Nazivi za Cannabis indica u Srbiji.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
06.06.2014
40
35
0
53
imaih mnogo ! ! ! gledaj na you tube canabis coop i vidjeces koliko imena ima na trave ili vutru.... malo glupo pitanje si postavio ali eto pogledaj malo na you tube.... P.S kapela
 
05.07.2014
13
4
3
28
kapela je napisao(la):
imaih mnogo ! ! ! gledaj na you tube canabis coop i vidjeces koliko imena ima na trave ili vutru.... malo glupo pitanje si postavio ali eto pogledaj malo na you tube.... P.S kapela
U Srbiji, ne u Americi ili ostalim zemljama...
 
05.07.2014
13
4
3
28
Ena&Modelsy je napisao(la):
Bas i ne kapiram sta si teo pitati...:)
Znaci odes kod dilera da kupujes i meni na primer treba takva trava da me stondira, znaci u telo da me gadja a ne u glavu zato sto postajem paranoican od te sto udara na glavu(to je sativa) I kako ja da mu kazem daj mi cannabis indica.. ? Da li ima neki poseban naziv za takvu vrstu trave kod nas ?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Haha, indica je indica di god da si. Bio ti u srbiji ili na mjesecu svi znaju šta je indika i nema drugog naziva za to. Stvar je što imaš mali milijun sorti indike al čisto sumnjam da će ti diler ponuditi neki menu da biraš, haha :)
 
05.07.2014
13
4
3
28
No Joke je napisao(la):
Haha, indica je indica di god da si. Bio ti u srbiji ili na mjesecu svi znaju šta je indika i nema drugog naziva za to. Stvar je što imaš mali milijun sorti indike al čisto sumnjam da će ti diler ponuditi neki menu da biraš, haha :)
E hvala... Ima svakakvih naziva za travu pa sam mislio da ima bas za to neki poseban naziv... :)
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Lazare kod nas u Srb sta god da trazis diler ce reci da je to to,a kai i sto sam znas u Srb marihuana stize u 90% slucajeva iz Crne Gore i nemaju pojma sta su dobili i koju vrstu..a sve ti je to ona takozvana albanka sa ko zna cime prskana..retko da mozes naici na dobru jer dosta uzgajivaca je uhapseno,to ti kazem za Bg..jer i ja sam trazila pravu indicu nebitno koliko da kosta je jer mi treba za ulje ...pa nisam nasla pravu a te prskane mi netrebaju..pa sam uzela i ja da growam hebiga sta cu..:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.