Novi forum i novi izgled.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
katastrofa
nemogu se nikako naviknut
sve je u light plavoj boji i ***** vise neznas sta je novo postano a sta staro...
Vutragenjo ak si vec morao radit update, daj bar stavi onda neki normalni theme...
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Pa trebat će svakako vremena da se čovek navikne, ali još kad bude zelen.....mmmmmmm! Bravo, drago mi je da se nešto radi! Sad je i ubacivanje fotki i filmića jednostavnije :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
A da se pročita samo 2 posta gore(post broj broj 84.) može li se nešto zaključiti iz toga?
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
nije teorija :)

heh ljudi, evolucija. Prilagodba organizma novoj okolini od ključne je važnosti za opstanak :), nema sad nazad. možemo samo napredovati i prilagođavati se. forum radi evolutivne korake, imate dvije opcije; ili ga slijedite prilagođavajući se ili odustanite
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
neko je spomeno stiki da je pomiješano sa regularnim postovima, mod za to zove se sticky devider,
@ marva ili vutragenjo, imam modova za svoj vB kolko god želite, i ako ima problema oko sređivanja tehničkih stvari slobodno mi se javite, jer na vB boardu sam magistrirao.. znam ga napamet
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Sticky divider smo imali na prosloj verziji vb-a

Ne radi na ovoj verziji. Ustvari dok ne izadje gold verzija vb-a 4.0 moracemo se suzdrzat od mnogih stvari. Za to vrijeme cackamo template.

SiD radis li vb styles? Vbuleting 4.0 suite smo uzeli i treba da sajt izgleda kao CMS a forum da izgleda kao proje kolko toliko. To je neka ideja.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Forum napokon updjetovan. Kao sto vidite ima i blog sistem. Svaki clan moze imati svoj blog itd i ja jos provaljujem kako sve funkcionise. Takodje ima i CMS portal gdje cemo dobre blog teme i forum postove slati. Kao izdvojene dobre teme. Kad se malo snadjem pocecu da radim na izgleda cjelog sistema do tad da se malo igramo :)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Pa jebiga svako ima svoj blog sta ce na njemu pista isto se odnosi kao i na pravilnik samog foruma. Ako je post zanimljiv ja ga prebacim sa bloga na portal sto ce Home ili ti sama adresa vutra.org. Koristimo najnoviji vbuletin sistem tako sve je i za mene prilicno novo. Dok skuzim kako sljaka sve.
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
vako na prvi pogled čini mi se čisto OK
i ova kombi. sa dobrim temama i raspravama blogovima je v redu..
idemo daljeeeee...!!!!