Novi forum i novi izgled.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Edit: pa moze za sad i ovako :) ko zeli plavi forum moze ga promjenit dolje na dnu na default.

E sad ima tu jos dosta posla ali za sad vrijednom radimo (ili radim). Posto ja nisam neki dizajner potrebna mi je pomoc dizajnera ako ima zainteresovanih da urade nesto fino. Trenutno se samo u Firefoxu ne vidi header image ali izgleda ovako:

https://forums.vutra.org/images/underground/style/bigthing.jpg

Ako neko zeli moze da nam pomogne da taj header izgleda malo bolje za forum. Ako treba PSD dodat cu na neki rapidshare. Takodje treba mi pomoc oko ikonica mnogo ikona ne podrzavaju crni izgled foruma tako da imaju bjeli border okolo. Eto cisto da ste informisani. I ne zaboravite da u internet exploreru tek vidite kako bi to trebalo izgledat :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
I malo si ovo sredi ispod imena da nije bijela pozadina na ovom statusu sa zvijezdicama tj. listićima vutre.

I dole u brzi odgovor stavi da nije bijela pozadina nego neka crna i bijela slova

XD

I proširi molim te to je najvažnije
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Joj polako ne stizem ima milion stvari da se urade. E sad mi objasni to sa sirinom. Koji browser koristis? Forum je svakako presirok trenutno tako da mi nije jasno zasto moras prosirivat. Daj screenshot kako to kod tebe izgleda?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Meni je ovako,valjda misli na to.Mozilla 3.5.6

U IE 8 se vidi onaj zmaj ali ne i ono na desno šta li več piše-ubacit ču sliku...
Inače,super skin,nek nije zelenko ali je za vutroljupce poželjan :)...bar meni!

Edit-evo:
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
meni je fakat ok, ako vas kolje to sto imate praznog mjesta drzite ctrl+scrol up, down pa vidite kako vam se svidja.

ja bi samo stavo mozda da se malo drugacije vide novi postovi posto je sve iste boje samo je lagano boldano pa se tesko uocava
inace sve 5
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Da,ali tako se meni dešava nešto bizarno,Sve se širi ali se slova smanjuju.
Hehe,ima li objašnjenja za ovo?
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
jesmo više pronašli taj vizualni identitet? daj da se na nešto naviknemo i da to tako stoji. taman se naviknem, čejnđ...

edit, vidim, skin, klikni, odaberi, može, sve 5, grintavi dida
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Da da to je taj samo ima na njemu dosta da se radi. Uglavnom bice crn i zelen na vrhovima :) A sto se tice ovih problema...huh ja mislim da je css u pitanju. Ako ima neko vican sa css-om nek se javi. A do tad probat cu ja popravit.