Neka se zna razlika...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Hoću da znam razliku i volim što se razlikujemo.To nas i privlači.Imao sam temu Homofob i neko od moderatora mi je zaključao.

Ne želim da upadam u istu priču.Hoću da se zna.Žensko je žensko sa svim svojim manama i vrlinama i muško je muško sa svim svojim manama i vrlinama.Pa šta,ja sad treba da se stidim što nisam dovoljno širokih shvatanja da mogu da razumem kako to da mene privlači samo žensko.

Kako može žensko da bude vojnik ili bokser ili bagerista ili taksista ili fudbaler...Ma ne ide,eto...Žensko na primer fudbaler,pa ako nas nešto privlači kod žena to su noge,nije bitno da li su duge ili kratke,ali kad su mišićave ili dlakave to je fuj.Kako da muško bude modni kreator ili babica("u porodilištu") ili medicinska sestra ili frizer...E,o čemu ja pričam...

Možda je ovo trebalo da ide u Naduvani postovi,ali neka ga ovde.Kažite da sam neandertalac ali ja volim i poštujem žene i u svakom momentu ću da im priskočim u pomoć...

Jednostavno,hoću da se zna razlika koja nas privlači....Eto,naduvan sam i postavljam debilne teme,pa šta...

Ajde,izjasnite se,ali iskreno...

[video=youtube;NrvqPj0bIm8]http://www.youtube.com/watch?v=NrvqPj0bIm8[/video]

Neka ide...Ko ga ebe...
 

Gedža

Aktivan Član
E u ovu temu cu se rado ukljuciti! Mislim da se na ovom forumu malo prica o tim zensko-muskim odnosima i o tome kako treba da izgleda normalan muskarac, a kako zena. Za mene je muskarac lik koji stoji kao autoritet u kuci i neko ko treba da lupi sakom u sto i da kaze ovo je linija, do nje moze sve preko nje NE MOZE! Zena treba ipak da bude stub kuce, da vodi finansije i odlucuje o tim kucnim stvarima ali sve u dogovoru sa muzem. Ne znam sta ostali misle o ovoj temi ali ja znam da sam u pravu i ili ce biti ovako ili nikako drugacije i TACKA.

Sveti-Geogrije-527.jpg


Izgled normalnog muskarca. Mora biti musko i kada je tesko i kada je sve u redu i mora uvek imati svoje ogromno JA i kada je kriv za nesto i kada mu pune glavu raznim sranjima.
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
prvo šta mi je palo napamet je to da zapravo poznam par stvarno zgodnih cura šta treniraju boks i tae kwon do,na njima se nikad nebi reklo da ulaze u ring,dapače.zapelo mi je za oko ovo i medicinska sestra,tu sam srednju školu ja tia upisat,al nisam upa na rang listi,nekužin zaš bi bilo čudno da je muškarac medicinska sestra :S isto tako poznam par studenata sestrinstva,a stari naj frend iz osnovne mi je frizer... ili si to spomenia više nako klišeizirano,da ljudi uvate poantu.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ma ovi dva gore su fosili :icon_lol:
Čuj ti njega, lupi šakom o stol i te spike :icon_lol: A vojnik mu je primjer pravog muškarca :icon_lol: Dobro je Gedžo, shvatili smo poantu :icon_lol:
Ajde, neću zaključati temu. Još! :) Nego Hookeru, što si tolko zapeo za te homofobne spike? Mislim, ne volim ni ja pederluk, ali brate, pa šta sad treba po forumu o tome piskarati!?
 
29.09.2012
31
9
8
ima i ona pjesma od čorbe - pravila, pravila, da bi nas udavila ili kičmu savila, neka glupa pravila u crno nas zavila ... nije baš reprezentativni primjer ali poslužit će. U ovom svijetu gdje svakim danom slobode nas kao pojedinaca su sve manje,još nam samo fali da od rođenja ograničavamo ljude u daljnjem životu po spolu, to nam uistinu ne treba u 21 veku. Neka radi i voli tko šta ili koga hoće, dok ne ugrožava slobode drugih ljudi - širok im drum

Što ja nebi vezao goblene dok gledam dragu dok trči za loptom i zgrće milijone .... Ima nas 7 milijardi, torta je dovoljno velika da svatko od nas gricne svoj zalogaj sreće, kako kome volja.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
:bananabang: banana je ženski rod,i ovdje sad banana kara bananu....ček malo,tu nešto ne štima:icon_lol:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Opet ista prica. pokusavas sebe uvjeriti da nisi gay ovako preko foruma. ako si pocea osjecati nesto prema muskarcima mislim ALI samo mislim da postajes tetkica :rofl: malo se salim, sta cu moram. a sad za ozbiljno... mislim da bi temu trebalo ugasiti jer se puno ne razlikuje od prijasnje koju si otvorija. neki ne vole gledati gej prajd pa niti ce doci na takvo okupljanje, neki kao ja ne vole ovakve teme jer nemaju nista pametno za ponuditi pa cu ih nakon ovog posta izbjegavati. tribalo vi poceti izbjegavati ot aranje vakvih i slicnih tema jer k...a nemaju smisla, nista se iz njih ne moze nauciti, a u krajnjem slucaju se siri pasivna ili aktivna mrznja prema necemu ili nekome.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Hooker je napisao(la):
Jednostavno,hoću da se zna razlika koja nas privlači....Eto,naduvan sam i postavljam debilne teme,pa šta...

Godinama se borimo da ima sto manje debilnih tema. Ti kao clan koji je tu trebalo bi to da zna. Tema nije samo debilna nego je i provokativna. Ne vidim kakve razlike ima pol sa profesionalnom opredeljenoscu. Neke zene mogu obavljat muske poslove bolje od vecine muskaraca tako da ne znam kakva ti je uopste logika. Ako se zena rodila da bude snazna jeli ona kriva sto je takva? Bice dosta promjena na forumu i jedna od velikih promjena ce biti mnogo manje tolerancije za teme koje se otvaraju samo da bi se nesto novo otvorilo. Uopste nije potrebno punit forum glupostima...za takve stvari postoji facebook i ostali svinjci koji se pune glupostima milionima bajtova u sekundi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N
03.07.2009
1.740
2.317
188
Haleluja poglavinjo... nek se nitko ne ljuti ali neki kace gluuuupe teme, pocnite pisati nesto korisno za ovu zajednicu
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Ako sam se ozenio, zbog sebe sam se zenio, ako sam djecu napravio, sebi sam ih pravio!
Sada bih ja trebao osnovati jos jedno ugruzenje gradjana, od milion postojecih i musti pare iz budzeta za promovisanje, paradiranje i skandiranje - Svi smo mi jednaki!
Sta koga zabole za mene i moja zivotna dostignuca, ako ne stetim drustvu i zajednici kojoj pripadam!
Ko to meni moze da brani da se setam sa porodicom nekim parkom ili ulicom iz razloga sto tu nekakvi bolesnici prave nekakvu paradu ponosa?!

Covjek se hiljadama godina unazad odradja od zajednice, prioriteti mu postaju ekscesi u bilo kojem obliku, svako ziv bi da se razlikuje, da bude nakaradan i da se o njemu pise i prica. Kakva je to potreba? Ne moze se ispuniti u svom prirodnom obliku, da ne kazem bogomdanom, vec se ispoljava kao nakaza.

Ova me tema asocira na predstojecu paradu ponosa i kao da joj je to inspiracija, pa u skladu s tim i pisem ove redove.

Svako ima pripadajucu privatnost svoga doma i tamo neka cini sta mu srcu drago i tamo neka vjeruje u sve sto pozeli da povjeruje, a na ulici i javnim mjestima neka se ponasa u duhu zajednice. Neka vidi kako ogromna vecina zivi i sta osjeca i neka se tome prilagodi, ako je nastran mora shvatiti da je nastran, a ne da trazi nekakvu jednakost i sto je jos grdje zahtijeva neka svoja posebna prava. Trositi milione evra za fizicko obezbjedjenje nekakvog skupa mentalno posrnulih osoba je isto, kao i finansirati hirurske zahvate za promjenu pola muskarcima kojima je dosadilo da budu muskarci i zenama koje bi da budu muskarci.
Dajte i mene uljepsajte malo tim sredstvima iz budzeta, jbs penzionere, ionako im ne treba vise nista, smrt im je najsvjetlija tacka u buducnosti.
Samohrane majke, kome one jos trebaju, osim sirocicima o kojima se grcevito brinu, pa opet ne idu paradirati ulicama, jos pogotovo da zahtijevaju tri kordona policije u kompletnoj opremi, naoruzanih do zuba.

Zelim skrenuti paznju da ne mrzim nikoga, ne smetaju mi gejevi kao takvi, ali nasrtljivost i nametljivost istih mi se gadi, pogotovo povod za to nametanje, a povod je izrazita potreba osnivaca i organizatora za budzetskim sredstvima, koja, rukunasrce, nisu zanemarljiva.

P.S. Zelim da mi u gacama zveckaju kockasta jaja, pa da osnujem drustvo kubomudih, jer zaboga, svi smo mi zasluzujemo slobodu izrazavanja!
 

grow_man_

Aktivan Član
13.06.2012
82
13
8
42
Citam ovo sve i sve to stoji,al eto ja sam ipak dosao do odluke da je najpametnije zapaliti joju na to sve :)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Hooker je napisao(la):
Hoću da znam razliku i volim što se razlikujemo.To nas i privlači.Imao sam temu Homofob i neko od moderatora mi je zaključao.

mogu da razumem kako to da mene privlači samo žensko.

Kako može žensko da bude vojnik ili bokser ili bagerista ili taksista ili fudbaler...Ma ne ide,eto...

A moj Huk...kontriras sam sebi! :flamed:
 

Wilderness

Aktivan Član
05.08.2012
73
153
33
Somewhere over the rainbow
Dosao sam vamo da neki ***** naucim i podjelim svoja iskustva sa drugima. Mislim da mogu tako da kazem, a sad zelim znat razliku jel ovo sajt o VUTRI ili GAY PARADI. AL ajd moje misljenje je da u danasnjem svijetu nema pretjerane razlike izmedju muskaraca i zena,i onih starih tvrdnji iz 60g kad je musko bio bog a zena rob,to je proslost. poz svima :vb_wave:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.