Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
o cemu svi pricaju,majke ti? procitaj pravilnik
zabranjeno je reklamiranje,a za sve ostalo(tipa iskustva,saveti,itd) sve vec pise na forumu
ako hoces da narucis,na svakom sajtu koji prodaje semenke imas detaljnu proceduru kako se narucuje,kako oni pakuju,salju itd.
mi ti nista vise od toga ne mozemo reci,osim da podelimo losa(ili dobra) iskustva sa seddbankovima-a to sve vec pise na forumu
 

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
pozdrav svima

imam par pitanja u vezi naručivanja:
1. na više se mjesta spominje naručivanje sjemena ili uzimanje sjemena 'iz paketa'
Jel taj paket predstavlja peticu koju ja uzmem kod lokalnog dilera pa ako nešto ispadne?

2. Netko je spomenuo da postoji growshop/seed shop iz slovenije koji robu šalje iz Hrv. Ako nije bed, molio bih da mi na PM pošalje link, malko mi je bed naručivat to izvana...

Hvala svima i pozz
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
a da procitas ovaj moj post samo par postova pre tvog

My name is... Sem je napisao(la):
nego buraz, jesi ti uopste pokusao da kucas u gugletu: kanabis hrvatska, a
najbolje da te uhvatim za ruku i odvedem na adresu :eek:hno:
koristite ne samo facebook ;)
i da, to je taj paket o kom se prica, iz vutre koju kupis, ako nadjes menke
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
kazu da alien ne salje za srbiju... a kazu i da linkove ne bi trebalo kaciti na forum jer se mogu tretirati kao reklama, pa sad... ko nije u stanju da sam izgugla sta mu treba, nije zasluzio ni servirane linkove, bar po meni
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz

Regular joe

Aktivan Član
20.07.2013
59
16
0
Ako narucim npr iz aliena,zivim u zgradi,jel postoji mogucnost da mi postar ubaci samo u glavni sanducic a ne u moj,mislim da ako ubaci u glavni da nitko nece znati cije je to osim mene?
 

Regular joe

Aktivan Član
20.07.2013
59
16
0
Ma zelim da dodje u zgradu al ne u moj sanducic al niti u jedan drugi od stanara,mislim da zato i sluzi onaj jedan sanducic u kojeg se ubacuju letci i ostali promotivni materijali.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
jbg. nema toga kod mene u zgradi, samo sanduce za kucni savet :) al ako tom sanucetu imaju pristup svi, kako znas ko ce ga podici, riskantno...
 

Regular joe

Aktivan Član
20.07.2013
59
16
0
Ha cuj,ako postar dodje i vidi samo adresu zgrade,jer na posiljci nebi trebala pisati moje ime i prezime(valjda)kontam da bi ubacio u taj sanduk ili stavio pored ostalih sanducica,zato pitam nekoga jel imao iskustva sa narucivanjem u zgradi a nije htjeo da stigne bas u njegov sanducic,sta ti kazes power?
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
ma bre naruci na svoju adresu, koliko ljudi sa foruma narucilo pa nije imalo problema,
najgore je sto mozes ostati bez para ako carinici konfiskuju posiljku a ako si zapeo za taj sanducic pa ti naruci pa javi dal je proslo,
ne znam kakav savet ocekujes od Powera po tom pitanju...

edit. moras dati neko ime, ne mogu poslati posiljku 'zgradi' :D
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
nisam listao svih 44 stranice da nađem odgovor,pa ako već ima sorry...zanima me jel imao tko ikakvih problema s pick´n´mix stranicom,tj.s narudžbama od njih? vidim da tamo piše da je sve stealth i po ps-u al me zanima osobno iskustvo ako je netko naručivao od njih.
 
23.08.2013
29
14
3
Pozdrav svima ,novi sam na forumu,citam vec danima ,gledam ,hvatam...Moze li mi neko pomoci oko narucivanja semenki / banka-royal queen seeds...U pitanju je send cash...Kakva je procedura, sta treba da uradim sve? Hvala unapred