Ne radi na prvu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.10.2009
27
0
0
33
Marbun je napisao(la):
tko zna odkud je to.. kolko dode kod tebe gram holandskog?

Nazalost nisam nikad zavrsavao holandjanku :eek:hno:
jebiga, skupa je ta holandjanka, to cu mozda uzeti kad mi uleti neka veca lova :D
pogledaj druge teme na sajtu, mozda negde pise.
 
14.10.2009
27
0
0
33
BigL je napisao(la):
ledian, meni se isto dogodilo al još gore, sa 13 i po godina


ovako, uvijek sam slušo rep i svi stariji (reperi) su me po tome znali i uvijek je bilo ono di si mali, šta ima, ako te ko dira ciRe i tako....

jednog dana su me zvali da idem s njima pušit travu popodne i ja naravno reko da, šta ćeš mlad lud, i ja staroj reko da idem proć malo, uzeo 20 kuna, našo se s njima i kao simbolično, kupio ja beli walter tek tolko, jer su mi rekli da nemoram pare davat iako sam se ponudio.....


dečki su imali od 19 do 23 il 24 godine, bilo ih je 5, a ja s njima balavac od 13 hahaha

i otišli u stan, ovaj izvadio vreću (ne vrećicu, nego VREĆU)..... i rolali oni i neko pametan došo na ideju: ajde, svako će svoju imat... (tad još nisam znao što to znači... xD)

i zapalile se sve frule u isti čas, ja pratio njih, tri pa držim i tako....

popušilo se sve, počela se mjuza derat a ja lagano počeo osjećat nelagodu.... hladan znoj usred zime, oni se smrzavali ja se skido, pa sam samo lego onako na ruke i pokrio glavu, pa sam se vrtio nisam znao šta ću, MOKAR koda sam na pljusku bio, i nekako se dignem i samo se okrenem prema umivaoniku (u kuhinji smo pušili za stolom) i izrigam se ko kreten... hahahahaha

oni nisu na sebe mogli doć...

nakon što sam se zrigo, ošo leć u dnevni i zaspo tamo došodoma navečer u 9 i sutradan nisam u školu išo.... tad sam se razbio ko nikad i nikad od onda se tako razbio nisam i drago mi je....


a sad... kad se sjetim one vreće, pa to sa svoja 2-3 najbliža pušača (usual smoking team) popušim i malo mi je xD i skroz drukčiji high mi je sad, schillan, lijep, smijeh, kljucanje na mjuzu, smijeh....

najvažnije kod pušenja je da imaš ajmo reć neku kolotečinu, da si većnaviko na neke stvari, npr na tip mjuze koji se pušta, na način pušenja, na ekipu (najvažniji čimbenik definitivno), na okolinu.... kad se sve to lijepo složi, high će bit prekrasan a kad nešto od toga fali ili nevalja.... high neće bit baš lijep, ili će bit razbijački stresan i gadljiv ili onaj tip high-a kad se udaljiš od drugih i sam kljucaš, to nevolim.....

dok god je ekipa i ostale sitnice, sve drugo je dobro....

u pravu si, ekipa je najbitnija :)
 
11.10.2009
12
0
0
32
Trust25 je napisao(la):
ma cuo sam ako se puse sjemenke moze se postat neplodan:eek:hno: pa se brinem :icon_lol:

Semenke mozes naci u svakom paketu, Citao sam jednu knjigu i tu pise da semenke izazivaju sterilnost, ali to ti se nece desiti od 2-3 semenke. Nema sta da se brines mocices da pravis decu :icon_lol:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
...da, stoga jedenje sjemenja ili bolje pijenje ulja od sjemenja konoplje je nešto najbolje što možeš učiniti za svoj organizam a ne da mu škodiš i postaneš neplodan. Uopće neznam koja je bila inspiracija za jedan takav mit. Možda ona tvrdnja iz nekih studija da se pod utjecajem thc-a reproduktivni sustav usporuje, ali zašt se to "u narodu" prenijelo na sjemenke i to s tako drastičnom tvrdnjom neznam.
 
09.07.2009
42
5
0
33
cek pa sjemenke se vide sto negledas sto stavljas u rizlu ili ti ne mrvis ??? a to za neplodnost i ja san cua za to ali nisan bas virovat, reko moj frend "necu spice ocu imat dice" :))
 
14.10.2009
17
0
0
33
evo malo opsirnije:

Meni je jucer bi nekakav prvi put. tu cu napisat sta je meni bilo, mozda nekom bude koristilo ili netko na koje je imalo isti utjecaj. konzumirao sam prvenstveno da vidim kakve bi to ucinke imalo na meni, jer volim sve proucavat. za razliku od nekih, ja sam osjetio puno efekata na sebi, pa me zanima je'l to normalno ili je zbog nekih vanjskih utjecaja. kod mene je bilo rekao bih dva dijela, prvi- losiji, i drugi- bolji.

prvi:
nakon 5 minuta dosla lagana vrtoglavica, lagana mucnina, crnjenje pred ocima i iskrivljavanje vremena, sto znaci malo si svijestan svega pa nakon toga se samo zablejis u nesto. cudan osjecaj.

u isto vrijeme dosla napetost u glavi i snazno zujanje u usima. ubrzo me pocelo snazno peci u prsima, iako ja mislim da je to imaginarno znaci da mi se cinilo ali ipak jak osjecaj.

zatim sam osjetio kako su mi kapci i podocnjaci teski :D, pocela su mi slova na ekranu biti 3D

puno toga se izmjenjivalo. nakon ovoga svi efekti stanu, oci se razbistre, i onda za 10-20 sekundi opet isto... zaboravis sta radis i zasto si opce tu :D

onda sam poceo biti jako gladan i povecana je bila suhoca usta... ali sam ignorirao pa je otislo s vremenom. onda sam si legao u krevet i napola gledao. imao sam osjecaj da mi se lice przi od vrucine a nos da je hladan. neznam mozda jer je bilo otvoreno.

onda je dosao taj stoned, misici se tako opuste da ti se neda ni treptat. osjeca se onako ugoda u misicima, a zatim grcevi (?), neznam onako lagani po cijelom tijelu naizmjenicno, to mi se ne cini normalno?

neznam zasto, ali onda je dosla dosta jaka drhtavica. prestane, pa pocne itd. zatim mi je pocelo bit i hladno, ali nije drht. zbog hladnoce bila.

paranoje nije bilo, kako citam kod nekih, al onda je pocelo bit sve nekako stisnuto i zelio sam da prestane efekat zbog tog cjelokupnog stanja koje je bilo vise lose nego dobro, grcenja, hladnoce, drhtavice, pretpostavljam pocetnicki strah :D.

ja nisam prasnuo u smijeh, kako neki, ali nije mi se skidao lagani osmjeh sa lica, onako zadovoljni iako se ja nisam uvijek tako osjeco ali stas. naravno, i usporavanje. dok sam skuzio da se usporujem u efektu, rekao sam sam sebi da je to zapravo smanjivanje fizickog okreta, poceo sam se smijati sam sebi :D to nebi nikad "normalan" izvalio
uz usporenost dodje i lagani umor.

drugi:
onda je nastupio neki visi efekat, koji mi se nakon ove muke vise svidio. dolazila je sreca onako u valovima. pocnes biti tako sretan zbog bezveznih stvari, neznam, jer je kljuc u bravi :D. i postane se jako drustven, bio sam zatim na jednom forumu i kada sam pogledo dolje korisnike online bilo mi je drago sto su tamo, poceo sam se cuditi sam sebi ali eto neka drustvenost povecana

onda su pocela lagano prisjecanja na dane djetinjstva (jer sam tada bio puno sretniji nego sada), ono prvi kolege, igre i to, i opet navala srece zbog toga svega.

ali i zaboravnost je bila na djelu. nemozes se sjetit necega o cem si razmisljao ni da si neznam sta :D. ali zacudo, misli su cisce i lakse je nesto imaginirat. zatim sam si pustio mjuzu i bio sam jako zacudjen kako cujem sve rijeci u pjesmi. recimo sada slusam nesto i neznam uopce sta pricaju (vecinom techno, tesko je razaznati rijeci)

u jednom trenu kao da me htjelo povuci jos vise u "high", ali koliko se sjecam nisam dopustio to. strah valjda opet, poceo sam na silu biti svijestan sto je rezultiralo stonedom jos vecim :). valjda je moj problem sto se neznam opustit i prepustit.

dok sam lezao i slusajuci mjuzu lagano gledao u prostor, neka vrata samostana or so su mi se pocela prikazivati, zatim neki zmajevi... i zatim ubrzo sam zaspao, probudio se nakon 2 sata, i osjetio zadnji efekt, nakon toga je prestalo, i nastavio sam spavati.

iako je bilo tjeskobe, straha i zelje da efekt prestane jer mi se isprva nije svidio, vidim sada zapravo sto je Njoj svrha i kakav treba biti za vrijeme utjecaja.
 
14.10.2009
27
0
0
33
Marbun je napisao(la):
evo malo opsirnije:

Meni je jucer bi nekakav prvi put. tu cu napisat sta je meni bilo, mozda nekom bude koristilo ili netko na koje je imalo isti utjecaj. konzumirao sam prvenstveno da vidim kakve bi to ucinke imalo na meni, jer volim sve proucavat. za razliku od nekih, ja sam osjetio puno efekata na sebi, pa me zanima je'l to normalno ili je zbog nekih vanjskih utjecaja. kod mene je bilo rekao bih dva dijela, prvi- losiji, i drugi- bolji.

prvi:
nakon 5 minuta dosla lagana vrtoglavica, lagana mucnina, crnjenje pred ocima i iskrivljavanje vremena, sto znaci malo si svijestan svega pa nakon toga se samo zablejis u nesto. cudan osjecaj.

u isto vrijeme dosla napetost u glavi i snazno zujanje u usima. ubrzo me pocelo snazno peci u prsima, iako ja mislim da je to imaginarno znaci da mi se cinilo ali ipak jak osjecaj.

zatim sam osjetio kako su mi kapci i podocnjaci teski :D, pocela su mi slova na ekranu biti 3D

puno toga se izmjenjivalo. nakon ovoga svi efekti stanu, oci se razbistre, i onda za 10-20 sekundi opet isto... zaboravis sta radis i zasto si opce tu :D

onda sam poceo biti jako gladan i povecana je bila suhoca usta... ali sam ignorirao pa je otislo s vremenom. onda sam si legao u krevet i napola gledao. imao sam osjecaj da mi se lice przi od vrucine a nos da je hladan. neznam mozda jer je bilo otvoreno.

onda je dosao taj stoned, misici se tako opuste da ti se neda ni treptat. osjeca se onako ugoda u misicima, a zatim grcevi (?), neznam onako lagani po cijelom tijelu naizmjenicno, to mi se ne cini normalno?

neznam zasto, ali onda je dosla dosta jaka drhtavica. prestane, pa pocne itd. zatim mi je pocelo bit i hladno, ali nije drht. zbog hladnoce bila.

paranoje nije bilo, kako citam kod nekih, al onda je pocelo bit sve nekako stisnuto i zelio sam da prestane efekat zbog tog cjelokupnog stanja koje je bilo vise lose nego dobro, grcenja, hladnoce, drhtavice, pretpostavljam pocetnicki strah :D.

ja nisam prasnuo u smijeh, kako neki, ali nije mi se skidao lagani osmjeh sa lica, onako zadovoljni iako se ja nisam uvijek tako osjeco ali stas. naravno, i usporavanje. dok sam skuzio da se usporujem u efektu, rekao sam sam sebi da je to zapravo smanjivanje fizickog okreta, poceo sam se smijati sam sebi :D to nebi nikad "normalan" izvalio
uz usporenost dodje i lagani umor.

drugi:
onda je nastupio neki visi efekat, koji mi se nakon ove muke vise svidio. dolazila je sreca onako u valovima. pocnes biti tako sretan zbog bezveznih stvari, neznam, jer je kljuc u bravi :D. i postane se jako drustven, bio sam zatim na jednom forumu i kada sam pogledo dolje korisnike online bilo mi je drago sto su tamo, poceo sam se cuditi sam sebi ali eto neka drustvenost povecana

onda su pocela lagano prisjecanja na dane djetinjstva (jer sam tada bio puno sretniji nego sada), ono prvi kolege, igre i to, i opet navala srece zbog toga svega.

ali i zaboravnost je bila na djelu. nemozes se sjetit necega o cem si razmisljao ni da si neznam sta :D. ali zacudo, misli su cisce i lakse je nesto imaginirat. zatim sam si pustio mjuzu i bio sam jako zacudjen kako cujem sve rijeci u pjesmi. recimo sada slusam nesto i neznam uopce sta pricaju (vecinom techno, tesko je razaznati rijeci)

u jednom trenu kao da me htjelo povuci jos vise u "high", ali koliko se sjecam nisam dopustio to. strah valjda opet, poceo sam na silu biti svijestan sto je rezultiralo stonedom jos vecim :). valjda je moj problem sto se neznam opustit i prepustit.

dok sam lezao i slusajuci mjuzu lagano gledao u prostor, neka vrata samostana or so su mi se pocela prikazivati, zatim neki zmajevi... i zatim ubrzo sam zaspao, probudio se nakon 2 sata, i osjetio zadnji efekt, nakon toga je prestalo, i nastavio sam spavati.

iako je bilo tjeskobe, straha i zelje da efekt prestane jer mi se isprva nije svidio, vidim sada zapravo sto je Njoj svrha i kakav treba biti za vrijeme utjecaja.

wow...bas si to sve lepo preneo u poruku :D
ali koliko kapiram vario si sam...nisam nikad sam vario ali mislim da si zbog toga imao ta spustanja :eek:hno:
ako ne pusis cigare onda moguce da ti je vrtoglavica od nikotina..meni se skoro uvek zavrti cim iscimam, ali kazem sebi da ce za 10 minuta krenuti Biljka da me radi pa preguram nekako :181:
za ovo pecenje u prsima to se i meni desilo u autobusu pre neki dan...morao sam da izadjem i zavrsim buksnu :icon_lol:
ovo za gladnocu, e to se i meni svaki put desi :D dodjem kuci posle ponoci onako navaren i ozderem se ko zivina xD a usta mi se suse redovno
za grceve ne znam sta da ti kazem, ko zna sta si ti pusio :icon_lol:
drhtavica se i meni nekad desi i nimalo mi ne prija :sick:
smeh je verovatno izostao jer moras imati nekoga da ti bude smesan ili da pokrene lavinu smeha
a za ovaj drugi deo, brate, sta da ti kazem, izgleda da si pusio dobru vutru, takvo stanje se samo pozeleti moze :)
probaj da varis sa nekom ekipom, bila bi veca bleja :sun2:
 
14.10.2009
17
0
0
33
ledian93 je napisao(la):
wow...bas si to sve lepo preneo u poruku :D
vidim niko nije pa reko aj ja cu :)

ali koliko kapiram vario si sam...nisam nikad sam vario ali mislim da si zbog toga imao ta spustanja :eek:hno:
da, sam.. nisam se zelio zbedirat pred ekipom posto je prvi put :D.

ako ne pusis cigare onda moguce da ti je vrtoglavica od nikotina..meni se skoro uvek zavrti cim iscimam, ali kazem sebi da ce za 10 minuta krenuti Biljka da me radi pa preguram nekako :181:
cigare, onako, i pusim i ne pusim ali mislim da sam naviknut na nikotin. reko bi vise muka od necega.


za ovo pecenje u prsima to se i meni desilo u autobusu pre neki dan...morao sam da izadjem i zavrsim buksnu :icon_lol:
ovo za gladnocu, e to se i meni svaki put desi :D dodjem kuci posle ponoci onako navaren i ozderem se ko zivina xD a usta mi se suse redovno
haha, htio i ja al reko da vidimo daljnji efekat.
za grceve ne znam sta da ti kazem, ko zna sta si ti pusio :icon_lol:
travu jeboga :D .. nerviralo me to

smeh je verovatno izostao jer moras imati nekoga da ti bude smesan ili da pokrene lavinu smeha
ja sam tu negdi procitao da to zavisi o uzgoju. ako raste na otvorenom na suncu, da izaziva smjeh, ako pod lampama, onda je ovaj ucinak kod mene sta je bio, neznam

a za ovaj drugi deo, brate, sta da ti kazem, izgleda da si pusio dobru vutru, takvo stanje se samo pozeleti moze :)
probaj da varis sa nekom ekipom, bila bi veca bleja :sun2:
definitnivno sljedeci puta :D
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
nisam nikad sam vario ali mislim da si zbog toga imao ta spustanja
Ja i kad sam zapalim mogu da odvalim sam sa sobom,al treba misliti pozitivno!
ja sam tu negdi procitao da to zavisi o uzgoju. ako raste na otvorenom na suncu, da izaziva smjeh, ako pod lampama, onda je ovaj ucinak kod mene sta je bio, neznam
Mislim da je ovo još jedna od lovačkih priča i pametovanja sa strane.
Večino ovisi i od same sorte ali ako se neznate zabaviti neče vas nasmijati nikakva vrsta!

I nemožeš vutru zapaliti prvi put pa se ravnati po tim osječajima,treba malo iskustva,zapaliti par puta,ovo ono...
 
14.10.2009
17
0
0
33
ja isto mislim da to zavisi od raspolozenja i misli, koje trebaju dobre bit, opustene. ja samo kazem ono sto je meni bilo, od tog jednog puta, dalje cemo vidit
:D