Northern Light auto Outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.399
28.028
1.098
Trøndelag
northern-light-automatic.jpg



sjemenke su od Royal Queen Seeds



  • Type Indica: 80% Ruderalis: 20%
  • Yield 100-200 grams
  • Harvest month 9-10 weeks after planting
  • Height of the plant 90-120 cm
  • Genetic background Northern Light x Ruderalis
  • Effect Cerebral and uplifting
  • Cannabinoid content Medium-high
  • Flowering time Autoflowering


gnojivo: Plantella list & Plantella cvet


stvaljene na klijanje 3 sjemenke 17.5 i proklijale 20.5,iz zemlje su izasle 22.5 (dva komada jedna nije uspjela)




10ti dan





nakon 12 dana cini mi se su presadene na prvi sajt koji je imao jako malo sunca,a i nije ga ni bilo puno radi losega vremena.
vidjevsi da to nece ici presadio sam je po drugi put na suncano mjesto. negdje sam procitao da nije dobro presadivai automatike ali bolje i to nego da nebude nista kad sam si vec dao truda.


nakon 20 dana







kada sam ih presadio drugi put stagnirale su dosta i pocelo je lisce zutiti sto se moze vidjeti na gornjim fotkama,to sam rijesio sa gnojivom,uzeo sam plantela list i stavio pola preporucene doze koja je bila pun pogodak i biljke su se fino oporavile.


30 dana





moram napomenuti da su prezivjele led koji je padao dobrih sat vremena velicine ljesnjaka,sve u svemu dosta problema na pocetku ali ja se nadam da ce ici kako treba.
danas sam ih isao zaliti,zalijevam svaka 4 dana sa 1L vode,sad je li to malo ne znam slobodno preporucite vise ako treba jer mi nije problem. Pistile su vani.

vase sugestije i kritike dobrodosle!


 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and Z&N
09.02.2011
40
12
8
41
EJ pozdrav.neču ti dati kritiku jer kako ih naučiš tako one kasnije i hoće a to se odnosi na vodu.Ja bi ti još rekao da probaš neki trening na njima napravit ako je moguće sa takvim sortama da izvučeš više od biljke i sretno dalje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: meinkampf

nevalja

Aktivan Član
20.03.2007
93
4
8
41
e pozdrav i sta reci posle dva stresa super izgledaju , ja naprimer ne bih radio treninge vec samo dobru prehranu i bice fino...
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.399
28.028
1.098
Trøndelag
Mislim da necu raditi trening na njima,procitao sam u par tema da nije preporucljivo raditi trening na auto sortama.
Za prihranu sam uzeo Plantella list i cvet koje cu koristiti uz zalijevanje,zalijevam ih vodom iz vodovoda bez provjere ph.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Ne treniraj nego uživaj u njima:thumb:
Litra je dovoljna za sada,obzirom na veličinu...kasnije pojačaj malo.Ja bih kombinirao sa zalijevanjem da sam na tvome mjestu.Jednom čista voda,jednom malo hidrogena,jednom plantella.Ima da budu biljoze i po'.Malo bi korigirao i ph vode....
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
druže vidiš li ove donje listove koji ti se suše? to znači da im slobodno pojačaš dozu gnojiva za cvjetanje, fali im fosfora...

ja svoje automatike svakih 4 dana prašim sa punom dozom plantelle cvet i ne bune se uopće...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.399
28.028
1.098
Trøndelag
e bas sam cekao da to netko spomene,meni je bilo cak palo na pamet da nisam mozda pregnojio iako stavljam preporucenu dozu,iduci put cu staviti vise,duplo vise,umjesto 15ml stavit cu 30

edit: do sad su gnojene sa list,sutra ce biti prva doza za cvjetanje
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
nemoj sad pretjerivati... bolje je češće gnojiti ali u normalnim dozama nego odjednom udarati duplo (osim ako ti je sajt daleko pa ti nije zgodno da često nosiš)...

ako već misliš povećavati, idi na 20-25 ml, ne odma 30...

edit:

nisam registrirao da su do sad bile gnojene sa list.

ako je tako, počni sa normalnom dozom plantele cvet, ne treba im dupla...
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.399
28.028
1.098
Trøndelag
metalmaniac je napisao(la):
nemoj sad pretjerivati... bolje je češće gnojiti ali u normalnim dozama nego odjednom udarati duplo (osim ako ti je sajt daleko pa ti nije zgodno da često nosiš)...

ako već misliš povećavati, idi na 20-25 ml, ne odma 30...

edit:

nisam registrirao da su do sad bile gnojene sa list.

ako je tako, počni sa normalnom dozom plantele cvet, ne treba im dupla...

nije mi problem za zalijevanje,hvala za info i iduci put ce ici onda 20ml.
evo da te odmah pitam za zalijevanje,mogu ih zalijevati svaki dan (1L vode po stabljici) da li je to dobro?
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Na uputstvu od plantelle fino stoji 15ml na 2 litre vode,koliko mi se čini....zašto pojačavati količinu gnojiva?
U zemlji su,zalij ih pošteno pa par dana odmora.Neka ti pokažu da su žedne.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: meinkampf

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
@Ven

zato što biljke neki puta traže i više od preporučene doze (što ovdje nije slučaj, ovdje je manjak fosfora jer ih uopće nije gnojio plantelom cvet)
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.399
28.028
1.098
Trøndelag
Nixa86 je napisao(la):
bravo bestijo :)) eto jos malo pa si na konju mada i sad vec vidim smoke report :)))) i sretno do kraja imash rep+ zasluzeni


hvala ti Nixa,vec sam pripremio mjesto za susenje a biljkama cu prepustiti da odrade svoje do kraja,jos malo i kraj je tu :icon_smile:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
bestija je napisao(la):
update,danas im je 52. dan zivota od kad su izasle iz zemlje. po papirima joj ostaje jos 18 dana ali ja mislim da ce trebati bar jos mjesec dana,bar mi se tako cini. ...

koji je dan cvetanja... ima ona jos da fura
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.399
28.028
1.098
Trøndelag
PowerSeed je napisao(la):
koji je dan cvetanja... ima ona jos da fura

procvjetala je 28.6 (12.dan cvjetanja), necu slijepo pratiti sto pise na omotu i skidati prije reda.
strpljenja imam i pustit cu je nek ona svoje odradi do kraja pa tek onda slijedi harvest :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.