Navijaci

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Ma nemora svako ko ide na tekmu biti huligan..pa i ovaj momak sti je nastradao je daleko od huligana,zato je tamo i ubijen pomislio da ako to nebi on uradio da nebi ni drugi..a pritom im policija njihova pomogla zasula delije suzavcima i tim dimnim bombama da bi ovi sa maskama uletali i boli dok ovi nevide u dimu..strasno za njihovu policiju,kaze brat da su konstantno i policija i ovi nazovi opasni navijaci zajedno napadali ih...a taj navijac sto je ubijen je daleko od huligana,decko zavrsio studije u NS treba da ide na master studije dalje..cak nisu ni sa njima dosli vec odvojeno su dosli sa svojim kolima sa tri drugara koji su studenti..tako da je njegova greska samo sto je voleo svoj klub..neidu svi na stadion da bi se tukli,vec jako je lepo videti koreografiju i navijanje ...:)
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
@dite splita


to podrzavam apsolutno, jer koreografije upotpunjuju tu atmosferu....pirotehnika, baklje i to nije lose u umjerenim kolicinama, kao sto rekoh daje neki dodatni smek svemu tome, i to je ono po cemu se mi razlikujemo do zapada...u USA nikad na Superbowlu nece biti baklji kao kod nas


bottom line, ja samo nisam za tucnjave i ubijanje, a transparenti, baklje i navijanje su nesto sto ne smatram opasnim...na kraju krajeva, ljudi su opasni
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dite_splita
30.11.2013
48
12
8
32
Rijeka,Hrvatska
nemoj nas sa amerima uspoređivat,vrijeđaš nas...oni su idioti,jedino znaju pjesme od beyonce,rihane i slično pjevat na utakmica šta nema apsolutno nikakvog smisla,oni su nula od navijača tj ni ne mogu se nazvati navijačima
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
@Boraicho: nisam ni mislio da si nacionalist,nego sam samo bio,a i još uvijek sam pod dojmom svega što se u zadnjih mjesec dana dogodilo u Hrvatskoj u vezi navijača (prekid u Milanu i Hajdukov bojkot derbija)
iskreno govoreći,ja sam osobno presretan što se dogodilo to što se dogodilo jer je konačno netko odlučio stati i reći NE! mafiji u hrvatskom nogometu,konačno su se stvari zakotrljale i pažnja je konačno skrenuta na mafijaške radnje u HNS-u...dok narod šuti i zabija glavu u pijesak,navijači su kao i mnogo puta do sad odlučili reći dosta i skrenuti pažnju na anomalije i nepravilnosti koje provodi šačica huligana u odijelima...sad je u subotu veliki prosvjed u Splitu na rivi kontra HNS-a,bit će masa ljudi kojima je više pun ***** policijske represije naručene od strane onog govna Mamića i Šukera...nadam se da će se konačno nešto riješiti u dogledno vrijeme jer je sad ili nikad trenutak da se počisti smeće iz hrvatskog nogometa...

a što se tiče tuča navijačkih,baš sam na početku ove teme dao svoje mišljenje o tome,pa ako se kome da nek pročita. ;)
 
30.11.2013
48
12
8
32
Rijeka,Hrvatska
slažem se s tobom,navijači za razliku od drugih ljudi ne sute kad im nešto smeta nego podignu glas...a sad ovaj jugonostalgicar josipović pokušava skupiti glasove navijača kritizirajuci hns.
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Pa za svakog politicara nebitno u kojoj zemlji da je,navijaci su najpozeljnije glasacko telo jer su organizovani i ima ih puno..pa i kod nas razne vodje gledaju politicari da potkupe ako mogu naravno pred izbore i to,a kad prodju izbori opet su oni huligani i politicari gledaju da su sti dalje od njih..stampa je dosta kriva jer etiketira razne ljude i razne profile i tesko posle dokazati da je to drugacije ...:)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ja se slažem s vas dvoje...mediji dosta zeznu stvar sa svojim izvještajima kojekakvim,,,kad sam gledao komentar Brune Kovačevića ili kako se već taj novinarčić zove,poslije prekida u Milanu,skoro sam se izrigao od onoga što sam čuo...političarima ovakva situacija odgovara jer se dosta pažnje skreće sa bitnijih stvari kad se izvještava o krvožednim i povampirenim ustašama...a pred izbore će svaki podržati navijače radi glasova,baš to...čitam maloprije kakvo rasulo vlada u hr.nogometu,predsjednik saveza pobjego van Hrvatske,ovi lažu o tome gdje je,sad pozivaju Hajduk i Torcidu na razgovore...pa gdje ste bili do sad mamicu vam poljubim,Torcida odgovara da ne dolazi u obzir da otkažu prosvjed,jer je to upravo ovima i cilj jer će ovo biti na svim vijestima,pa sad bacaju spinove kojekakve samo da se prosvjed ne održi...al ovaj puta nema uzmicanja koliko mi se čini,situacija je sad ili nikad za spas hr.nogometa...

evo samo nekoliko članaka o tome kakva je lakrdija taj HNS

http://www.index.hr/sport/clanak/hrvatski-nogomet-pred-raspadom-a-suker-u-londonu-trguje-reprezentacijom/786387.aspx

http://www.index.hr/sport/clanak/hns-okrecemo-novu-stranicu-mozda-smo-pogrijesili-krajnje-je-vrijeme-za-razgovor-s-hajdukom/786221.aspx

http://www.index.hr/sport/clanak/borba-ne-prestaje-transparenti-protiv-hnsa-docekali-turiste-u-dubrovniku-i-new-yorku/785869.aspx

http://www.index.hr/sport/clanak/brbic-pristajemo-na-sastanak-s-hnsom-no-ne-odustajemo-od-svojih-zahtjeva/786369.aspx

http://www.index.hr/sport/clanak/torcida-sastanak-s-mamicem-i-sukerom-nema-sanse/786380.aspx
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Ma ni nasi nisu nista mnogo bolji...sve je to manje vise slicno..:) i ako je kod vas ranije bas dobro funkcionisao fudbal,barem po rezultatima dobre koje ste imali...mislim na reprezentaciju i to...
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
lakrdija je cijela politicka scena..nogomet manje,vise jbt nogomet..ljudi su gladni,neprimaju place..nema posla a nogomet ko nogomet...jednima paše a drugima ne....ako nece mamic..onda ce tudor a ako nece njih dva doci ce netko treci.
ispada sada da se revolucije desavaju na stadionima...ovaj pokro onoga onaj ovoga..nebuloze.Toga je uvijek bilo i bit ce
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Ma oduvijek se kralo u hnl-u,počevši od Tuđmana kad je Croatia(Dinamo) bila pod njegovom zaštitom,Hajduka kradu od 94. kojekakvi Vidoševići,Grgići,Fiorentiniji i takvi slični paraziti,pa na scenu stupa Z.Mamić koji doslovno radi šta hoće...jedino je ta reprezentacija bila do prije par godina ponos cijele nacije,a sad je i ona postala izlog igrača koji se reklamiraju da se bolje prodaju,također pod paskom Mamića i Šukera koji rade šta hoće i nitko im ne može ništa,tj. nitko se ne usudi jer Našmrkani ima debelo zaleđe...al i to polako jenjava ovo su očajnički potezi kao što inače svi diktatori rade pred pad,pojačavaju teror na najjače valjda da se ižive dok mogu...tako i ovi u hr.nogometu,donose sulude odluke bez ikakvog glasovanja i demokracije...čista samovolja par pojedinaca koji misle da mogu tako dokle hoće...e,pa neće jer su konačno i ljudi malo zastali i zapitali se šta se to stvarno događa u našem nogometu kad se ovakvi skandali događaju...konačno se zakotrljalo nešto i pokrenula se lavina,vidjet ćemo šta će se izdogađati u sljedećem periodu,ali mislim da je ovo biti ili ne biti,sad nema odustajanja...ili će ugasiti navijački pokret u Hrvatskoj ili ćemo očistiti hr.nogomet od uhljeba parazita i mafijaša.

p.s. reprezentacija i nema nekih rezultata,osim bronce 98. i kad bi se plasirali na neko veliko natjecanje nismo bili u stanju napraviti nešto veće od četvrtfinala


edit:

@opa cupa

kako kome nevažno....znam ja da ima puno bitnijih stvari od nogometa,otac sam dvoje djece pa znam,ali je stvar u tome da se od nekud mora krenuti...a nogomet je čista refleksija društva i države u kojoj živimo...i opet svi šute ko pizde dok navijači jedini za sad dižu glas protiv nepravde i kriminala...kao i mnogo puta do sad navijači koje svi preziru jedini imaju muda ukazati na anomalije u društvu...dok ostatak naroda šuti i steže remen još više...netko mora pokrenuti promjene,a vidljivo iz povijesti,navijači su upravo ti koji su pokretali određene promjene i bili tu kad je najviše trebalo...daj bože da se svi u ovome ugledaju u navijače pa dignu glas protiv nepravde,ja vjerujem da bi se neke promjene dogodile,i siguran sam na bolje,jer od ovog gore ne može....al sve je to puno lakše i jednostavnije promatrati iz topline doma,još uvijek nije tako loše koliko bi moglo biti...a i ko će sad ić van,hladno je jebote...a evo i dva i pol muškarca na tv-u..
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
marihuana ja sam na jednoj drugoj adresi iz istih razloga...nakon toliko godina i znam sta znaci revolucija i da hladno je vani pogotovo poslije ponoci dali znas to??!!
u jednu ruku mi je drago sto ima vas mladjih koji ste spremni za promjene i imate muda.podrzavam al,i vam netreba ta regionalna podjela ...sjever-jug i ta srnja...kuzis

edit:
zar neznas da trenutno nisu samo navijaci na ulicama..neki vec 30 i nesto dana spavaju vani...jbt
ne samo za sebe nego opet za sve
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
pohvalno za tebe ako si tamo gdje si napisao da jesi... moj post se nije samo na tebe odnosio,već općenito,pogotovo ovaj dio za malcoma i sl...opisivao sam stanje svijesti u našoj maloj državici....
ima nas,da,svatko se bori na svom frontu...ti si s jednima,ja s drugima,cilj nam je isti...čista država od kriminala i korupcije...svatko ima svoje načine borbe,netko štrajka glađu a neki ubace deset baklji i skrenu pozornost na taj način...bitno je da se nešto događa...
a ovo što govoriš za regionalne podjele...pa toga je bilo i uvijek će biti...ali i opet je tu politika kriva,al to je sad neka sasvim druga tema...

evo ti jedan video pa ga pogledaj,Ben Perasović,poznati sociolog koji se bavi pitanjem navijača(inače i sam aktivni navijač) je lijepo objasnio ljudima koji još uvijek ne znaju za što se Torcida bori i što želi...


pogledaj pa reci svoje mišljenje...da se ovo što mi navijači zagovaramo prvo u nogometu,primjeni na cijelu državu i cijelo društvo,ja sam mišljenja da bi se neke stvari pomakle na bolje.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
krenuli zajedno kad je bio derbi,policija nam nije dala...očito nekome smeta zajedništvo...
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
to je strategija...razbi na manje grupe vrlo ucinkovita ali i znak da se boje :)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
da malo dignem temu iz mrtvila,evo par random sličica s naših prostora

dzg_8.jpg

15194026595_c24612a0ef_b.jpg

vc61f.jpg

2pretkoloelsarajevospar.jpg

0809_136derbi_4.jpg

Rad-Novi-Pazar-1213-5.jpg
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Imam preko 100 gostovanja s Dinamom, aktivno ne idem na tekme već 2 godine. Tu i tamo odem na futsal Dinamo i to je to. Podrška BBB i Torcidi u borbi protiv kriminalaca iz vrhuške HNS-a ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.