Novi metod upozoravanja/kažnjavanja korisnika

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
gloss_zelenky je napisao(la):
Samo da počnem priču...
Meni nije do dizanja ega i nekakvih gluposti koje dolaze sa bodovanjem. Na prvom mjestu sam moderator i shvaćam to kao dužnost. Pije svega se to odnosi na točnost informacija
jer meni više ne treba znanja, ali ima ljudi koji će se radi gluposti koje se napišu na forumu grdno zajebati i onda nas okriviti za svoje neuspjehe.

Danas sam malo razgovarao sa jednim od modera i zaključili smo
(kako smo samo pametni :p) da nema smisla nekoga bodovati jer se taj netko
samo dodatno izdrka i nadrkava i piše gluposti dalje i dalje i dalje!

Ostavljam se tipke INFRACTION pošto ispada kako sam/smo netolerantna fašistička bagra.
Ali evo odmah i malo upozorenje:

Tamo gdje ja moderiram...ako se i pojavi kakva glupost, brišem bez ijedne jedine riječi. Smatram da dovoljno zdrave pameti imam...i da istu mogu primijeniti u procjeni kakvih debilana.

Toliko od mene.

:maryjane:

Zašto takve štetoćine koje su u stanju namjerno j.... ovaj forum u mozak a samim time i vas koji se brinete da sve radi fine ne banate po IP-u. i stvar riješena.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
[h=2][/h]
ajd nek mi netko od moderatora makne ovaj the fuckin predban da mogu na chat!!!​
Neznam ko ti je maknuo predban ali imao si poprilično negativnih, najmanje od mene. Nisi u poziciji da zapovijedaš(ne zapovijedam ni ja), zasluženo si dobio to šta si dobio. Kad dođeš na forum to je kao da kod susjeda ideš na kavu. Neš mu pizditi u njegovoj kuči, jeli tako? Inače domačini dijele nogu u dupe. Ovddje predban/ban vani noga u dupe, sve je to isto. Budeš li opet nepoštivao forum pisat če pred ban najmanje godinu dana, kad ti je ova želja ispunjena, da ne kažeš da smo...:icon_lol:
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
Greenpower1 je napisao(la):
Neznam ko ti je maknuo predban ali imao si poprilično negativnih, najmanje od mene. Nisi u poziciji da zapovijedaš(ne zapovijedam ni ja), zasluženo si dobio to šta si dobio. Kad dođeš na forum to je kao da kod susjeda ideš na kavu. Neš mu pizditi u njegovoj kuči, jeli tako? Inače domačini dijele nogu u dupe. Ovddje predban/ban vani noga u dupe, sve je to isto. Budeš li opet nepoštivao forum pisat če pred ban najmanje godinu dana, kad ti je ova želja ispunjena, da ne kažeš da smo...:icon_lol:
...pa zahvaljujem onom tko god da je maknuo mi predban nek se javi pa ćemo na neku cugicu i to,lepo znaš kako...vutra rule!!!
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Greenpower1 je napisao(la):
Neznam ko ti je maknuo predban ali imao si poprilično negativnih, najmanje od mene. Nisi u poziciji da zapovijedaš(ne zapovijedam ni ja), zasluženo si dobio to šta si dobio. Kad dođeš na forum to je kao da kod susjeda ideš na kavu. Neš mu pizditi u njegovoj kuči, jeli tako? Inače domačini dijele nogu u dupe. Ovddje predban/ban vani noga u dupe, sve je to isto. Budeš li opet nepoštivao forum pisat če pred ban najmanje godinu dana, kad ti je ova želja ispunjena, da ne kažeš da smo...:icon_lol:

Ola Gringo, si mi dobar :vb_wave: Neka se ljutiti, valjda je momak naučio nešto iz cijelog ovog iskustva. Ako nije, vrlo brzo ćemo saznati :icon_lol: :banana_rasta:
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
bit će da je He-Man :icon_lol:
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
dašta bre :icon_lol:
ali ne radi to samo tako jednostavno pa je tvoj pred ban prebačeni SIDu tako da on izdržava tvoju kaznu
a ako SID nešto sjebe banat ćemo tebe da mu se odužiš =))) ali zajebeš li ti nešto e onda tebe će gringo
nagraditi s full time banom, jer on se ne vodi mojim Jedi svjetonazorom već je kao neka vrsta Dirty Harry-a.
Punk ;)
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
jedi, Dirty Harry, a ja sam Max Rockatansky, zato pazi kuda gaziš :icon_lol:
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
...gle stvarno kod SiD-a pred ban...drugovi svaka čast ludi ste ko šibe!!!eee da vas pitam sta je sa chatom???piše mi loading al ništa???pozzz zloo nije valjda da si još ogorčen na mene???nisi valjda takvo zlo-pamtilo!!!
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Oladi momak, puca mi za ono neka stvar, a osim toga, nakon što sam se uvjerio u "sposobnosti" organa reda, više me ne puca paranoja da bi oni mogli povezat 2 i 2...ti si valjda skonto da trebaš razmislit prije nego nešto izjaviš!?

Očisti history i obavezno na vutra green skin prebaci. Na default skinu neće ući na chat.
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
zlo&naopako je napisao(la):
Oladi momak, puca mi za ono neka stvar, a osim toga, nakon što sam se uvjerio u "sposobnosti" organa reda, više me ne puca paranoja da bi oni mogli povezat 2 i 2...ti si valjda skonto da trebaš razmislit prije nego nešto izjaviš!?Očisti history i obavezno na vutra green skin prebaci. Na default skinu neće ući na chat.
...momak,očistio sam history i skin mi je na vutra green ali i dalje neće!!!
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
E jbga, onda ne znam. Sad će valjda neko stručniji...
 

Termoking

Aktivan Član
18.11.2011
90
7
8
54
Postavio sam pitanje i dobio odgovor ( hvava jos jednom zlo&naopako). Nisam znao kako da sam uklonim temu, jer sam jos bio u zabludi da makar ovde mogu imati potpunu kreatvnu slobodu ali trt milojka zabo sam prst u oko SPONZORIMA sajta sto sam vec procitao negde na forumu (u pravilniku nema ni reci otme) da je to neoprostiva greska i ovim putem se izvinjavam svim prodavcima hps sijalica.

POstujem po pravilniku a za ostalo mi bas bre.

Tema za pred ban:
https://forums.vutra.org/unutra%9Anje-uzgajanje/9393-sijalice-sa-bandere-i-od-auto-farova.html
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
snoopy90 je napisao(la):
...gle stvarno kod SiD-a pred ban...

mora da se šališ, ili ne vidiš dobro :icon_lol:

pripazi, gringo je ljut..
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
snoopy90 je napisao(la):
...momak,očistio sam history i skin mi je na vutra green ali i dalje neće!!!

Probaj snoopy ići preko firefoxa pa će ti možda ići i čat.Meni npr,preko google chroma tako neće čat.Pozz
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Termoking je napisao(la):
Nije mi namjera bila da ti piše predban, ali jedino tako ne možeš otvarati teme, toliko ja mogu a možda administratori mogu drugačije. Svaku sažvakanu temu netko mora obrisati a zamisli nitko nije plačen za to i svak ima svoj život obaveze...pa je zato ta opcija po defaultu u samom programu forum da sve lakše funkcionira i ostane preglednije.
Tvoje inovacije su ok ali ne možeš u sred growa recimo naduvan upasti u box(naravno fino opleten) gdje stoji pegla u vodi ili šta, pa veliki potrošać...nešto se prolije i izgoriš a da i neznaš. Osobno i ne preporučam da netko kopira tvoje ideje, jer su opasnije nego i sama biljka a ona je cilj, a ne *****rije. Preporuča se i prigušnica van boxa pa usporedi dokle si ti došao. Zabavljaš se totalno krivim stvarima. Stavi biljke prih 10 dana u čaše od najmanje pola litre, 2dcl je za korjen qurac, korjen se brzo formira. Od toga kreni. Prijatno:)
 

Termoking

Aktivan Član
18.11.2011
90
7
8
54
Tvoje inovacije su ok ali ne možeš u sred growa recimo naduvan upasti u box(naravno fino opleten) gdje stoji pegla u vodi ili šta, pa veliki potrošać...nešto se prolije i izgoriš a da i neznaš. Osobno i ne preporučam da netko kopira tvoje ideje, jer su opasnije nego i sama biljka a ona je cilj, a ne *****rije. Preporuča se i prigušnica van boxa pa usporedi dokle si ti došao. Zabavljaš se totalno krivim stvarima.


Malo bolje procitaj ono sto sam napisao i pogledaj slike pa ces videti da je sve potpuno sigurno. U zivotu sam provukao 10km kablova i potrosio brdo kalaja tako da dobro znam sta radim. Inace sam strejt skroz ( sto mi je veliki problem zbog koga sve ovo i radim ) . Ukoliko i dodje voda u kontakt sa strujom, moze samo da izbije osigurac kao i svaki kratak spoj. Pozar obicno nastaje onda kad se jak potrosac uklljuci na tanak kabl pa istopi izolaciju i pocne da varnici ili zapali samu izolaciju. Mozemo polemisati oko svega ovoga i videces da sam potouno u pravu. Pozdrav
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Samo ti je rekao da ne zeli da ostali (laici) pokupe ideje iz tog dnevnika jer su opasne koliko god ti imao znanja i prakse.
Znas onu: "Ne pokusavajte ovo kod kuce"?

tko jos koristi išta drugo osim firefoxa?

Ja!
 

Termoking

Aktivan Član
18.11.2011
90
7
8
54
Pa zato ovaj forum i sluzi da od laika napravi majstore, ja samo pokusavam da prosirim dijapazon ideja za resavanje problema. A kome sta nije jasno uvek moze da me pita i rado cu mu odgovoriti do naj sitnijih detalja. ps: mislim da malo idemo u off topic...:pat:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.