Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2009
1.740
2.317
188
Sanja sam neko bolesno sranje....opako bolesno sranje... Hibrid između mad maxa i onog filma iz 1980 i neke...di ima onaj kiklop koji na kraju strada tako da ga kamenje unutar planine zgnjeci...bija je tu neki kraljevic i cila neka ekipa s njim koja pokusava spasiti princezu iz neke kule koju posjeduje neki sjebani vanzemaljac...strava prava...ali da se vratim... (btw ako tko zna kako se film zove nek mi javi)

Uglavnom moj um je malo preuredija okoliš pa tako dolazimo u vejli a sa desne strane su visoka brda/planine cudnih oblika, strašnog izgleda, nekako vertikalno postavljene, presječenog izgleda. u dolini il iti ga vejliju nema šljunka, nema meda i mlika, korača se po ogromnim odlomljenim kamenjima...nosimo neka sranja od odjeće (ka iz med mexa) a onda....onda se pojavljuju sjebana bića trans ljudi, sa nekim cudnim usađenim sranjima po sebi...(čini se da su ih morgeleoni zaposjeli...ali pst)...gledaju nas, krive se, mi seremo u gaće...

(pokusat cu nastaviti veceras sa snom pa ga nastavim ovdje ako srece bude)
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Šta sam hteo sa onim silnim smajljijima u svom prethodnom javljanju na ovu temu nemam pojma, a slabo se i sećam, a i nije bitno...Naduvan...

Noćas sam već normalno naduvan...Hah, postoji li negde na forumu ovakva podela, normalno naduvan i nenormalno naduvan. Možda bi se mogla otvoriti ovakva tema. A ne,ne,bolje ne, letela bi u groblje ko kometa, neću da mučim moderatore.

Nego moram da se pohvalim, uskoro mi stiže, ako sam dobro razumeo, bitniji deo opreme za box, i seme Jack Herer , e onda da se malo potrudim i eto mene u dnevnicima, a tamo ću sve da obelodanim naravno, odakle mi i kako ... Da ne trčim pred rudu...Pa da. Jedva čekam, samo da nas odblokiraju, zavejani smo...

I šta sam još hteo... Malo sam se svadjao danas, nisam svadljive prirode ali pukne i meni film jbg, pa se ispraznim i onda mi posle bude žao što sam rekao neke stvari. Sad sam se naduvao pa mi prolaze kroz galavu svi načini kojim sam sve to mogao rešiti i bez svadje,gotovo sad Prvo u meni proradi Balkanac a onda se smirim pa pa bih slušao ovakve pesme

[video=youtube;crJNEHuRj_I]http://www.youtube.com/watch?v=crJNEHuRj_I[/video]

I onda mi dodje da se napijem i sve oteram u tri lepe... Na miran način naravno :)
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Daj kaj vi brijete sve mi je mutno nis ne vidim procitat hahaha :ludak

Pricat cu nesto drugo. hahaha

Danas je bio lijep dan, ima snjega ima sunca sve je lijepo bijelo krasno sareno i milina
Jos samo fale strumfovi, al ne oni veliki zli nego oni pravi maleni... e oni pa da hodaju po tom snjegu i kopaju kanale i vesele nas tralalala
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Tropico je napisao(la):
Sanja sam neko bolesno sranje....opako bolesno sranje... Hibrid između mad maxa i onog filma iz 1980 i neke...di ima onaj kiklop koji na kraju strada tako da ga kamenje unutar planine zgnjeci...bija je tu neki kraljevic i cila neka ekipa s njim koja pokusava spasiti princezu iz neke kule koju posjeduje neki sjebani vanzemaljac...strava prava...ali da se vratim... (btw ako tko zna kako se film zove nek mi javi)

Uglavnom moj um je malo preuredija okoliš pa tako dolazimo u vejli a sa desne strane su visoka brda/planine cudnih oblika, strašnog izgleda, nekako vertikalno postavljene, presječenog izgleda. u dolini il iti ga vejliju nema šljunka, nema meda i mlika, korača se po ogromnim odlomljenim kamenjima...nosimo neka sranja od odjeće (ka iz med mexa) a onda....onda se pojavljuju sjebana bića trans ljudi, sa nekim cudnim usađenim sranjima po sebi...(čini se da su ih morgeleoni zaposjeli...ali pst)...gledaju nas, krive se, mi seremo u gaće...

(pokusat cu nastaviti veceras sa snom pa ga nastavim ovdje ako srece bude)

Uz pomoć kolege hi mena pronaša sma taj filmac:

Krull (1983) - IMDb

 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Aj tuk tu mač!

Želim naučiti plesati.... đast lajk dis!

[video=youtube;sHctA5PK9DE]http://www.youtube.com/watch?v=sHctA5PK9DE[/video]
 
  • Sviđa mi se
Reactions: EXARP

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Eh da mi se vratit u one dane nongrowanja na par dana, da se malo ocistim od te trave...

Treba napravit remake te pjesme "a trave nema" u "a trave ima a trave imaaaaa" i onda to slusat kad si duvas... jebenica :D
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
haha, da rezimiramo ovu večer.. trubica, filmić, uljna masaža i poprilično :vb_devil: sex.. mmhhmmm, not bad!!! :b_evil:

nisan mogla neprimjetit hrpu subliminarnih poruka u asterixu.. prije uopće nisan išla za tin, a sad mi stalno upadaju u oči, especially ka zapalin.. kill bill ih je također pun.. zajebane stvari, skroz..

http://www.youtube.com/watch?v=j7WYtTFRAXk

evo našla san jednu od, iako to nie ta pisma iz filma.. press pause on 1:17.. na šta vas to podsjeća!? :icon_lol:
strašno..
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Sad sam se vratio sa koncerta. Ne,nije dobro, sad sam sa vratio kući a koncert je završen oko 22.00. E to je dobro. Grunuo jednu pre koncerta, pa se na koncertu sreo sa ortacima, pa grunuli jednu posle koncerta, pa svratili na 1,2,3...7-8 piva, pa grunuli još jednu, pa kući.

Uglavnom, koncert je bio fenomenalan... Evo da probam da vam prenesem delić atmosere...

[video=youtube;FX736biDAyY]http://www.youtube.com/watch?v=FX736biDAyY[/video]

Jeste, priznajem , ja sam Crnogorac A oni sviraju " Još ne sviće rujna zora " ... Fala bogu da i kod nas neko svira gitaru ... I to još kako, Srdjan Bulatović ima zvanje Doktor Gitare a NIkčević Ima zvanje Majstor Flamenka koje je stekao negde u južnim državama... :dada

Uglavnom, došlo mi da se hvalim, a proveo sam se fenomenalno... Sviraju ljudi, svaka im dala...

Edit - Živim i rodjen sam u Vojvodini, al sam Crnogorac... I lasta se rodi u štali pa nije krava nego lasta, jbg...Hoću da kažem da sam baš ponosan kad vidim i čujem ovako nešto...
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Kako ova kupovna trava ne valja ajmeee. Bio vani sinoc, zapalio neki skunk, jest da ima dobar rad al odvratan za pusit ajmeeeee pa kako ih nije sram to prodavat. Treba ih naci jednog po jednog i dati im pol kile trave da to sami popuse mamicu im odvratnoooooooooooooo sram sram sram nek ih bude. Pa ne bi to prodo zadnjem ciganu koji nema za kruh, tako reci, pa strasno, sta je s tim ljudimaaaa
 
25.11.2012
30
7
0
43
nikad ne kupuj travu od dilera koji ti prilazi s pričom: Treba početi uzimati nešto jače... :knockknock:
sad pušim, a koda ne pušim...