Nano grow, auto nothern lights (ghetto setup)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.339
9.906
256
Moja jedina, i velika zamjerka autoru dnevnika je sto nije prikazao taj nano set up, koji izgleda ni ne postoji u formi set upa, nego onako lezerno kao "ja uzgajam u casicu od rakije, pa vi zamislite kako to izgleda
I meni je to u suštini jedina zamerka :)
Dnevnik treba biti što više popunjen i sitnim detaljima, kamoli bitnim poput izgleda boksa ili ventilacije i unosa parametara. Nekad ti sitni detalji zapravo presude :D

Ja bih voleo samo da naglasim da nije uopšte cilj moj, a verujem ni drugih kolega da obeshrabrimo @ganjaKing966 da znaš :) upravo suprotno!
I slažem se da ponekad deluje kao da smo grubi, ili previše pametujemo, ali to je zato što doživljavamo sve to lično, kao da je naše :) videćeš i sam kad ubaciš u drugu brzinu sa growanjem, mikro ili makro, nebitno.
Ja često moram da stanem i kažem sebi 'polako druže, nije tvoj grow, kolega je zamislio drugačije' i treba to poštovati.

Nadam se da ne zameraš, ja baš volim ovakve eksperimente i voleo bih da uspe :)
Imaj samo u vidu dve stvari:
- ova biljka NIKNE svuda, viđao sam i u pukotini između dva bloka mermera na spomeniku, gde je nekom ispala semenka, da je niklo
Ali do krajnjeg proizvoda za konzumiranje se ipak treba malo potruditi, nije njoj to primarni zadatak u životu (masni i psihodelični cvetovi)
- 5~10 grama suvog podrazumeva jedno 30~40 grama mokrog :) i do toga treba doći isto!

Još jednom, nemoj šta zameriti :) ja svakako pratim i nadam se uspehu na kraju!
 
22.01.2024
28
96
13
28
Htio bi samo dodat da svi koji su prije davali savjete nij nikakav problem jer ce mi svakako koristit u buducosti u nekom ozbiljnijem iducem growu!

A sto se tice boxa izgleda uploadat cu sliku tokom ovog tjedna. Box je totalno ghetto improvizacija, stolna donja ladica dimenzija 65x40, zidove sam oblozio folijm i gore je zarulja, imam posudu sa vodom za ekstra vlagu i ventilacija je ta da je box odmah uz balkonska vrata pa otvorim vrata da se lufta. :let:
Ugl. slika ce bit ovaj tjedan!
 
22.01.2024
28
96
13
28
Pozz ekipa, obecao sam slike boxa i update za vikend pa evo nas. Kao što mozete vidit box je minimum minimuma, ali iz nekog razloga Northern Lights dama uziva :) na 17. smo danu i razmisljao sam kad je vec tako, kad mi se posrecilo sa dobrim sjemenom da joj ipak dam gnojivo za cvjetanje jednom kad pocne, ne zelim joj davat dusiku fazi vegetacije jer zelim da ostane sto manja. Ali kad vec pokazuje znakove zivota bar da malo podebljamo hedove jednom kad krenu.

U drugoj posudi sam jucer posadio Blueberry i evodanas je vec provirila van, pa cemo vidit kako se njoj sviđa ovaj pristup. :D
boxara.png b1.png b2.png
 
22.01.2024
28
96
13
28
Da, to bi bilo pametno, samo iskreno strah me radit lst. Ovo mi je prvi grow ikad i imam tu jednu biljku koja reagira dobro na uvjete u kojima raste i strah me bilo sta dirat da ne zajebem :D Blueberry mi raste, pa sam mislio na blueberry se ucit, odradit topping i lst, NL ne bi dirao sad, nek izraste kak ona hoce do kraja pa bumo vidli...
 

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
610
3.225
203
Pocni bolje lst., kad krene u visinu u svoj uobičajeni smjer razvoja... udarit ce ti u "plafon" boxa i gotovo,. A to ce ti bit za 7 dana otprilike, vec sad doljnji list ti mjenja boju lagano, nema svjetlosti dovoljno, mozda i nema snage u zemlji za cal mag,. Kad naraste doljnji dio ce ti bit u mraku, to i je cilj uostalom lst-a, vise pokrivene površine sa svjetlosti....i jos jedna stvar, za jednu biljku je premalo svega, a kamoli za dvije u tom boxu sa tim svjetlom... Nisam skeptik vec realno gledajući jel....
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.076
15.600
358
Neka...kad ih staviš van,zakopaj malo dublje,ako bi bila neka oluja,neče ima ništa. Mada mene nemoj previše slušat što se outdoora tiče,znam sve o biljci,ali vani vrijede neka deuga pravila i po meni puno je teže vani uzgajat!
Sretno i mirno vrijeme :thumb: