Neznam ništa..možete me malo uputiti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
nikada nisam procitala toliko zabrijavanja na jednom mjestu..ovaj prica da bi jeo nesto al da nije kemija..al da mu je bad da ne poludi..
ova filozofira o nekoj visokoj istini i bog te pita sta jos..uglavnom dubookkooo do bola...sve ok..ne mislim nista lose...sorry

moj savjet..pojedi 1.5 -2 gr gljiva i neces poluditi i neces izgubiti kontrolu...pojedi 3-4 gr imat ces halove..a na tvom mozgu je oce li se pogubiti ili ne. Nakon toga..povaratk u stvarnost..ziv i zdrav..cemu sva ta panika. sve je u dozi....i bez pohlepe...i bez pretjerivanja, Normalno da ljudi gube kontrolu kad se najedu gljiva ko da su velike face, pa se zajebu...pa su pod dojmom.

e..ako te zanima vise informacija..konkretnih...javi se na pm...ili lijepo odi na erowid pa citaj.

ja bila tamo..jela...experimentirala..uzgajala...i gle..normalna! zamisli... :shock:
 
27.08.2006
0
15
0
45
Sve chestitke RedSh-u na tome shto je nakon toliko iz'edenih pechurki ostala chitava i normala...
Sve je to ok, preterivanje u bilo chemu je shtetno...ali da se razumemo,vi gutachi pechuraka ste pravi zavisnici o pechurkama jer imate svi isti trip da pishete o nekim nebulozama, tipa, surfovao sam na mentalnim talasima i doshao sam do duboke spoznaje unutrashnjeg ja...e to me nervira kod vas, jer se ponashate i prichate kao likovi na lsd-u 70ih godina... :p
Stoga, ne budite u umovima prljavi hipici i pokushajte da se ponashate normalno i da ne hrabrite likove koji to nisu do sada probali i boje se da to urade tako shto cete ih vi napushavati kako nishta ne znaju i kako ste vi najbolji u svemu... Budite malo prijatniji i svi cemo onda zhiveti u vechnoj harmoniji, kako bi vi rekli :D
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
moram nesto reci...

znam da zvucim ko da zivim na gljivama ali to uopce nije slucaj.
osobno sam probala jesti gljive samo 2 puta i mislim da sam vidjela dovoljno, i to je bilo prije 4 godine, tako da ta tvoja prica ne stoji..popljuvao si me bezveze.

samo hocu reci kao i ti da mi je dosta nebuloza i filozofiranja o tim gljivama. Ja nudim pomoc u davanju informacija sto se tice uzgoja i to je sve :D
 
24.06.2006
1
0
0
Ja osobno ne nagovaram nikoga na nista. Moje misljenje o biljkama i gljivama proizlazi iz ciste ljubavi prema prirodi i prema istini koja je , bar ja tako vjerujem , sakrivena od ociju vecine i to namjerno. Moje misljenje je da su sve te prirodne supstance dane od prirode za mentalno uzdizanje i opci napredak, evolucije ljudske svijesti. Poput Maja koji su putem gljiva otkrivali karte svemira i koje su u potpunosti tocne a danas ih pomocu tehnologije tek otkrivamo! Da ne spominjem sve u vezi Hindusa, Budizma, Egipcana, Atlantiðana sjevera Azije itd. koji su još u davnoj povijesti znali stvari koje mi tek otkrivamo. Nase neznanje je zablokirano upravo namjerno prenesenim krivim informacijama i zataskivanjem istina. zabranama kojekakvim, kada se radi o prirodnim supstancama koje otkljucavajau umne sposobnosti covijeka! To je moje misljenje a tko sto zeli znati ili doznati je svakom ponaosob sloboda izbora.

Pozdrav!
 
27.08.2006
0
15
0
45
A sta bi sada Vremenski Putniche, trebali svi da jedemo magichne pechurke da bi znali "pravu istinu" o "nechemu"... ne, nisi mi nikako jasna :?
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
vec samo pricali o tome...sansa da produ suhe gljive preko granice je minimalna jer se otvaraju posiljke, ne bi preporucila... iz iskustva govorim
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
E al sad mi je full palo na pamet....mislim, nebi imo **** probat...al da ti netko posalje gljive u prahu u kuverti....he
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
hahaha..pa vidis zasto ne..jedini uvjet je da ti to onda salje neki frend od nekud, jer neki smartshop ti sigurno nece mljet gljive prije slanja:icon_lol:
 
17.04.2007
5
0
0
40
at domba

Imaš na vutra sajtu preporuke odličnih knjiga o gljivama. Naruči si bar dvije, tri i sigurno nečeš požaliti.

Pozdrav
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
RedSh je napisao(la):
hahaha..pa vidis zasto ne..jedini uvjet je da ti to onda salje neki frend od nekud, jer neki smartshop ti sigurno nece mljet gljive prije slanja:icon_lol:

Ma sve se da dogovorit... Ipak su ljudi trgovci, a pravi trgovac će sve učinit za prodat.
Svejedno, preskupo je to, a uz Mushroom growguide by RedSh, ispada da ih je lakše uzgojit nego naručivat, pa se zajebavat, pa strepit oče otvorit ili neće...
 

MightyHerb

Aktivan Član
23.09.2006
59
15
8
evo malo off,
ali mene zanima dali se te gljive mogu pusiti?jer sam cuo da se zamota i onda popusi ko pljuga,,al da su efekti slabiji..?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.