Nametnici (fotke)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.06.2016
96
68
18
42
Pozdrav ljudi!evo vezem se na staru temu...imam na dvije biljke te rudare,na prvoj na jednom listu,a na drugoj na dva,to su donji prvi listovi...problem je da su mi taj list pojele do amena, posto sam jebeni amater i prvi mi je grow ja sam maknuo jedan list na prvoj i dva na drugoj jer sam se bojao da se ne prosiri...e sad je pitanje,jesam li s tim unistio biljku?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mareh
04.06.2016
96
68
18
42
Hvala ti na podršci al mojm mukama nije kraj...znaci ima 9 biljaka,i posljednjih pola sata sam ih pregledavao,list po list(jos su male) i imam sta vidit na nekim listovima kanalići i unutra mineri mamu im njihovu...i izvadim ih van,gledam listove gore dole i vidim na nekim listovima ko mali bijeli paukici,po jedan na listu...dajte ljudi pomoc,ocajan sam...sta da napravim,da kuham duhan?
 
07.10.2015
2
0
1
39
problem!
na listovima mi se pojavile nekakve bijele fleke ko plijesanj i prepuna mi je biljka tih govana po svim listovima!trazim po netu ali nigdi nema sta je to!!
 
07.10.2015
2
0
1
39
rijeseno.....pepelnica je u pitanju!smucko sam 2 zlice sode bikarbone kap tekuceg sapuna i kap suncokretovog ulja u 2 litre destilirane vode i poprsko sam cijelu biljku,pola je otislo sa nje sad cu jos veceras spricat ko blesav pa ce bit ok sutra vec!
 
06.07.2016
37
39
18
40
Pozdrav ljudi! Zna li neko sta je ovo?Lose se vidi na slici ali je debela i bela,brza i skace kao skakavac.Na kraj ledja ima bela krila kao pistile...bezi oko grane kao ludo..pravi neka gnezda pop 20160706_142717.jpg ut vate il paucine...
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Guglaj Medeći cvrčak pa vidi jel to to. Dosta cesta pojava. Ako ih nema previse, nemas brige...ako ima onda probaj sa cesnjakom i duhanom napravit mix...navodno djeluje. Ili naprasi neopitroidom pa vidi ako djeluje...ako se sjecam, ja sam sa np to rijesio.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GORFALJ
17.01.2014
11
14
3
DSC_0039.JPG Pozdrav ekipa, imam jedan problem. Ovo mi je treći grow u outdoru i dosada se nisam susretao sa nametnicima (mravima) koji su mi sada pločeli glođat stabljike, pri dnu. na slici se vidi kako to izgleda. Na jednoj biljci su to napravili desetak cm po dužini. Što da napravim? Čitao sam ovdje po forumu o nekoj otopini duhana, pa ne znam dal da probam s tim ili s nečim drugim, pošto su mravi u pitanju. Bilo kakva pomoć je dobrodošla, nadam se da će bit sve ok.
 
Poslednja izmena:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Mravi ne rade stetu na biljci. Oni se pojave kad neki drugi nametnik krene ostecivat biljku pa se mravi pogoste sa finim sokovima.
Ovo je neki glodavac u igri.... barem mi tako djeluje.
 
17.01.2014
11
14
3
Jao, danas sam ponovo otiša u inspekciju i ne samo da je oglođa sve biljke, nego mi je čak i otkinuo jednu mladicu... za popizdit... Probat ću s ljepilom za miševe na komadu kartona pa ako uspije javim. Svakako ću napraviti otopinu duhana jer ima gamadi raznih, od skakavaca do nekih bijelih parazita koje sam u životu vidio samo na ovim biljkama.
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Evo i mene u ovoj temi...
Malo sam čupkala suho lišće i primjetim ovo :whato::
IMG_20160808_40378.jpg

Nikakve štete nema na biljci,ali pošto se radi o indooru zanima me dali netko zna šta bi moglo biti.
Naravno secirala sam to u nadi da ću saznati šta se krije unutra.
Ali vraga....već je to izašlo i negdje mi je u sobici :(
Čahurica dosta veliko izgleda i odvratno
IMG_20160808_24459.jpg
Ja neidem više unutra ako mi ne kažete šta je :fuck: