Ne radi na prvu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Hahha, @B3l1

Čestitamo, uspješno ste se napušili!!!

Samo što će ta mučnina nestajat sa vremenom možda čak i odma idući put kad budeš pušio....


Sve što si napiso mi se događa il mi se događalo (osim ovog s kamenom, ali slično je, to je paranoja, ja kad sam high, kad šećem gradom mislim da me svi gledaju i znaju da sam ukomiran)
 
06.09.2009
13
0
0
33
Au da bas tako, mislio sam da su me svi provalili, a posle mi prica drug koji je vec duze u tome, i kaze ja sam mislio da me celo odeljenje provalilo.. a ja nisam imao blage da je on to ikad probao :D Javljam sledeci utisak.. bice uskoro... :D
 
14.10.2009
17
0
0
33
proslu noc mi se javio flashback. iako u opisu pise da se vrlo rjetko dogada osobama konzumentima iskljucivo kanabisa (ja), eto mene zadesi. lezim, pokusavam zaspat, i na par trenutaka dode osjecaj srece i stoneda (naravno kapci otezili) i sta sad, prodje, i onda jos jednom na kratko. dobro je samo sto se to dogodilo u tom trenutku, a ne recimo kada bih pricao sa nekom VIP(erson) :)
e sad, zasto, neznam. sto je uopce uzrok tome, transfer iz masnih stanica u krv..? ne kuzim
 
14.10.2009
27
0
0
33
Marbun je napisao(la):
proslu noc mi se javio flashback. iako u opisu pise da se vrlo rjetko dogada osobama konzumentima iskljucivo kanabisa (ja), eto mene zadesi. lezim, pokusavam zaspat, i na par trenutaka dode osjecaj srece i stoneda (naravno kapci otezili) i sta sad, prodje, i onda jos jednom na kratko. dobro je samo sto se to dogodilo u tom trenutku, a ne recimo kada bih pricao sa nekom VIP(erson) :)
e sad, zasto, neznam. sto je uopce uzrok tome, transfer iz masnih stanica u krv..? ne kuzim

au batice, pa to je bas lepo :icon_lol:
nemam pojma od cega je, ali ja se ne bih ni zamarao pokusavajuci da saznam..uzivaj bolje u trenucima srece :bis:
 
19.05.2008
47
4
0
42
Marbun je napisao(la):
proslu noc mi se javio flashback. iako u opisu pise da se vrlo rjetko dogada osobama konzumentima iskljucivo kanabisa (ja), eto mene zadesi. lezim, pokusavam zaspat, i na par trenutaka dode osjecaj srece i stoneda (naravno kapci otezili) i sta sad, prodje, i onda jos jednom na kratko. dobro je samo sto se to dogodilo u tom trenutku, a ne recimo kada bih pricao sa nekom VIP(erson) :)
e sad, zasto, neznam. sto je uopce uzrok tome, transfer iz masnih stanica u krv..? ne kuzim

gledaj ono mozda si spavo....:ludaci_lol:.....zajbevam se,kul nije mi se nikad desilo,a na cjeli topik brijem da ima stvarno puno faktora zasto prvi put ljudi nista ne ojete od nezanja kak opravilno uvuc dim,samog ubrijavanja da nisi napusen,sto mi je jos naj smjesnio imo sam drugara koji se vidno ubije i cjelo vrjeme ubjen nas mrtav ozbiljan uvjerava da nije upusen xD....do neznanja sta da ocekuje.....
 
20.12.2009
6
0
0
40
issss...prvi put i mislio sam nikad više ,oduzelo me cjelog,bio je totalan knock out......nemoze da ti nebude nista ak je staff dobar....
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Da al je prvi put ili ništa ili užasno loš filing, riganje, glavobolja, iznemoglost.....

Nikad mi niko nije reko da se prvi put napušio i da mu je bilo lijepo.

Zato i mnogi odustanu nakon prvog puta i poslje ti sole pamet sa rečenicom "šta ti vidiš u tome, ja sam probo i niš posebno".... xD
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
BigL je napisao(la):
Nikad mi niko nije reko da se prvi put napušio i da mu je bilo lijepo.
uuu,meni je bilo jebeno prvi put,razvalio sam se,ova dva frenda pitaju jesi se napusio,ja sam samo pogledo jednoga i poceo se grcit od smijeha,i tak jedno pol sata,haha ma pedobro bilo :))
 
26.01.2010
1
0
0
35
Moguce je da neko ne oseti prvi put nista, ili je to zbog lose robe ili nacina na koji pusi, ali u mom slucaju nije tako :) prvi put sam se napusila tek na kraju srednje skole i to poslednji dan, nisam znala gde mi je dupe a gde glava, imala sam tripove da ne smem da udjem u ucionicu jer svi ce da "vide" sta je meni i sta sam radila :))) haha, los trip :) a sada pusim stalno, kad god mi se ukaze prilika ili hocu da se iskuliram... pogotovo kada imam ispitne rokove, tada mi je najzesce :) medjutim, decka sam tek sada uspela da "nagovorim" da proba, medjutim on kada popusi oseca neku agresiju (kaze da je agresivan, mada to ne pokazuje), to mi je jako cudno jer koliko kontam ovo treba da opusta i da zasmejava itd itd... I cak se i ne smeje i ne prica toliko puno kao ja :)) ne znam u cemu je problem, ali moram da kazem da kada se napusimo sex je odlicaaaaaaan, nikad bolji :))) hahaha

pozz ljudi! i da pohvalim odlican je forum i teme!
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
daj ajde,idu mi na živce takvi ljudi šta probaju jedanput i onda se ne napuše dobro,...i još im kažem pa ni nećeš se napušit ak uzmeš jedan dim,a onda kad se mi ubijemo onda oni meni sole pamet kak se vi forsate ovo ono.....poslo bi ih najrađe u p*** m*****..još su jaći onda kad recimo neš neznam dođu ti ti isti ljudi sa spikama to ti je od trave,ona ti prži mozak ili eto ti sad nemožeš trčat pluća su ti uništena...
Ma reko šta tebe ima bolit *****,kurvo glupa,moj je život a ti se malo više obrazuj,slomim ti noge.xD

Istina je,da oni koji se nikad nisu napušili i misle da je to neš loše,fuj to ih ne privlaći, ti nemaju ni približan pogled na život kakav mi imamo...
MI se se svakodnevno sjedinjavamo s prirodom,hehe
evo jedan dobar članak o tome kako se postaje uživateljem marihuane:počnite čitat od onog učenje tehnike,ono prije su vam neka šmokljanska sranja http://www.diskrepancija.org/casopis/index.php?id=134,344,0,0,1,0
 

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
ti bi prvo trebao postat svjestan svoje mogucnosti da te boli kur.ac sto ti ostali govore. cak i ako ti to pricaju, okrenes na care i boli te cuuna. i prestat imati predrasude prema tome kakav pogled mi imamo, kakav oni, kakav ja i kakav ti.. to sto su ograniceni na takvo razmisljanje ne smije postat predmet sprdnje.. padas na njihovu razinu tak.
dok ovako pricas samo se sekiras i siris negativnu energiju.
poz :)
 

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
127
148
43
Ja san novi odi, pa cu ja ispricati svoje.
Prvi put nisan nista osjetia, zato jer je roba bila loša.Ono, mulac u 7 razredu i sranja.I onda poslije ja i par frendova nabavimo nekog hasha, a ono bilo nesto njh, maličice mi uvatilo. I tako san godinu dana dimia neko sranje od travine.I jedan put nađemo se mi ekipa, i normalno zadimimo_Ono prva dva dima nista (drža san dim sve dok truba ne napravi krug), zatim opet dva , nista. A onda me odjednon puklo. Ono smija san se ka zadnja budalo nekih 20 minuta (svi efekti su me prosli u toj veceri). Zatin se mi maknemo da odemo sisti.A onda me uvati ona šema kad mi je sve moćno, gledan zvizde i ono neopisiv osjećaj kako ko su one zanimljive, i zelin to reci njima no ono ne da mi se kurcen makniti (a i noge mi oduzete, a usta suva).Zatin onaj osjećaj slow motion.Sve ono usporeno i tako_Onda se otišli nažderati, poia kil ćevapa i sranja, a ono sve mi zamagljeno pred očima, i valjan se u onom ajvaru i sranjima.Posle otišli ća i onda me uvtaila ona drhtavica, ono noge mi se tresu, a ja nasrid ulice buljin u to onako sav ubijen.
onda doša doma i otiša leći, a ono nemoš zaspati, onda me uvatile neke vizualizacije kao pustinje i deve,voda, neki slonići i loptice i slično. I onda zaspa ko beba.
I danas redovito dimin onko solidne kvalitete, taman ono da me digne malo, pa onak sav sritan šetan se po gradu i sranja.

I čitan ova sranja o držanju dima i to.Ima veze držanje dima. Ako držiš dim tolko da kad izdahneš ne vidi se dim, ubićeš se do nogu. Ako onak 4,5 sekund onda će ti biti dobro->tako ja radin :)
 
17.05.2010
40
3
0
33
ja sam se prvi put najviše u životu uduvo... nez zašto xD ...valjda je ket bio neki vrhunski, a i pušili smo iz boce (folija s rupicama na otvoru, 2 rupe na boci) ... uglavnom, čuo sam priče da te prvi put ne pukne jer ti se mozak treba priviknuti bla bla bla... mislim da su to gluposti ...
 
Posto sam ovdje novi i u svijetu vutre odlucih da i ja nesto napisem nebi li mi pomogli.-Prije tjedan dana odlucih i ja pocet pusit vutru ono pocet cu sa domacicom i tako ja zovem frenda okorjelog travara da mi nabavi trave i nabavi mi 5grama i tako ja kupim rizle i usavrsim rolanje pocnem pusit kad ono nis nedjeluje spusim ja tako 5 sprava ono nista zovem ja frenda pitam sta je on kaze mozda je to sto prvi put pusis ovo ono i tako ja otet za 4 dana kupim 5g trava domacica fino mirise hedovi sve super srolam ja 2 ono nista zovem ja frenda veceras prije 1g sta je ovo kaze on nema pojma eto mene kod tebe.i tako dodju on i frend okorjeli travar srola on jedan perfektan popusimo ga meni nista oni napuseni srolamo mi jos jedan meni opet nista oni gotovi nemogu da stoje cude se oni cudim se ja ...pa se tako obratin ovdje vama da mi mozda kazeue sta bito moglo pit .hvala unaprijed???
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Neznam,nemoj bacati vutru bezze kad te neradi:))
Možda da naučiš kako se duva,nevjerujem da si superman:icon_lol: