Ocajan,hitno mi je potrebna pomoc!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
21.06.2012
6
0
0
46
Pozdrav svima, pisao sam ovde pre par meseci, i trazio savet za dete obolelo od raka. Moj sin koji sada ima sedam godina ima nekoliko tumora u kicmi, i stanje mu se rapidno pogorsava. Danas su me doktori odbili i rekli da ne postoji vise nista sto bi mogli da urade, jer je pre dva meseca zavrsio sa hemoterapijom koja mu nije pomogla uopste.
Moja zadnja nada je bilo ulje cannabisa, kupio sam najbolju travu koju sam mogao da nadjem na Kosovu, jer tu zivim i napravio sam ulje, ali cini mi se da ne deluje kako treba, jer mu cak ni ne ublazava bolove. Meni je potrebna najbolja i najaca Indika a ovo sto se prodaje iz Albanije je ko zna sta.
Verovatno krsim pravila foruma, ali vas sve molim za pomoc, gde da nadjem najbolju Indiku?
Mozda mi sin nece ozdraviti ali da mu bar olaksam malo, nema nista strasnije u zivotu nego gledati dete koje umire a ne mozes mu pomoci.
Hvala unapred.
 

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Zao mi je zbog tvoje situacije, nadam se da ces uspeti da nadjes neko resenje. Da bi ti neko ko zna vise, mogao pomoci, mozda da nam pojasnis par stvari...
Kada si poceo da dajes ulje ako su te doktori trek danas odbili (koliko dugo je lek konzumiran, koje doze)?
Jesi siguran da si pravilno napravio ulje?
Sta znaci najbolja moguca trava? Naj skuplja ili imas nekog kome verujes da je naj bolja (ili si mozda probao)?

Koliko ja znam ulicna trava u Srbiji je dominantno indika. U zavisnosti gde zivis probaj da nadjes neku vezu u nekom velikom gradu (tu ima dosta trave i izbor je veci u odnosu na manja mesta) pa probaj tu da nadjes nekog ko zna sta prodaje.
Ako nije indika onda je dominantna sativa i od nje bi trebalo da ima vise energije ako to nije slucaj onda si ili pogresio negde u procesu pravljenja ulja ili je trava nikakva. Siguran sam da ce ti neko ko ima iskustva sa uljem dati detaljniji odgovor.
 
09.12.2012
15
5
0
37
mozda bi ti bilo najbolje da kupis gotovo ulje...ako je dijete u pitanju,ja ne bih cekala i sama pravila jer to je rak a i tvoje dijete je...imas doista puno proizvodjaca ulja u europi...necu raditi reklame ali to je ono sto bi ja ucinila,a imam i ja dijete...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: roower

Mr. Frajer

Aktivan Član
11.03.2013
89
80
0
38
Nedođija de la Highland
Ovako, malo prije sam pročitao i ne mogu ni da zamislim tvoj polozaj, imam par saveta za tebe .. Probaj sa uljem, probaj obavezno sa SEMENKAMA MARELICE (kajsije) jer je dokazano da ubijaju stanice raka bez ikakvih posledica!! I probaj kod doktora "narodne medicine" kako bi se to reklo jer ponekad stvarno znaju pomoci .. Zelim ti sve najbolje
 

viner

Aktivan Član
13.03.2013
168
228
43
odmah iz ugla
sok od maslačka ili neki proizvod od iste.... travu najboje sam uzgoji jer vani nečeš nači takvu sortu koja bi djetetu pomogla...Trazi drugo mišljenje od doktora ili drugu bolnicu u večem gradu...sretno djetetu...
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
ako je loša trava ili na krivi način uzgajana, s lošom zemljom, pregnojenom ili lošim gnojivima ili je bio lockout tokom grow-a, normalno da trava ne valja niti neće valjati ni ulje,
Ja sam osušio na brzinu u pećnici i popušio nakon 3 tjedna cvjetanja travu uzgajanu na moj način i to je imalo učinak nakon jedog dima..
Dok sam jednu uzajao vrlo potentnu sortu dok sam bio još početnik i ispala je kamlica na kraju jer je nastao lockout nutrijenata.

Dakle treba ti 3 mjeseca najmanje + učenje.

Vremena nema, tako da mislim da od toga ništa.
U USA ima klinika koje se bave liječenjem s uljem kanabisa. Treba googlati.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
same kostice kod raka nece uciniti cudo jer potrebno je unijeti velike doze B17 koje je nemoguce unijeti jedenjem kostica vec se unosi intervenozno sa dodatcima vitamina C i cjelog spektra enzima i minerala da bi terapija bila ucinkovita mora se uzeti sve kako ide i pridrzavat se posebne ishrane i onda su moguci rezultati u protivnom nema nekog efekta. Postoji par klinika u njemackoj koje imaju razlicite pristupe lijecenju sa b17 i jedna od njih koja mi je najvise ulijevala povjerenja jer je bila temeljita i ima realan pristup bolesti al i svoju cijenu koja nije nimalo jeftina a bila je 350 eura dan sa smjestajem za oboljelog i terapija traje 3 mjeseca

Doktorica se zove Regina Rose i mi samo ju bili zamolili da nam proda kompletnu terapiju lijekova posto nisam bio u mogucnosti da platim lijecenje u Njemackoj i to je bilo negdje oko trecine iznosa za tri mjeseca ali kasnije se stvorio drugi problem jer nisam mogao naci nikoga tko bi se usudio mami davati svaki dan inekcije i infuziju a ona sam nije si htjela davat al pravi razlog je bio to sto je kostalo puno i nije mi htjela natovarit taj teret na vrat tako da nemam direktnog iskustva ali vjerujem u moc te terapije al to je samo moje vjerovanje a svako drugi treba dobro istraziti i razmisliti dali je ta terapija prikladna za njega

ako ce kome pomoc ovo je njena klinika mozete ju kontaktirat iznimno je ljubazna i susretljiva osoba i mozete se dogovoriti da vam pregleda nalaze i da svoje misljenje

http://naturheilpraxis-rose.de/dienstleistungen.html
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.