Novi metod upozoravanja/kažnjavanja korisnika

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
b r a i n c h i p je napisao(la):
Istina nisi trazio, mozda se bezze zajebao, a mozda je imao razlog... Ne kazem nista dok ne cujemo njegovu pricu.

Ne znam šta je bilo u pitanju, po ovome sigurno sam se zajebao... vraćeno i sorry... pročitah opet, mislim to definitivno nije razlog... zejebo se, nema šta... :(
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ne valja baš prepušen čačkati po forumu, heheheheh... istina majke mi, rega korisnici onda postavljaju budalasta pitanja ili pitanja koja nemaju smisla (ali njima u tom momentu ima, meni se to desavalo)... garant sam napusen bio, i taj dan sam podjelio doooosta kaznenih, garant se neko izvukao a tebi ih pripisao....
Vraćeno, i no hard feelings?
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
bash me zanima tko je ođe najstrožiji:)

pa ako nije prob.
bačite onaj plavi ekran,a može?

hohohoh deda mraz:)
veselo drugovi:shit2:
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Samo da počnem priču...
Meni nije do dizanja ega i nekakvih gluposti koje dolaze sa bodovanjem. Na prvom mjestu sam moderator i shvaćam to kao dužnost. Pije svega se to odnosi na točnost informacija
jer meni više ne treba znanja, ali ima ljudi koji će se radi gluposti koje se napišu na forumu grdno zajebati i onda nas okriviti za svoje neuspjehe.

Danas sam malo razgovarao sa jednim od modera i zaključili smo
(kako smo samo pametni :p) da nema smisla nekoga bodovati jer se taj netko
samo dodatno izdrka i nadrkava i piše gluposti dalje i dalje i dalje!

Ostavljam se tipke INFRACTION pošto ispada kako sam/smo netolerantna fašistička bagra.
Ali evo odmah i malo upozorenje:

Tamo gdje ja moderiram...ako se i pojavi kakva glupost, brišem bez ijedne jedine riječi. Smatram da dovoljno zdrave pameti imam...i da istu mogu primijeniti u procjeni kakvih debilana.

Toliko od mene.

:maryjane:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Isto vazi za mene.... Gdje moderiram podforume, gledam da nema gluposti i sl. a toga ima kooo g-o-v-a-n-a!!!!
Prije sam upozoravao prije bodovanja, sad samo brisem...
i naravno na glupa pitanja ne odgovaram, a ko hoce nek slusa tog, samo kad sjebu vutru, nek' ne krive vutra.org tj. sajt ovaj....
toliko i od mene :)
 
05.03.2008
2
1
0
34
S obzirom da je tema "Banovani korisnici" zatvorena mislim da mogu ovde da se obratim ako ima neko voljan da odgovori.
Naime banovana sam pod imenom rAstA_girL, uz obrazlozenje "trovacica umova i ljudskih organizama". Po kom osnovu to?Ne ljutim se niti bilo sta slicno, jedino me zanima ako mozete proveriti gde je i u cemu bila greska, volela bih da znam kako se ne bi ponovilo?
Nadam se da ce neko odgovoriti i Hvala unapred. Pozz
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Evo ovako, u kratko samo...

Pod okupaciju si navela ''diler'' - a vutra.org ne podržava takve i slične profesije.

U jednom postu preporučila si miješanje piva i znaš i sama čega, da sad opet ne ponavljam. Mi se borimo za očuvanje ljudskog zdravlja pa takve stvari ne podržavamo već sankcioniramo.

Uglavnom, pročitaj pravilnik, mani se kemijanja...pa ćemo se lijepo družiti! :family1: :icon_cool:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
headerimg.gif
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
ajde napravite staklenku u koju ce svaki clan za svaku psovku sto napise ubacit jednu kunu, dinar, sta god :p tako da skupljamo lovu...koja ideja a? :p
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
ok ja sam dao prijedlog...ajde sad dajte vi neki prijedlog sta cemo s lovom...??
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
Pozz...

Zanima me zasto je Bugi - pred ban a Šaman Šandor banovan? Jel ima jos neko od "starijih" da je nest zajebo?
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
ajd nek mi netko od moderatora makne ovaj the fuckin predban da mogu na chat!!! I počet sa dnevnikom uzgoja jer koliko sam skužio nemogu ni otvoriti temu a ni private poruke slati..nije me bilo pun ***** i rekoh da malo navratim kad ono bum..pred ban.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.