pocne samarat pa je moras smirit... jos ako ti napravi scenu u drustvu ili pred njenim starcima ajmeeeee covjek najradije pozeli propast u zemlju

Al kad uspijes, onda je finooo hehehehe kako finoo


ShoLe - Mala balava (Serbian rap) - YouTube



Znate sta je mana kod vutre...

Popusis jednu, bas ti fino sjedne a onda dobijes zelju da zapalis jos jednu i kad zapalis tu drugu ta bude jos bolja pa pozelis zapalit i trecu i tako pusis pusis dok se ne srusis
:bale
 

dite_splita

Aktivan Član
04.05.2011
228
261
63
somewhere in space
Pimp_Lady je napisao(la):
pitan se..

jeli stvarno sve u balansu..?
pola planete neg. - pola poz., životno iskustvo nas humanoida.
tuga i veselje, dobro-zlo, sitost-glad.. dan-noć u prenesenom značenju..

pari mi se da je sve u nekakvoj čudnoj ravnoteži..

ja mislin da nan fali jos samo malkice da budemo u potpunoj ravnotezi, mala smjena generacija nas mladjih, educiranijih itd itd :D
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
dite_splita je napisao(la):
ja mislin da nan fali jos samo malkice da budemo u potpunoj ravnotezi, mala smjena generacija nas mladjih, educiranijih itd itd :D

Mislim da se nista nece promjeniti dok god ljudi ne promjene percepciju prema odredenim stvarima, htjeli mi to priznat ili ne...nije problem u generacijama...
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
dite_splita je napisao(la):
slazen se, al mislim da ce se upravo to mijenjat sa generacijama, mladji ljudi su cesxe i otvoreniji ljudi

Oće, ali isto tako se tesko rijesiti ugrađene svijest, tj. nesvjesti.I kad se netko nalazi u okruzenju kolektivne zatupljenosti tesko se izdvojiti...zato su dobro iskustvo"mediji" tipa kanabis i neki psihoaktivi jer razbijaju sliku ovog virtualnog životai daju širi spektar zbivanju stvari oko nas...
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
e tu cu ja napisati nesta naduvano al kada mi se osusi haze...................:vb_wave:
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Opa Cupa, nemoj kvarit temu :D
Nece tvoj haze do sljedece godine :p
Zezam se naravno, ne zamjeri, kad se fino upusim onda volim zezat ljude i smijat se sam sebi kak sam glup hahaha.

Samo naduvani postovi...



Ja se opet uduvo a nisam trebao, htio bih biti bar 5 dana u komadu cist pa da zapalim al kad ne ide i ne ide i samo duvam duvam duvam nije to dobro.
Ne moze covjek ni funkcionirat tako, nis me ne brine i sve obaveze odgadam do trenutka kad necu biti naduvan hahahah.

Eno banka ceka njih mi nije zao nek cekaju, vrijeme je ionak grozno i ne da mi se nigdje.
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Sad sam se sjetio...

Jedna kutija cigareta ima oko 15g duhana. Ona obicna, ne 100s, znaci tipa marlboro, ronhil, walter.... kratki ne dugi.
Jedan pusac popusi i po 3 kutije cigareta na dan. To je oko 45g, vise manje.

Jedan tjedan ima 7 dana, znaci tjedno popusi oko 315g duhana sto je mjesecno oko 945 grama duhana.


Kad bi se vutra legalizirala, pao bi broj pusaca i smanjio bi se broj prodanih duhana grama drasticno. Zato duhanski lobi korumpira ljude protiv legalizacije.


I sad recimo npr da se legalizira, kolko bi prosjecan pusac trave popusio trave dnevno? 1g? Narasla bi mu tolerancija nakon par tjedana drasticno i ta dnevna doza vise ne bi bila 1g nego bar 3g dnevno. Nakon 2,3 godine pusenja opet bi narasla toleracnija zbog svakodnevnog konzumiranja. Onda bi pusac trave pusio 10g trave dnevno, kao nekada cigarete.


Tada bi dobili kanabis lobi koji bi opet korumpirao politicare protiv dekriminalizacije trave.


I tak

Nemam pojma zakaj ovo pisem naduvo sam se pa mi doslo
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Pitaju ciga kako živi. Kaže cigo :
- Nemam posao, nemam struju, nemam vodu, nemam šta da jedem, ma nema šta nemam !

Hahahaa... To se ja kao smejem.
Možda sam ovo trebao postaviti u viceve, ma nema veze, ebo ga ja ...


Nego, zamolio bih cenjeno članstvo da poštuju prvo, osnovno i jedino pravilo ove teme a to je - KUCKAJ OVDE SAMO KAD SI NA DIMU .... SAMO I ISKLJUČIVO ONDA !!! Nema protekcije ni za administratore ni za moderatore ni za akumulatore i karburatore, ni za koga ...Eto da podsetim. Vjeverica nije ni jednom izdao do sad, cenim to.

Hahahaa... Sad se stvarno smejem.

E kad sam ovo iznad ovako lepo sročio, da napišem još nešto. Lepo sam se nadimio, sad je oko 19.00 sati, hvatam zalet, odoh noćas malo da se vidim sa mojima pa šta nam bog da... Volim ja na vreme da se pripremim, nije na odmet a višak nosim. Hteo sam da fotografišem pa da postavim tamo, ima neka tema Šta se puši ili nešto slično, ebem li ga, ali ne mogu sad, ne da mi se, nešto me hebe kadriranje trenutno ... A sutra pre deset ne moram ustajati, lepo...

Da li da se tuširam ili ne. Šta ima da se tuširam ko da će biti nekih žena. A i pustiće me ako se budem istuširao. Nema veze, imam još,odoh da plaknem bulju pa se čujemo...
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
51
slazem se ovo sa duhanom totalno...

Napušena Vjeverica;232797 je napisao(la):
Nakon 2,3 godine pusenja opet bi narasla toleracnija zbog svakodnevnog konzumiranja. Onda bi pusac trave pusio 10g trave dnevno, kao nekada cigarete.

ali ovo sta si napisao ... :icon_mrgreen:
pa covjece ne ovisi o toleranciji koliko ces popusiti... koliko mozes ovisi, da... ali koliko ces popusiti ovisi o tebi...
ja neznam je ti znas sta je 10g popusiti solo...ljudi to sigurno i rade... ali razmisli samo malo dali je to uopce potrebno? i dali bi ljudi ili prosjecni pusac vu, to stvarno radili?
pa normalno da nebi, nego bi si uzeli mozda 1g, neko 5g... i ovaj 1 ili popusili u istom danu, a ovi sta 5 su uzeli bi mozda danas 1.5 popusili a sutra 0,5...
nemora znacit ako je legalno da bi si svi poceli trpat kifove niz grlo i ubijat 24/7... ja sad bas malo razmisljam pa meni je vise dosta biti napusen svaki dan i po cijeli dan...
a zamisli sad da je legalna jos... znaci da ti je pristupna do od 6 ujutro do 23-24 sata... pa covjece uopce nebi razmisljao o tome i bolio bi me k ocu ic danas uzet ww ili jh ili ovo ili kad cu zapalit ili ono nemam pojima ni sam... normalno bice ludjaka (kao sto si ti :cvetak) koji ce vecinu dana provodit u kofi sopovima i pusit po cijele dane... ali nakon nekog vremena bi vidio da nema smisla i nebi to ni radio nego bi mozda zapalio joint-dva dnevno i to samo navecer ili prije spavanja za gust... mozda cak jednu i ujutro i jednu navecer... ali ovo sto si napisao... da ce doc do 10g vutre da netko pusi solo u danu... nije istina... to sam samo htio da objasnim :) isto zato jer sam si malo high:sun2: tako da bez uvrede vjeverice :costumed-smiley-027

peace out !
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Hooker je napisao(la):
Pitaju ciga kako živi. Kaže cigo :
- Nemam posao, nemam struju, nemam vodu, nemam šta da jedem, ma nema šta nemam !

Hahahaa... To se ja kao smejem.
Možda sam ovo trebao postaviti u viceve, ma nema veze, ebo ga ja ...


Nego, zamolio bih cenjeno članstvo da poštuju prvo, osnovno i jedino pravilo ove teme a to je - KUCKAJ OVDE SAMO KAD SI NA DIMU .... SAMO I ISKLJUČIVO ONDA !!! Nema protekcije ni za administratore ni za moderatore ni za akumulatore i karburatore, ni za koga ...Eto da podsetim. Vjeverica nije ni jednom izdao do sad, cenim to.

Hahahaa... Sad se stvarno smejem.

E kad sam ovo iznad ovako lepo sročio, da napišem još nešto. Lepo sam se nadimio, sad je oko 19.00 sati, hvatam zalet, odoh noćas malo da se vidim sa mojima pa šta nam bog da... Volim ja na vreme da se pripremim, nije na odmet a višak nosim. Hteo sam da fotografišem pa da postavim tamo, ima neka tema Šta se puši ili nešto slično, ebem li ga, ali ne mogu sad, ne da mi se, nešto me hebe kadriranje trenutno ... A sutra pre deset ne moram ustajati, lepo...

Da li da se tuširam ili ne. Šta ima da se tuširam ko da će biti nekih žena. A i pustiće me ako se budem istuširao. Nema veze, imam još,odoh da plaknem bulju pa se čujemo...

Odgovaram sebi i to sa citataom ... Nema veze, ovde je sve dozvoljeno samo da si naduvan ... E da, i ima još jedno pravilo a to je - nema vredjanja po nacionalnoj, verskoj , rasnoj , polnoj i sexualnoj pripadnosti ... . Neću da vredjam nego sam pun viceva o pederima pa da to podelima sa vama, mnogo dobri vicevi. Da li vic spada pod vredjanje ...

I još ovo da napišem, mnogo mi je bilo lepo noćas i sa mojim drugarima odavde i sa mojim virtuelnim drugarima i sad odoh da spavam. Dosta je bilo...
 
23.10.2012
40
8
0
36
Hooker je napisao(la):
Nego, zamolio bih cenjeno članstvo da poštuju prvo, osnovno i jedino pravilo ove teme a to je - KUCKAJ OVDE SAMO KAD SI NA DIMU Nema protekcije ni za administratore ni za moderatore


hahahahhahah to, to.....zabranimo adminima da nas i opominju, ako nisu naduvani :bananica