Ne radi na prvu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Fulao sam, mislio sam napisati mango no mogao bi proći i grejp ali mango je daleko bolji.
Razlog je jedan od terpenoida pod nazivom Myrcene koji se nalazi u kanabisu ali također i u mangu.
Myrcene ima direktan utjecaj na jačinu "high" osjećaja, a mango, što je zreliji to ima veće količine
ovog terpena, najveća je koncentracija kada je već prezreo.

Tako da ono, ... ovo može probati bilo tko kada god hoće, najbolje je znači kada je mango prezreo
i kada se konzumira sativa, efekt je "slabiji" kod indice radi djelovanja CBD-a na THC.

I smotajte joj čistaka nekog ;)
 
15.01.2012
16
2
3
41
Moj prvi puta! Balavac ja otisao kod jarana da malo cugnemo prije grada,on sam kuci.Ulazim ja,on zakljucava vrata i kaze mi "Dodji vam buraz vidi sta sam nasao kod burazera" a burazer je inace stariji lik nekih 5-6 godina od nas.Pokazuje on meni neku crnu plocu znam da mi tad licila na neki tamniji laminat.Ne kontam ja,prvi moj susret sa opojnim "drogama".Sta je to pitam ga?? Kaze on meni-Hašiš brate,vidi kolko mi buraz ima,ovo je u Njemackoj sigurno 1000 maraka(tad su marke bile)hocemol probat. Jooooj uz mene krenu onaj osjecaj straha,sta ako se navucem,ma ne smijem ja znas reko kako to ide jednom se proba i gotovo.Ne brini nece ti bit nista ja sam juce malo,znam ja kako ide. Moram priznati da me je radoznalost polako uzimala pod svoje,hajde al samo malo.I nosi on plasticnu flasu uz obrazlozenje kako ne zna smotati joint,al je vidio buraza i njegova dva havera da oni isto tako na flasu puse.Poslije mi je objasnio da je par puta sjedio sa njima dok su se oni duvali ali da on nije. I napravi on nama "tu" flasu.Vuko sam jaa ko lud(tako treba on mi kaze)nakon svakog dima mislio sam da ce pluca explodirati.
Zavrsili ritual,ja vec kontam da nista ne kontam,nemam pojma gdje sam,ko sam,sta sam... Ekipa nas ceka na jednom igralistu iza skole,cugaju na tribinama,mi dolazimo ko zvijeri razvaljeni.Ja sanjam kako da napravim jos nekih 100 koraka do tih tribina i da legnem.Vrijeme ljetno,tek mrak pada,sparina,niz mene lije znoj :) Dolazimo pozdavljamo se sa ekipom,ima tu i moja cura(planira sam to vece malo sika odradit i koji put za guz safatati,na njoj sam se sexualno edukovao ) i neke njene frendice.A ja kako pozdravljam samo na onu tribinu i na ledja legnem.Kad vidim i on isto tako samo sa kontra strane i glave nam jedna do druge.Ovi oko nas sta vam je??? Zabrinuto! Ojj reko nikad vise!! Sta nikad vise??? Nikad vise necu da pijem Konjak.Trebalo mi je dobrih sat i po da dodjem sebi da se dotjeram do sjedeceg polozaja.Niko nista nije skontao tad.Par mjeseci kasnije,svi iz te ekipe su duvali ko ludi i pricali kao da su skontali da smo mi tad bili napusili.Sa nama prvi puta pusili poslije,nisu htjeli dok nismo rekli da smo i mi probali.A nema sanse da su skontali posto tad niko nije imao pojma u gradu sta je napusen covjek(inace sam iz malog mjesta)par godina poslije smo duvali i hodali ulicom,ono navuces na cigaru i pici.Poslije su se pojavili doticni civilni policajci koji su poceli da smetaju nama normalnim. Al se ja razbaca,al vrijedilo je.Prvi put i bilo je za pamcenja
 
20.03.2012
30
1
0
31
Ja prvi puta nisam ama bas nista osjetio. Pusilo nas je troje, ukrug i to. Ugl. ja nis nisam znao i mislil sam da se to pusi ko cigara itd. Sad oni meni kao "cim duze zadrzi dim" onak par puta sam znao uvuc i drzat. Al nista !? vidim oni razvaljeni, smjeh, oči im caklene. Njima super meni nista. Drugi put ja s frendom sam. Srola on i opet meni nista. Ista stvar. Treci put opet nista. Onak jbt ja gledam il se oni foliraju i kurche il sam ja neutralan na to !? Tu sam prestal jel sam mislio kaj cu bezveze trosit novac i davat dilerima.

Ali jucer navecer, ja vam to nemogu opisat. Ja sad imam osjecaj ko da sam tek prvi puta probal ! al sam se i dobro usro. Prvo lupanje srca, mislil sam sad kad mi skoči van i to. Poslje toga lagano kucanje i toplina po cjelom tjelu...Predivno. Onda neki hebeni osjecaj koda da letim i da se vrtim u jednu stranu xD poslje padam i osjecam kak padam i tonem. Ja nemogu opisat taj osjecaj, danas sam jos pod dojmom. Makar moram priznat da sam cuo sve moguce zvukove vani koje inace ne cujem. Neki jaci zvuk odma bi mi stvorio neku vrstu nelagode. Tak da opet mislim da to nije bilo ono kaj sam ocekivo i mislim da sam za pocetak povecu dozu uzel. Neznam. Vutrica je od frendovog frenda od njegovog frenda...Bas me sutnulo. Preko vikenda budem probal manju dozu pa da vidim. Bas bi htel onak neku probat od koje budem onak hiperaktivan i to. Da mi se ne spava i da me ne baca u trans. Tak nekaj meni treba. Spremil sam sjeme sad ko zna hah :D
 
01.05.2012
27
0
0
32
Moj prvi put - strašno... Bili smo na rođendanu i ja popio bambus i gemišt... znači praktički ništa... i dvojica odu, vele idu zapalit... odem ja s njima, gledam ja sve to, pitaju oni mene jel sam pio išta... ja velim da dvije čaše... oni se nasmiju i vele ubit ćeš se... Zapale oni, gledam ja, i napokon uzmem dva dima, držim, držim, ispuhnem... imao sam jebeni osjećaj u plućima kao neko olakšanje... i ono gledam ja za 2 sekunde, meni nije ništa... prođe pola minute, uzmem ja još dva, držim u sebi, ispuhnem, meni opet ništa... mislim u sebi ***** ti kaj je ovo... uzmem još dva... i onda me obuzela neka toplina, zagledam se u pod i počnem kružiti (trčati) oko stola i klupe u parku... gledaju oni mene i počnu se malo smijati, ja skužim i stanem.
Pogledam gore u uličnu rasvjetu, ono blješti ko da u sunce gledam. Pukla me tolka zima da to nije bilo normalno, tresao sam se ko lud, onda su mi se noge odsjekle pa sam sjeo, i počelo mi pištati u ušima... frajeru je na mobitelu svirala muzika i njih dvoje pričalo, a meni samo pišti, pritisak odozada u vratu i u očima, mislio sam da će mi oči ispasti od tog pritiska... Prošlo je par minuta, ja nisam niti govoriti mogao i primi me mučnina... pitaju oni mene jel sam dobro, ja klimam glavom, da nisam... vele mi da dignem glavu jer mi je muka zbog gledanja u pod... onda sam par minuta gledao u blještavilo žarulje i slušao Astrixa i Benassija... onda su me pitali jel idemo natrag.. ja potvrdno klimnem glavom, oni se dignu, ja skupim snage i dignem se.
Onda sam skužio da je to bila loša ideja jer uopće nisam imao balans, teturao sam dva metra lijevo, dva metra desno, a to je bio tako čudan osjećaj ne kao da ja teturam nego da hodam ravno a sve drugo se pomiče... prelazimo cestu, a mene strah da možda ne vidim auto, a još i teturam pa sam jednoga od njih primio za rukav i hodao tako... onda smo putem gore išli kroz jednu malo mračnu ulicu, ja pogledam gore u svjetlo, i ne vidim narančasto nego kao snijeg na analognom TV-u ali ne onako crno-bijelo nego u svim mogućim bojama... pogledam njih u facu, isto ne vidim njih nego crni obris tijela i isto blještavo lice... bolesno nešto... onda su mi rekli da se trebam skulirati, pa sam se malo normalizirao i došli smo natrag... A tad sam ožednio ko graba... uzeo sam litru mineralne i polako to pio i sjedio na stepenicama vani na zraku... a meni i dalje zima i tresem se... i dođe frend pijan ko letva, jedva stoji na nogama, i ON mi veli da sam blijed ko krpa i da ni slučajno ne odlazim doma iduća dva sata...
Onda me pukla neka bedara i toliko mi je slabo došlo da sam samo htio da čim prije završi... bilo je to pola sata kako smo zapalili i ja skupim snagu, skoncentriram se i najedanput više ništa... samo lijenost i pospanost me uhvatila... i od tad sam idućih sat i pol imao "napadaje", kao da više nisam mogao izdržati s potiskivanjem tog osjećaja napušenosti pa me opet uhvatilo.. i tako jedno 5-6 puta prije nego me stvarno pustilo pa sam otišao doma...
Drugi dan nisam bio za ništa. Nisam imao volju jesti, piti, ustati iz kreveta, a da su me doma nekako zaposlili ne znam kud bi to odvelo...

Bilo je to dosta zapravo traumatično iskustvo i zbog toga nisam iduća dva mjeseca skupio hrabrosti da zapalim, onda opet nisam bio u mogućnosti iduća tri mjeseca, i tako mi je trebalo jedno tri-četiri puta da razbijem taj strah, kad smo se uhodali i svaki vikend počeli nas troje frendova uzimati po 2 grama (100 kuna) i igrati lovice i skrivača po brijegu :sun2:
 
12.05.2012
4
0
0
30
Zdravo! Već par puta sam pušila Vutru ( u društvu ) ! Nije problem u meni ( uvlačim je normalno, kao i cigaru, i sve to ) , al, jednostavno - ne osjetim apsolutno NIŠTA! Prekjučer, kad sam popušila sigurno pola džointa, osjetila sam samo jako mantanje, pri početku, u prvih par uvlačenja dima, te san se morala uhvatit, za nešto, da ne padnem, u nesvijest! Usta su mi bila malo suha, također, i to je to! Niti sam se smijala, niti sam imala potrebu za društvom, niti sam bila gladna, uživala, u okusima, imala crvene oči, dezorijentiranost - ništa! U čemu je problem, ljudi? U meni, ili? Nikako da se napušim, nikako! :-(
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
51
ako si ti jedina koja se ne napusis u drustvu onda ces se napusit s vremenom :) jer znam neke ljude sta isto tako prvih par puta pusili i nista :)
ako nije nikom nista... onda je to vutre, najvj uzimate vap kifove... znaci kifovi koji su se popusili u vaporizeru, i imaju 0%thc-a i to se prodaje ja mislim :)

peace out !
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
DJFlyHigh je napisao(la):
...najvj uzimate vap kifove... znaci kifovi koji su se popusili u vaporizeru, i imaju 0%thc-a i to se prodaje ja mislim :)

Još nisam čula da ovo rade, ali i ne znam kako bi jer vutra nakon vejpanja dobije boju duhana - tako da ne znam tko bi takvu vutru uopće kupio.
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
51
a rade ljudi svasta, ako mjesaju hash sa glupostima da dobiju na kolicini, siguran sam da i rj te kifove. da ja npr se tek upustam u to, sigurno nebih odma znao kako prava vu izgleda, mirisi i djeluje. to kroz vrijeme, a svaciji su poceci takvi. ja se sjecam kad sam poceo pusit, ja i 2 frenda smo uzimali od nekog lika kao 1, i dali bi 100kn, i dobivali srolane 2 pljuge (jer nismo znali rolat idioti) u kojima nije bilo ni 0.4 sve ukupno. ali sta smo mi znali. mi smo to pusili i opet bili sretni :) sto vise pusis vise znas, bolje itd. ne samo o tome nego o svijetu. ali posto sam vec odlutao na off topic veliki, itekako vjerujem da su ljudi u stanju to napravit jer kad gledam danas kakvih sve ima, to rj vap kifova nije nista naspram sta manijaci rade :D

peace out!
 
12.05.2012
4
0
0
30
Hvala vam na odgovorima, ljudi! :)
Uglavnom, nije do dilera, jer, iako nas par puši, u društvu, svako povuče dovoljan broj dimova, da bi nas uhvatilo! Ljudi se počnu smijat, ko ludi, opisuju mi svoje osjećaje, točnije, taj ' high ' , dok ja, iskreno, budem ljubomorna, na njih! Sve u svemu, oni baš i nisu početnici, poput mene, pa vjerovatno zbog toga na njih Vutra djeluje mnogo jače, nego što bi djelovala na mene!
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
DJFlyHigh je napisao(la):
sto vise pusis vise znas, bolje itd. ne samo o tome nego o svijetu.
Hahahahaha! Kakva carska recenicaaa! :D Hahahah! Sto vise pusis, vise znas! Mudrost! :icon_lol: Izvinjavam se na offtopicu, bilo je jace od mene...
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
51
badger, pa reci da nije tako :) ja sam kroz marijuanu shvatio koje su mi stvari vazne u zivotu, koje nisu. kroz ganju sam shvatio sta zelim, kroz vutru sam se osvijestio , poceo sam pusit, a tek onda me pocela zanimat meditacija, um, out of body i mnoge druge stvari. shvatio sam da je znanje sve. sto vise znas to si jaci, psihicki, mozes se suprostaviti bilo kome. jer vec znas odgovor na sve... ne mislim na sve kao sve sve da znas... ali sto ti je opsirnije znanje, to ti opsirnije gledas na svijet + znas sta pricas, znas da si u pravu. kroz neko vrijeme shvatio sam isto tako (uz pomoc vutre) da treba bit dobar :) treba pomagat ljudima, dijelit, imat suosjecanja, ljubavi, i naravno mudrosti :) neznam badger dali mislis u dobrom ili losem smislu to sta sam napisao. ali ja sam uvjeren 100% da mi je vutra promjenila zivot na bolje. i idem prema cilju da 51% sebe, sluzi drugima. jer svi mi smo zapravo JEDNO, ako ja pomognem tebi, zapravo pomazem sebi (sire gledano) jer ti i ja smo jedno, ko i svi drugi.... sto vise dobra radis, to si sretniji. jer znas da si drugu osobu usrecio, a ako vidis srecu u drugom, i znas da si mu je ti unio u zivot, barem na taj trenutak. to budi i srecu u tebi... a sreca, onaj happy osjecaj, je osjecaj uspjeha, ljubavi i blagostanja... evo i ja sam offtopic, xD neznam sta mi je samo pisem, i iako znam da sam fulo u potpunosti sad ovaj post sa temom, morao sam ti odgovorit. :)

peace out !
 

SPY

24.05.2012
33
116
33
32
Pozdrav svima, novi sam ovdje. Meni je prvi put bio odličan koliko se sjećam. :banana: To je bilo prije 2-3 godine možda. Završili paket kod nekog lame dilera. I nismo uopšte mješali sa cigarom. Nego onako čistak smotali. Ispušimo mi, tamo vamo cirkuz. Nakon nekog vremena vratiše se dvojica cimera u stan pjani. A nas dvojica razvaljeni ko mejtovi. Pitaju nas šta nam je. Mi nista, sta ce nam bit. Baš ono u prazno se smijali ali nismo mogli smijeh kontrolisat. Smijali smo se barem dobar sahatak non stop. Mišići me na stomaku više poceli bolit od smijanja. Sta god oni nama kažu mi u plač od smijeha. Zatim se natovarimo jest, pojeli pola frižidera. Pravo se izgotivio. I tako sam počeo pušit marijanu ali nisam često pušio. Možda 1 u dvije sedmice ali ono baš se razvalimo u stanu i cilliramo kroz zajebanciju. Ali u zadnju godinu dana, dosta raje puši marijanu pa tako da rijetko prođe dan da ne zapalim barem jedan jox. Najljepšte je pušit u dobrom društu toj je zagarantovan provod. Neki kažu da marijana otupljuje nakon nekog vremena. Možda jesi tup kad si pod dejstvom, usporene reakcije bla bla. Ali onda ti promjeni neke poglede na život. Stvari dosta zanimljivije budu i navode te na neka razmišljanja o svemu. Prije sam volio pit alkohol, ali sada mi nikako ne sjeda. Više volim zapalit joint i otić u prirodu prošetat. Tačno opusti čovjeka. Još je jeftinije od alkohola i nema ujutro mahmurluka da te nešto boli, nego se probudiš u još boljem raspoloženju. Možda ne treba pušiti 24/7 ali treba barem jednom sedmično zapalit joint il' navečer kad dođeš umoran il' s faxa sjeban itd. Najgore su zablude o marihuani o kojima javnost nije informisana i ne želi da bude informisana. Vlada je učinila svoje. Masovno ispiranje uma narodu da ostane glup i poslušan. Kao moji roditelji, moja stara kad čuje nešto oko marihuane odmah to u glavi zamisli čovjeka u cosku sobe sa špricom u veni itd. Da ona vuče ka jačim drogama. To je jedna obična hrpa govana. Sve je to do stanja uma čovjeka. Ako ne želiš da probaš nešto jače, onda nećeš jednostavno. Kao marihuana će te nagovorit da probaš heroin, speed and shit. Ta priča ne pije vode.

Mislim da bi svijet bio puno bolje mjesto za živit kad bi svi pušili barem jedan joint mjesečno. :banana_rasta:

pozz iz Bosne :vb_wave: