noname BITCH!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.01.2012
38
1
8
34
16.dan 18/6

16danvega.jpg

16danvege.jpg


ove flekice po liscu to je kako zaljevam pa onda ostane kapljica pa ispari

6.dan (valjda):icon_lol: 18/6

5dan2.jpg
 
04.01.2012
38
1
8
34
hahaha
ma to kako slikam mobom samo uploudam i postam tu neda mi se zajebavati bolje i to nego ona sranja od linkova
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
zol4an je napisao(la):
hahaha
ma to kako slikam mobom samo uploudam i postam tu neda mi se zajebavati bolje i to nego ona sranja od linkova[/QUOTE

Postaj slike na Postimage pa kad se uploada izaberi opciju Forum BBCode (1).

Slike ce biti umanjene i direktan link izvornoj veličini....

Ovako je nepregledno.

Sretno! :)
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Odlicno si odradio posao,sobzirom da ti je first time:thumb:

Biljcica super gruva,sve ide po planu.
Vegetaciju ne prekidaj,jos malo i krecemo sa ponovnim topiranjem,ujedno i kloniranjem:)
Ovo moze da ti bude test i vezbanka...Sve operacije na jednoj biljci.



Bitno je da topiras liscice koje tek izlaze,kvalitetno i precizno u podnozju,bas kao sto si uradio,kako ne bi nastavile rast iste liske,nego samo nova dva vrha koji vire sa strane. Tako stedis na vremenu jer se biljka skoncentrise samo na nove izdanke. Biljka se siri u stablu i korenu. Trosice vise hrane,sporije ce rasti samo prividno,jer duplirace urod. To ti je isto kao vise biljki u jednoj.

Sledece topiranje bi trebalo da obavis posle drugog noda,bolji je efekat,vise razgranjavanja..ili pusti da izraste treci par listova,a seces ga odmah posle prvog. Od toga pravis klon dok je mother plant jos u vegetaciji. Pa ako bude zenska imas dve radosti u jednom..hehe topirana radost :))
na slici se vidi- desnoj skinuti klonovi,na levoj bi trebao jos jedan nod da izraste pa cut.

Igraj se kad si vec poceo..sad je najprikladnije za to:)
 
04.01.2012
38
1
8
34
gdje bih je onda sad trebao topirati ?
ovdje gdje sam oznacio s ovim oblikom kao?

17danvega.jpg


zasto je tolika razlika izmedju ovih "izdanaka" koje sam osjekao prije(ovo oznaceeno pravokutnikom
 
04.01.2012
38
1
8
34
evo toppirao sam je opet kao sto si mi rekao nakon 3 internode nadam se da sam pogodio haha
18 dan 18/6
18dantopping.jpg


mala je 8.dan mislim
zajednickamala8dan.jpg
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
zol4an je napisao(la):
evo toppirao sam je opet kao sto si mi rekao nakon 3 internode nadam se da sam pogodio haha

18dantopping.jpg

gde si je prvi put topirao,to ne brojis. Znaci imas dalje gore 1par liski,pa drugi..trebao si da ostavis jos jedan par liski i onda da seces granu gde je prvi par liski,da bi biljka nastavila da se grana,a ti dobijas dovoljnu velicinu koja je potrebna da bi se primio klon. Za vreme dok biljka pokaze pol,klon ce se taman primiti,mozda i ranije.
Ako te ne zanima kloniranje i zelis samo da siris biljku,onda si odradio odlican posao. Samo nastavi tako.

Sad bi vec trebao da probusis rupice po rubu saksije. Probaj to Da uradis zagrejanim ekserom ili korisi shilo. Kad to uradis,vec si poceo proces LowStresTreninga:) Pripremi cime ces privezati grane. Izolirane zicice su se meni pokazale kao najbolja opcija. Sretno;)
 
04.01.2012
38
1
8
34
ma presadit cu je u vecu posudu,a rupe na njoj cu lemilicom probusiti ,ma mislim da cu koncem vezati imam nesto u planu pa cu vidjeti kako ce to ici ,danas sutra je presadim,

@sulundar : neplaniram klonirati nemam kud s klonovima,haha
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Sto se tice vode (slav vodovod), cudi me da nije nitko stavio... napuni u posudu i ostavi neka stoji preko noci - ispari chlor iz nje

inace lijep grow i zasada sve dobro ide, pratim
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Vrlo lako moguce, ali tko zna sta sve jos ima u toj vodi, pa volim biti na sigurnoj strani.

Bas me zanima kako ce ovaj grow ispasti. Pratim
 
04.01.2012
38
1
8
34
evo update
21.dan 18/6
presadjena u veci "cvijetnjak" (posuda za kokice sta ja znam koje pm)
na dnu probusene rupe da visak vode moze iscuriti van
i probusene rupe za lst

i evo poceo sam s lst-om i biljka ostaje na 18/6 jos 9 dana

21danlstcvijetnjak1.jpg

21danlstcvijetnjak2.jpg

21danlstcvijetnjak3.jpg