Ocekivana kazna u Srbiji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.01.2014
47
36
18
Kakve su to fore šamari ovo ono? Pa jel moze policajac uopce upotrebljavati silu na nekom ko se ne opire? Jel se moze zaliti na tako nesto?
 

blaske

Aktivan Član
09.12.2016
299
1.014
143
45
To su ti klasicne fore,pokusavaju da te uplase da bi rekao od koga si kupio,ako kazes najebali ste obojica ako ne kazes samo ti.Mozes se zaliti ali treba da dokazes da su te samarali.Tvoja rec protiv njihove.Ako i dokazes mozda ce dobiti 20% od plate ili neka mala suspenzija ali onda si ga najebao ako zivis u nekom malom mestu,cekace te na svakom cosku....
 
31.01.2021
5
5
3
21
stvarno strasno,gledali mi poruke po telefonu,pozive,inpektori su najpodliji ljudi.Jer oni misle da su oni savrseni da nikad nisu pravili sranja,i da treba svakog pravdi dovesti,i izdrkavaju se na nas klince jer on ne sme da uhvati neku vecu ribu,jer ga je onda najebao.A mi cemo zbog toga da ispastamo :)
 
Poslednja izmena od urednika:
09.07.2015
45
46
18
46
Vidi poštovanje!Mene su sad skoro 30.12.2020 ne slučajno nego sa opisim identifikovali i pretresli,kamere su svuda i da se baš u isto vreme sretnemo na ćošku ispred prodavnice i od svih prisutnih mene ciljano pozovu"gospođo hoćete li lprići? I tu vam se ja zapravo userem od straha videlo se i odma učelo kod koga si bila?? U šetnji i nije vredelo po 100 puta je ponavljala policajka a inače je znam da priznam sve a prvo mi je delo,sreća za sve ove godine unazad,rekla sve ko kreten umesto da sam imala spremnu priču za takav događaj za sve ovr godine 43 a pušim od 15.g tako da vam je sve jasno al jebena je gramaža 5,9g častio me pošten klinac koga su pratili a ja samo daj nije mi bilo važno šta posle,molim boga da mi daju novčanu al advokati mi tvrde da ne može pošto ima više od 5g,elem ja bi oportunitet i novčanu a dva adv. mi tvrde da ne može,bilo je prvo svedočenje i sve sam isto ponovila i šta mislite hoću biti baš takav baksuz da mi ne omoguće oprtunitet..Stalno zaposlena poslovna domaćica imam dvoje dece za koju se trenutno jako brinem al svi mi tvrde sitna je on riba ima ih još u lancu e tek to me plaši,znam za ubuduće ne dao bog,kad sam dala tužiteljki izjavu da sam ja uživalac i da je to za sopstvenu upotrebu unela je u zapisnik i pustili me bez da mi objasne šta dalje ,ne znam.kako al tako je ispalo!
Šta dalje ???☘☘♥️

Ako je neko imao skoro
 

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
33
Amsterdam
Kukaj kod sudije,ne znam sta da ti kazem,vidi imas sada i neki dogovor,da uplatis u dobrotvorne svrhe neke pare,ne znam da li se tada brise.
@jebiga dobićeš oportunitet ali će te uvek imati u bazi kao da si krivično osuđivan i kad god te provere znaće, jedina razlika je što možeš da podigneš potvrdu da nisi privođen i osuđivan jer eto oni ti kao oproste ali ne zaborave. Što se tiče sestre, vrlo verovatno će to biti problem ako ide na to da bude inspektorka, ali ne bih da sudim. Kukaj da si nezaposlen, kako se kaješ što si to uradio i kako sad shvataš koje posledice to može doneti mada oportunitet dobijaš svakako, al se treba osigurati. I da, spremi 50 000 dinara za kaznu, sada stižu brzo nije više to kao ranije, stićiće ti kroz 3-6 meseci.

@Moje ime moje ako ti je prvo delo dobićeš verovatno kaznu od 100.000 dinara i uslov od 6 meseci do 2-3 godine, zavisi sada su počeli da budu surovi za vutru pre godinu dana bih ti rekao da ćeš dobiti oportunitet i 50.000 kaznu sada ni sam više nisam siguran, užas, advokate isključivo po preporuci uzimaj, oni su tek priča za sebe i jako ih se treba paziti. Srećno.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy
24.06.2019
21
12
8
60
.....ma iskuliraj....kukaju na to ko si šta si,deca...uzmi potvrdu iz vrtića,obraćati se obavezno i službeni za socijalni rad,jer sudija ako je kreten može da te drka za starateljstvo,jer je to najgore,. .i ako ti daju novčanu,plaćaš u ratama,može dobrotvorni rad....nikako uslov...žali se do boga oca...ako si iz bgd.. napiši mi poruku,da ti dam adv.rešava priču sa gudrom najbolje moguće...poyy
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i.
09.07.2015
45
46
18
46
Pozdrav svima!
Nahvatana sam sa 5.9gr marihuane klasična sačekuša za mene ne očekivana a bila sam zbunjena sad sam svedok u procesu bilo jedno svedočenje u tužilaštvu i sad ništa'!
Šta dalje pošto su mu našli kilo i po bio pritvoren pa pušten i sad tek dalje ne znam šta i kako???
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.076
15.600
358
Kakve su to fore šamari ovo ono? Pa jel moze policajac uopce upotrebljavati silu na nekom ko se ne opire? Jel se moze zaliti na tako nesto?
Može što hoće, dok ga netko ne snima. Mada, koliko pratim, pošto sam iz Hr. ne dobijaju nikakve kazne, suspendiranje i ili sl. Pratim Bojana Savića i ne mogu vjerovat, što si policija dopušta.
 

Vetrenjaca123

Degustator kanabisa
31.05.2018
270
1.241
143
Jamrock
Pozdrav svima!
Nahvatana sam sa 5.9gr marihuane klasična sačekuša za mene ne očekivana a bila sam zbunjena sad sam svedok u procesu bilo jedno svedočenje u tužilaštvu i sad ništa'!
Šta dalje pošto su mu našli kilo i po bio pritvoren pa pušten i sad tek dalje ne znam šta
Pozdrav , 5,9 g mislim da lako na sudu mozete da dokazete da je za licnu upotrebu i mislim sa bi tom momku, a i vama pomoglo da svedocite da je to jedini put da ste uzimali od njega, osim ako nemaju poruke ili snimljene razgovore sto cisto sumnjam, ali sami znate u kakvoj drzavi zivimo, ljudi za 5g odu u zatvor a za celu Jovanjicu dobiju ministarsku fotelju. Dobar advokat bi trebao to da resi bar da ne dobijete krivicnu prijavu sto mislim da je svima cilj. Drustveno korisni rad, posete psihijatru ili novcana kazna od 50 do 100k, to je moje misljenje sta vam moze biti najvecaa kazna,ako vam je to prvi "pad"
 

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.969
233
Шчбћа
mislim da lako na sudu mozete da dokazete da je za licnu upotrebu i mislim sa bi tom momku, a i vama pomoglo da svedocite da je to jedini put da ste uzimali od njega
Mislim da si nešto pogrešno protumačio jer je ona nahvatana pa je postala svedok u procesu a pita šta dalje da radi jer...
su mu našli kilo i po bio pritvoren pa pušten i sad tek dalje ne znam šta i kako???
Edit:
Biće da ti njoj persiraš ali u tom slučaju reč "vama" bi se pisala sa početnim velikim slovom.
 
Poslednja izmena:

Vetrenjaca123

Degustator kanabisa
31.05.2018
270
1.241
143
Jamrock
Pa ako nemaju poruke ili snimljene razgovore da je imala umesane prste u tih kilo i po mogu da joj sude samo za to sto su joj pronasli, a i da imaju poruke i sve opet ima alibi da je kupovala peticu ako u porukama tako pise, samo treba da drzi jezik za zubima da tvrdi da je samo tada uzela i ne vidim nacin kako mogu da joj pripisu bilo kakvu vezu sa tih kilo i po ako stvarno nije imala dodir sa tim ako jeste onda je to druga prica, znam momka koji je za 20 g u paketima dobio oportunitet, opet sve je do advokata,sudije,tuzioca, nijedan slucaj nije isti. Bilo kako bilo to je za nauk,manje rizika i vise uzitka imas kad gajis sam nego da kupujes od kojekakvih budala. Za cenu od dve petice sastavite cek boks i mirna Bačka ovaj Bosna
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: GrowHax

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Šta dalje pošto su mu našli kilo i po bio pritvoren pa pušten i sad tek dalje ne znam šta i kako???

to pitas za njega?
kad su te vec navatali i ubacili u masinu, teraj dalje svoju pricu, kupila sam pa sta, vikendaski konzumiram, osudite me, bla bla, ser, ser, kenj, kenj...
imas porodicu, posao, zivot, nisi klinka... nema tu neke vece kazne, ako je u pitanju samo taj paket(ic).
 
08.03.2021
7
7
3
Pozdrav forumaši. Pripremam se za svoju prvu porudžbinu semena. Nekom logikom bih rekla da je bolje odjednom da poručim malo više (10-20 menki) i da samo jednom rizikujem sukob sa zakonom, nego da više puta poručujem po 3-5 semenki. Jel mislite da mi je logika ispravna? Da li je previše poručiti 10-20 semenki ili je bolje da se držim manjih porudžbina, kako ih na carini ne bi otkrili?
 
  • Haha
Reactions: GrowHax
08.03.2021
7
7
3
Nisam (još uvek) 'pala' ali mislim da je na mestu raspitati se o svemu živom što može da me snađe. Ako nije prava tema, ja se izvinjavam, nova sam na forumu.
 

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
Pozdrav svima!
Nahvatana sam sa 5.9gr marihuane klasična sačekuša za mene ne očekivana a bila sam zbunjena sad sam svedok u procesu bilo jedno svedočenje u tužilaštvu i sad ništa'!
Šta dalje pošto su mu našli kilo i po bio pritvoren pa pušten i sad tek dalje ne znam šta i kako???

3 posta iznad ovog devojka lepo opisuje kako je namestila postenog klinca,i kako je on samo sitna karika u lancu,da se toga najvise plasi...cccc
DRUKARA!