Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
hahaaaaaaaaaaaaa kakva večer .. uzmemo prija i ja svaka po dvi pive i lagano, rivica .. popile pivicu, smotala ja.. oduševila se jer nisan zaboravila rolat.. !! ništa blablabla prepričavamo doživljaje iz mladosti.. uglavnom izlazile smo u naš jedan prostor, baš ono pristojna rupa, stolovi stolice karte linija pikado...nalazi se inače u jako prometnoj ulici ljeti, nagledale smo baš svega i svačega, pijanih brazilaca , nema ko nebi sija s nama 10min u prolazu, .. i počne prija priču kako je jedne godine poplavia taj prostor, nedugo nakon nekog jačeg partija i kao ulaze vatrogasci da ispumpaju vodu a ono boce plutaju okolo hahaha kao komentar je bia: kakva se ovo ode banda skuplja!!! hahaah aa ja u cerek jebote deset minuta san se smijala tome.. guuušilaa!! .. aa sad, idem lećiiii
 
Poslednja izmena:

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Bitno je fokusirati se na problem. Razbio sam ih noćas u kafani.

Svratim sa posla kod kuma na kafu, obraduje me kum sa vutrom koju je pronašao u obližnjem selu. A inače je ponuda slaba, ne može da se nadje ni za lek, bar ovde kod mene, to pričam iz ugla nas koji je kupujemo, jebi ga. Razvali mene fino. Kakva izjava, "razvali me fino", ili ti je fino ili te je razvalila. A mene je baš razvalila. Fino.

Nego, da se vrnem na priču o fokusiranju na problem. Krenem od kuma posle kafice i "finog razvaljivanja", usput mi omiljena kafana i naravno, svratim na jedno pivce. Za jednim stolom igraju šah. Ja kibicujem, otresem pivce, poručim drugo, mogu li da se priključim da igram sa pobednikom, ulog 50 dinara, ajde može. Od deset partija, deset pobeda, fokusiran na problem maksimalno. I 500 kinti u džepu.

Al sam ih otresao. Eto samo da se pohvalim. Kafanski šah. I fokusiran na problem. Baš sam "fino razvaljen" i idem da nešto jedem.

Ajd ljudi, u zdravlje.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Hehe Hoki care evo stigo kuci nakon omiljene kafane i par drugova a kod svih po jedno pivce;) a kod mene situacija obrnuta za zapalit imam nemogu popusit pa da neznam koliko se potrudim al me neide i sta ja tu mogu kad mi je pivce ipak draze al nakon tvog posta odo smotat jednu pa mozda me krene da bezveze ne spamam u ovoj temi:) pozzz hoki

Edit: evo krenulo me pravo do frizidera, nesto mi se slako jede samo da se sjetim gdje stoji :upiii:
 
Poslednja izmena:

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Nakon topa ovo sjedne samo tako...ufff...pol tegle rijesio danas!:rasta:a bome i grinder namucio...:D

dr.-goerg-premium-bio-kokosmus-500-ml-86181-5510-18168-1-productbig.jpg
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.255
10.213
358
hehe, čujeem ja grmljavinu i olujuju :) i idem ja opet biljozice nutra i pitam šta se dešava (def. u glavi kuršlus), a kad ono, nema kiše ni oluje nego je Dinamo prvak i to ne od danas nego od 2, 3 mj
i nije to tak bedasto ispalo jer znam da sam kuršluz, a onda bolje šutim, nego da pitam, ako ne morem :) :zvezda::

edit. eto, to je to :)
kad se sluh pojača
nekih 35 m il možda 25, od mene vodi se borba roditelja i malo veće bebe, otprilike 2,2 g oko sirupa
pa daj, molim te, fino je
ko bonboni
pomoći će ti, to je za tvoje dobro
pas mater, gutaj, to je za tvoje dobro
ajde više, buci, buci, buci, bu :)
oprosti, nije ugodno, ali to je za tvoje dobro, gutaj više taj sirup

ja bi to danas po kratkom postupku, začepit nos i gurnut žlicu :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Smotao joks,supruga donela kafu i lepote s balkona gledat mrak,uzivanje,al mi sinu one fuckin krave od komsije sto mi pohasale autosa,a poce trip da ujeda.. laganim korakom idemo napolje,krenem preskakanje preko ograda,matraga bla bla.. stignem do njegovog vrta gde covek posadio paprike,paradaiz,krastavac itd... i stanem kontam nije on kriv,vec njegove krave,zao mi cupat,a susti oko mene sve nesto kao ludo,ma kako da ne cupam kad su njegove krave pohasale moju maju... on je krivac... al mi savest ne da,volim zelenis,nista ostavim to,pa se lagano spustim (sto bi rekao nas grower sa foruma) nindza hodom,odem do kuce,noz u ruke,moram da se osvetim... pa opet nindza korakom do njegove garaze i tako sam mu slatko izbusio gume,ufff ludila... vratim se kuci,opet na balkonu,sav happy ono letim kakvi zmajevi... i dok pisem ovo kontam koji sam ja debil sta sam uradio,dal je do tripa ili sta vec nznm... al sam nasladio dusu... ovo pisem vec pola sata i dok sam pisao spukao sam jos jedan joks i auuuu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: civilnaodbrana