Ne radi na prvu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
Parazyd je napisao(la):
pa malo je pola grama... barem meni...

to je zato jer ne znaš motat... moj prijatelj i ja se od pola grama ubijemo ko svinje... potrebno je samo dobro smotat i odma je efekt bolji. a možda pušite neku glupost, kakav čaj od lipe ili štajaznam...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Ne chatajte, ne spamajte. Ima mnogo tema kako konzumirati itd.
Kakva je to rizla u koju stane cijela cigara, pola grama i kakva je to tuga kad ne osječate ništa?
 

Parazyd

Aktivan Član
21.04.2011
254
31
18
35
@metalmaniac: Nije to sto neznam motat, osjetim i ja efekt od 1/2 g. Stvar je u tome sto sam u mogucnosti vise stavit, i volim stavit vise... I ne razvaljuje me to u smislu da se ne mogu micati.
 
06.07.2011
1
0
0
28
E ovak desilo mi se da kad sam pusio sa drugom jedan dan,imao sam jaku vrtoglavicu i mucninu,povracanje,a moj drug je bio normalan.I sutra dan kad sam pusio sa ortacima svi smo se lepo osecali dok je jedan drug doziveo ono sto sam ja doziveo prosli put : vrtoglavicu,povracanje,mucninu. Ako moze neko da mi kaze do cega bi to moglo da bude? Da nije moska prskana necim ili sam ja srolao pogresno.BILO KO?
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Isti odgovor kao i vutroslavu.
He-Man je napisao(la):
Ako inače ne pušiš cigarete probaj bez duhana, čisto.
NE miješaj s Alkoholom!
Obavezno prije pušenja pojedi nešto, nikako na prazan želudac.
I po mogućnosti neko voće ili juice od naranče , glavno da ima fruktoze u sebi.

Bitno je i da se ne prepušiš, tako da potegni jedan ili dva dima pa stani i sačekaj da
krene djelovati. NEMOJ držati dim u plućima dulje od 6 sekundi, nema nikakve svrhe
osim deprivacije kisika pa ti i od tog može biti mučno i vrtiti se u glavi.

I samo polako. ;)
 
12.08.2011
5
0
0
35
Ja sam prvi put bila razvaljena, sa drugaricom sam htela da probam, cisto da vidimo u cemu je fora,ona je nabavila od nekog druga koji to ceo zivot koristi,pa pretpostavljam da je bila dobra... Nismo znale da savijemo,ja jos uvek ne znam :D pa smo na netu nasle otprilike kako to sve ide, i tri je napravila,lepile smo selotepom papir :D I onda smo jedan za drugim ispusile,posto smo mislile da tako treba, hahaha ja sam bila odvaljena,dobro sam se osecala,samo sam se smejala i mlatila neke gluposti,koje se posle nisam secala naravno :D A ona je uglavno jela nenormalno i gledala me ko budalu,tako da ne znam,kaze da nije osetila neku promenu :D
 

Lilly

Aktivan Član
12.08.2011
84
302
53
Wonderland
Jao davno je bio taj prvi put :) ali se secam kao da je juce bilo, preparirala sam se kao curka :D ali ono sto kasnije dodje je neuporedivo bolje, zato sto prvi put ni ne znas kako da se uzivis i sve ti je cudno...bar tako kod mene.
 

dupla-stotka

Aktivan Član
29.04.2011
99
2
0
31
mene je prvi put zviznulo kao nikad a pusio sam kao obicnu cigaru(bez zadrzavanja dima)- jer sam bio u mogucnosti da mi prvi dzoint bude od purple haze-a :)))
ali masu ljudi sam chuo kako prichaju kako ih nishta nije udarilo prvi put.. moja teorija je najprostija...
nemoguce je ne osetiti rad marihuane koliko god da je losa samo ljudi prvi put ne znaju shta da ochekuju jer kao mali svi cujemo price kako se od toga stvaraju boje zmajevi i tako taj shit... ja msm da sam u pravu. nmg sad da gledam stondiran sam.. ako je neko vec dao slican odgovor izvinjavam se :)

P.s : ovo boje i zmajevi to su nashi matorci zhiveli u hipi vremenima pa su nam trenirali mozgove za acid-e hahahhaha shalim se malo :))
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
sumnjam iskreno da je zbog zmajeva i hipija :) prije bi rekao zbog nedostupnosti i ne prepoznavanje kvalitete a i veliki faktor je krivo pusenje(kao sto si rekao,bez zadrzavanja)
 

dupla-stotka

Aktivan Član
29.04.2011
99
2
0
31
pa to... iskreno ja sam zbog tih zmajeva i boja i probao.... ali svidelo mi se i bez toga...
dodushe par puta do sad od nekih hibrida sam imao jake paranoje (priblizhavaju mi se stvari i chujem korake iza sebe ili tako nesh slichno)
 

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
ma kaki hibridi... Mene ipak najjača ona genetski modificirana koja raste u bilokojim uvjetima, samo baciš u ormar, jednu Osram-icu i da vidiš... a ako raste pod zelenim ili žutim svjetlom i još poslije malo poprskaš hemijom, e brate to šalje u bolnicu i budeš luuuuuud :rofl:
 
05.09.2011
1
0
0
118
Ma ta prica da se prvi put ne osjeti nista je cisto sranje... Samo treba neko da ti pokaze i objasni kao i nema problema :D Ja sam prvi put duvala sa najboljim drugom, koji ima prilicno dosta iskustva i odvalila sam se kao niko :D A svaki iduci put ti je sve bolji i bolji... Ipak, praksa cini cuda :D I onda laganini, nakon nekog vremena shatis da nema jaceg osjecaja nego kad si high :D
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
Prvi put zapalio prije 10 god.sjecam se ko danas da je bilo.znaci taklo me nije.druzio sam se s braticima koji su vec dugo pusili,a ja jos nisam.znao sam rolat prije nego sta sam zapalio prvi put.pusio sam u krugu kao da pusim godinama i nista.drugi put sam uzeo dva punjenja i ubio se.sto sam vise pusio bilo mi je bolje.a o zmajevima nisam ni sanjao jer sam vec tada (u teoriji)znao da nista od transformera u glavi tako da sam ajmo rec znao sta me ceka.uglavnom puno je prijatelja prvi put pusilo samnom i nikaj im nije bilo.tak da iz svog iskustva mogu rec da ima dosta ljudi sta prvi put ne osjete.