Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

JoannaDark

Aktivan Član
23.03.2015
60
295
53
32
ljudi smo, grijesimo. samo ponekad malo i previse, a sto je tu je :D
uvik iz nekog zla, izade nesto dobro.
da bi se dogodilo nesto dobro, nesto lose se mora dogodit prije toga...
"-" nemoze bez "+", ying yang itd.

3c5ba82b9dbdf51c88daae5d892d87d3.jpg


P.S. - Mi smo redovito krali tresnje (stablo je ogromnoooo, popelo bi se po 10-ak djece) jednoj susjedi na selu, pa kad bi nas vidjela uzela bi metlu ili pusku, kako kad i trci za nama. Sjecam se da sam se jednom upiskila u gace od straha :lol:
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
eyessss: Tko zna šta mu je komšija od prije složio. Tko zna gdje je brazda trebala biti. Dobro je to. Natoci litru rakije i kod komšije. :D Ili mu ubaci čičak u sandučić. Možda i on duva pa ga razveseliš :D
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Osveta je, u čovjeka vrlo snažan motiv... ali svakako ne racionalan !!! Postoji narodna poslovica "ko se ne osveti, taj se ne posveti" ! Neka si ti Ludi izbušio gume ;) al se moraš opravdati, tj iskupiti. Uradi neko vanredno dobro djelo, pokloni prosjaku 50 € ... that should do it ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

Hazer

Aktivan Član
13.03.2015
147
274
63
Čitam nekidan forum i odjedanput se pojavi post od Sative Dive koji nije imao veze s vezom, na nekoj temi o unutrašnjem uzgoju. Ja ono WTF? reko valjda je promašila temu, ono nije baš od jučer ovdje.
Elem, dođem poslije posta nema, reko sad je u pravoj temi, da vidimo ... nema ga nigdje. Reko brate jesi glup, pa to je bio naduvani post :)
Ova tema je zaslužila svoj podforum :D
 

vetar

drug član od 2008
26.05.2014
138
122
43
rasmiljam nesto, zivot - smrt. dobro zlo, laz istina, zene muskarci i tako u krug.
i sad kad zapalio misao pobegla, a danas sam str8 nrazmisljao o tome. mozda cu se sutra setiti sta sam hteo ali nema veze,
ja hteo to sad al ebg.

dal je sve to u sustini krug eto setio se posle dima dva,
na pola dzointa sam. dosta sam piso, odo da uplovim u ziku,
da me ubaci u pravi trip :)

ajajajajjaj bijach brijach :D
 

vetar

drug član od 2008
26.05.2014
138
122
43
ma nemam pojma ni sam sta sam napisao naduvan :D
mozda je i to a mozda i nije :)
kad ne znam sta da kazem ja nesto pitam :D