[ NL-auto ][ Jack Herer ][ K2 ][ 2014 ]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Pozdrav Ekipa!

Evo vrijeme došlo da i ja otvorim neki dnevničić pa da popratimo aktualnosti i da podijelim uspjehe ili eventualne neuspjehe s vama.
Ove godine na meniju kao što naslov kaže:

NL-auto (x8)(fem.) (RQS) - Standard, svi već znate dosta o ovoj sorti. Tipična kaučlokuša bogata THC-om i dobrog yielda.
Jack Herer (x3)(fem.) (GHS) - Također svima poznata sorta, divivskih razmjera, jako vesela i bogatog yielda.
K2 (x10)(reg.) (Nirvana) - Ne nađoh je na forumu. Indica dominant, THC od 15 do 20%. Ide u visinu do metra i nešt malo preko, i formira dost tvrde i zbijene hedove. Yield kažu obećavajući, pa budemo vidjeli.

Zemlja - Tera Brill (moja omiljena) + kuglice stiropora, 12l po rupi.
Prehrana - Plantela List & Plantela Cvijet.
Voda - Česmovača bez regulacije PH.

E sad malo o vremenu. Vrijeme općenito u banani, i nevidi se ikakvo poboljšanje. Sinoć neko nevrijeme, kiša, vjetar, ma kjamet žešći :(
Što se tiče sajtova, imam ih par, biljke će biti razbacane uokolo i ne više od dvije na jednom mjestu, tako ako me klepe na jednoj strani da se ima šta ubrati na drugoj strani.

Biljke odgajam u mom mikro-nano boxu u turama po 4 ili 5 komada i svakih 10 dana se sele u prirodu.
Za sada sam izbacio prvu turu u dvorište, to su tri automata NL, dok nova tura od 5 je na klijanju u boxu.

Evo pa bacimo oko na te prve tri:


NL-auto, 15 dana starosti. (12 dana u boxu te 3 dana vani. Presađivanje nisu osjetile i dobro se drže s obzirom da su proživile nevrijeme sinoć iako sam svijestan da bi cvijetanje trebalo krenuti za 10-tak - 15 dana i da su trebale biti kud i kamo veće ali sumnjam da će se uspjeti pošteno zvegetirati bez sunca. Danas isto govore da je vani kiša i oblačno ali su žešće pogriješili jer su obasjane suncem, tako da polažem nešt nade i u meteorološke promašaje.

r7gKg02.jpg


6P5JzEW.jpg


XQ1U09d.jpg


...i sve tri skupa:

fYehsXn.jpg



Za sada su dobile samo dva puta po pola doze plantele list, a pošto su u novoj zemlji nema potrebe da ih hranim narednih tjedan dana.

Kako koje izbacujem na sajt tako će i biti popraćene slikama. Toliko od mene za sada, peace :hippy: .
 

Tantor

Aktivan Član
05.12.2013
181
156
43
Auuu nisam znao da je NL tako popularan... Treba organizirat natjecanje, best indoor i outdoor
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
467
63
Odlićan izbor,drago mi je da imaš više toga za ponuditi,ako sam dobro svatio ideš sa automaticima prvo a i plejsevi će biti razlićiti jer bila bi to solidna kolićina.samo teraj gerila je uvijek nešto specijalno!!!!!!!pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Skoro pa doslovno probijam led :) . Zima vani, večeras pada temperatura do 1 stupanj. Imam velike prozirne kanistere od 7 litara kojima ih poklapam od 10 uveče do 7 ujutro i odlično mi posluži u kišnim danima isto. Kad ih poklopim unutra temperatura nikad ne pada ispod 10 stupnjeva tako da im nema zime.
Cilj mi je odraditi automate do polovice 7 mjeseca pa ćemo vidjeti koliko ću biti uspješan u tome. Sutra ide slikica od 5 NL-a iz mini boxa, one su danas izvirile ;)
Mene najviše interesira kako će mi se pokazati K2, ona će ići u dvije ture poslje Jackova.
Kolega Element mi je bio inspiracija, i budem Jacka više puta topao nema beda.
Hvala svima na poželjenoj sreći, i ja sam odma živnuo čim dođe ovo hortikulturalno doba godine :vb_kez: .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.