Navijaci

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Volim ga igrati (i veliki i mali), volim ga gledati ( i ženski i muški), volim ga fifati (i pesati aswell) jednostavno VOLIM NOGOMET i ništa mi ne može pokvariti taj doživljaj. Ni Maminho, ni Brbljić, ni brend....nikad i nitko. To je bolest, a lijeka nema.:p

dun_20.jpg
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
a ne, ne......"malo nas je, al` nas ima, nije važno srušit ćemo snove svima.";)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
oho,evo ˝kolege s druge strane nišana˝ :p :p bogami i ja slabo na gostovanja,kad se uhvati prilika i skupi neka para,ipak su tu neke stvari koje su utjecale na neodlaske,al srce vuče i dalje. :)
@bakalula
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Falket and bakalula

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Ma meni nije do tog već zbog osobnih problema. Ne mogu si dopustit sad više kao kad sam klinac bio da mi murija dolazi na posao radi 'osnovanje sumnje' i maltretira moje bližnje.

Odem ja tu i tamo na neko Euro gostovanje kad se skupi prava ekipa, ali riskirat slobodu i ostatak života radi ove močvare od lige, ma nema šanse.

Pa jel vidiš ti to da ovo nema nikakvog smisla, ljudima koji nemaju nikakve zabrane se brani ulazak na gradski stadion, glavati narkoman pije kave sa sucom ustavnog suda, govori u ime HNS-a, sudački lobi iz Osijeka odan narkomanu (tamo su valjda svi suci), riječka 'lijepa priča' - u biti nojevi koji su mogli imat pravu lijepu priču, a oni u talu s narkomanom. Ma...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ma upravo to,lako i za posao,i ženu i djecu,to se da iskombinirati i otići,ali ta represija je u velikoj mjeri utjecala i na mene..baš kao što si napisao gore,ne mogu si priuštiti da me tjedno barem jednom maltretiraju murijaci,da mi dolaze doma ili na posao provjeravati jesam li ja tu gdje sam rekao da ću biti...
ali ipak,bar jednom u dva-tri mjeseca odem na neku utakmicu,izguštam se sa ekipom i onda nazad u kolotečinu..mada znam da me navijanje i sve oko ultra pokreta nikad neće popustiti. :) išao bih ja svaku da mogu,al takva je situacija da ne mogu. :(

Pa jel vidiš ti to da ovo nema nikakvog smisla, ljudima koji nemaju nikakve zabrane se brani ulazak na gradski stadion, glavati narkoman pije kave sa sucom ustavnog suda, govori u ime HNS-a, sudački lobi iz Osijeka odan narkomanu (tamo su valjda svi suci), riječka 'lijepa priča' - u biti nojevi koji su mogli imat pravu lijepu priču, a oni u talu s narkomanom. Ma...
nažalost,znam dobro kakva je situacija,i ždere me to ne mogu ti opisati koliko... a tek ćeš sad vidjeti kako će nam lijepo biti kad velike Rvatine iz kradezea dođu na vlast,****** smo ježa još gore,barem sam takvog mišljenja,pošto je kompletni izvršni odbor HNS-a u toj stranci...a dobro znamo i ti i ja tko je jedan od financijera hdz-a,tko im daje buseve,tko calta lovu i čini usluge i protuusluge...da ne spominjem Brendona koji će sad u nebo odletit od ponosa što se Platiniju uvukao u ***** i Uefinu vladu...ne znam,ne piše nam se dobro,ovo što sad proživljavamo je goli k... naspram onog što se sprema,nadam se da sam u krivu,ali sve upućuje na još gore stvari.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Falket and bakalula

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
[QUOTE="ganja_farmer, post: 345981, member: 8056"

pošto je kompletni izvršni odbor HNS-a u toj stranci...a dobro znamo i ti i ja tko je jedan od financijera ###,tko im daje buseve,[/QUOTE]
nećemo politiku u ovu butigu. Možeš samo dobiti gastritis od nerviranja, priminit nećeš ništa, ostavi se toga.
Nije mi lako pao ovi poraz od gradskog rivala, ali život teče dalje....dostojanstven u porazu, skroman u pobjedi.
I kad gube i kad tuku, uvik virni svom Hajduku. Od jubavi naše virnije nima. Stara torca hžv.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Falket

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
i ja bi da mi ulica vodi klub,u kojem sam clan bio.
al eto mu sad prazan stadion.ukrao nam ga skroz.
u ovom trenutku vam i zavidim.inatite se i dalje i rugajte s pravom.doci ce sve na svoje kadtad i gubu cemo istrijebit
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
@Jones_Davy takve su činjenice,crno na bijelo,nisam ništa izmislio...

Možeš samo dobiti gastritis od nerviranja, priminit nećeš ništa, ostavi se toga.
brate s ovakvim načinom razmišljanja sigurno nećemo ništa promijeniti,a tebi ako paše ovakva situacija,ne znam šta da ti kažem...meni se gadi ovakva situacija.

inatite se i dalje i rugajte s pravom.doci ce sve na svoje kadtad i gubu cemo istrijebit
svaka sila za vremena...doći će i njemu kraj..iako navijam za Hajduk,zznam da ću negdje u kanalu pijan spavati s osmjehom na licu kad našmrkani ode.. :D
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
i meni se gadi, ali sam prestar za revoluciju.;) i još k tome imamo drugih životnih promblema, tako mi je mafija trenutno najmanji.
A tako bih još jedanred bio na punom Poljudu, i zdušno navijao, i po mogućnošču sa sinom i prijateljima, bez straha od nereda, provokacija, nekulturnog navijanja etc, etc.....zadnji puta sam to doživio u Klagenfurtu 2008...davno je to bilo :)....nada nikada ne prestaje.:cool:
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73

uf,kad god pogledam ovaj video naježim se na najjače...ukratko,navijač Feyenoorda je bio teško bolestan,u terminalnoj fazi raka ili tako nešto...godinama je išao na utakmice i redovno je stajao s ekipom na tribini,svi su ga poznavali i respektirali...velika želja mu je bila još jednom doći na stadion Feyenoorda prije nego umre...njegovi prijatelji s tribine su mu to omogućili,doveli su ga na trening prve momčadi,napravili koreografiju s njegovim likom,zapalili mu bengalke u njegovu čast i napravili pravu navijačku atmosferu,samo da mu ispune zadnju želju...iako su ga dovezli u bolničkom krevetu,lik je smogao snage preći cijelo igralište i još jednom stati ispred svoje tribine gdje je godinama dolazio bodriti klub,povesti navijanje i zapjevati sa svojim prijateljima s tribine...nedugo nakon toga je preminuo...
 
01.12.2015
23
16
3
Netko voli taj fazon oko navijanja itd...Netko ne voli a mene baš briga.To je za mene uzaludno gubljenje vremena,glasa ...Nisam čovijek od buke,više volim mir .I ne shvaćam šta ima u tome zavijanju po tribinama dok "gledaš" ljude koji trče za loptom .Cirkus je zanimljiviji puno... ((bez uvrijede itkom)) ,kažem svoje mišljenje o tome.
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
Netko voli taj fazon oko navijanja itd...Netko ne voli a mene baš briga.To je za mene uzaludno gubljenje vremena,glasa ...Nisam čovijek od buke,više volim mir .I ne shvaćam šta ima u tome zavijanju po tribinama dok "gledaš" ljude koji trče za loptom .Cirkus je zanimljiviji puno... ((bez uvrijede itkom)) ,kažem svoje mišljenje o tome.

ja sam mislio ko i ti dok nisam otiso a onda vidis euforiju samog navijanja kada 200 ljudi u jednom glasu pocne pjevat suprotna tribina se utisa i samo se cuje odjek vaseg glasa.prvu utakmicu nisam ni pratio samo sam pjevao,jedna od drazih memorija iz mladosti.

tada sam bio pod ogromnim pritiskom sa svih strana i mogu ti reci izdero sam ga sve iz sebe, valja izbaciti iz sebe negativnu energiju
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Raconja

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Evo da i ja dam svoje mišljenje!
Navijanje!! Tko nije probo nek ne komentira!Bio sam jako zagrižen za utakmice! Sa 16 bio u londonu,prošao pola europe,hrvatsku da ne spominjem,nema stadiona na kojem nisam bio! I onda je došla zabrana od 2 god zbog bengalke i nakraju se pitaš:pa jesi li ti normalan? Ispadaš najveći kriminalac samo zato kaj navijaš(u mom slučaju dinamo),a ovi šupci u loži trljaju ruke! Na svu sreću sam na vrijeme presto ići na tekme! Zadnja mi je bila dinamo- hajduk 12.7.15.(prije toga nisam bio na tekmi oko 3 god) i nije to više to! Ljudi sad odu na tekmu da se na facek....u pohvale kak su bili na tekmi!Nije bilo navijanja nikakvog stim da moram čestitat torcidi,jer su nas pomeli u navijanju,a ja na istoku pijevam sa torcidom i niko niš!
A i na kraju mi se stvarno gadi sama pomisao da 5 ljudi vodi hrvatski nogomet,a mi se međusobno koljemo ko je bolji,jači... ali eto ko voli nek izvoli!Meni za ovaj život dosta navijanja!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.