Ocekivana kazna u Srbiji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.074
15.588
358
Zamisli da svima, što nađu travu, idu doma??!
Kada već ne želite, reči cijelu istinu, ne širite lažne informacije!
Ajde, oslikaj nalog za pretres. Pokri sve podatke, jer doma ti, radi lizalice, ne mogu dobit nalog!
 
25.08.2021
8
2
3
Ja sam iz malog mesta tako da oni jedva cekaju da upadnu nekom na pretres, plus sam prvi testirani od kako su dobili te dregere

@Jagoda98
nema potrebe za citatom kad odgovaraš direkt ispod posta koji komentiraš
 
Poslednja izmena od urednika:

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
33
Amsterdam
Saobracajna policija me testirala, bio pozitivan, proveo 12 sati u pritvoru, ujutru me inspektori odveli kuci i pretresli
Ma daj zar ti misliš da ovde nema ljudi koji imaju mnogo više iskustva od tebe, nemoj nas praviti budalama, nas ne zanima zašto su tebi pretresali kuću. Ako je stvarno bilo tako kako kažeš onda je to bespravni upad u kuću i ja bih savetovao da nađeš nekog boljeg advokata i opališ tužbu protiv svih mogućih od države do inspektora. A ako si se ti uprpio pa ih pustio u kuću, onda prijatelju ti je to za nauk. Srećno dalje. Na sudu bih išao na totalno negiranje krivice i odbio bih svaku vrstu sporazuma, ali s obzirom da si ti verovatno potpisao krivicu još u stanici a to nisi ni znao, nemaš puno izbora osim da ideš na sporazum i tražiš oportunitet. Ja bih se terao sa njima a ti vidi šta ćeš.
 
25.08.2021
8
2
3
I meni nije bilo jasno zašto su bili na pretresu, ali sam onda pricao sa 2 lika koji su bili pozitivni preko mokraće dok još nisu imali te nove dregere i njima su takodje bili na pretresu
 
Poslednja izmena od urednika:

Vetrenjaca123

Degustator kanabisa
31.05.2018
269
1.240
143
Jamrock
Sta sad, ko god padne sa 0.5 g vutre ili vozi pod dejstvom iste moze da bude pretresan???!! Poznajem i previse ljudi koji su pali i sa 5+g, i nikada nikome nisu upali u kucu, a ne da te pretresu sto si vozio naduvan. Prvenstveno se treba drzati price da si bio u drustvu u kom se pusilo i da nisi konzumirao istu, ali bez obzira sta god da je niko nema pravo da ti upada tek tako u kucu, mozda postoji neka sumnja ili si poznat narodnoj miliciji od ranije ... Ili si samo bio dovoljno naivan da ih pustis da rade sta hoce.
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.188
358
@Jagoda98 ne citiraj post za postom, ovo ti je 3. nepotrebni citat!!!
vutraši se naljute na to i bzvz se dižu tenzije ;), a netko mora i brisati

inače, moguće je sve
ako dodje do suda, veliš da su bespravno upali i pitaš gdje je nalog, i to je to, kraj priče ;)
tak bi bar trebalo biti
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0
26.08.2021
6
1
3
22
Au evo moje pricice, tipa pre 3 dana blejali drustvo i ja u kolima i dodju dva pandura i pitaju da l imamo nesto, mi kao u fazonu ne, i pogledaju u kolima i nadju kesicu sa 0.3g, pitaju "cije je ovo" mi se gledamo u fazonu kao da smo iznenadjeni ahahah, a znamo ih inace posto zivimo u selu pored, i kazu kao da kazemo cije je ili cemo svi da najebemo. I ajde nas 5 da se dogovorimo ko ce da ide da da izjavu, a inace je auto od drugovog dede pa nece on, ova trojica se ukenjali pa reko ajde ja cu. Bilo je 0.3g marihuane, pitali me da drukam nekoga, ja izmislio neku pricu da mi neki lik u subotu u wc-u od kafica dao zato sto sutra ujutru ide i ne moze da predje granicu i tako to. Jos je ovaj policajac napisao 0.03g a ne 0.3g, kolika kazna moze da bude za to?
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.074
15.588
358
Gdje piše, koja je količina bila u autu?
Zašto se spominje krađa?
I ovakvih sam obrazaca, sam printao, cijelo školovanje!
Screenshot_20210827_060408_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg . A tokom ispitivanja je utvrđeno, da očito imaš više. I još nema pravo na žalbu, a to znači, da si sve priznao, potpisao itd!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Dzanki
25.08.2021
8
2
3
Kad bi me saslusali do kraja mozda bi nesto i skontali a ne sami da zakljucujete sta se desilo, nije bila nikakva kradja vec ti je lose preveden tekst

Zaustavljen sam tokom redovne saobracajne kontrole, dreger je pokazao da sam pozitivan na thc koji nisam taj dan konzumirao vec dan pre toga. Odveli su me 12 sati na treznjenje sto je redovna procedura u pritvoru. Ujutru sam odveden kod sudije za prekrsaj i dobio sam 5 meseci zabranu upravljanja vozila, 20000 kaznu i 8 kaznena boda. Ispred suda su me sacekali inspektori odveli kuci i izvrsili pretres kuce, gde su mi nasli u fioci "kolicinu" koju sam vec rekao. Napominjem ni kod sebe ni u autu prilikom zaustavljanja saobracajaca nisam imao nista nedozvoljeno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blues

Yaichii

Aktivan Član
04.09.2019
124
455
63
Kad bi me saslusali do kraja mozda bi nesto i skontali a ne sami da zakljucujete sta se desilo, nije bila nikakva kradja vec ti je lose preveden tekst

Zaustavljen sam tokom redovne saobracajne kontrole, dreger je pokazao da sam pozitivan na thc koji nisam taj dan konzumirao vec dan pre toga. Odveli su me 12 sati na treznjenje sto je redovna procedura u pritvoru. Ujutru sam odveden kod sudije za prekrsaj i dobio sam 5 meseci zabranu upravljanja vozila, 20000 kaznu i 8 kaznena boda. Ispred suda su me sacekali inspektori odveli kuci i izvrsili pretres kuce, gde su mi nasli u fioci "kolicinu" koju sam vec rekao. Napominjem ni kod sebe ni u autu prilikom zaustavljanja saobracajaca nisam imao nista nedozvoljeno
Sve priznao kazes, pa kaj si ocekivao da ce zažmirit na kolicinu koju doma imas? Ili da ce rec bravo ? Cim si priznao nikaj te ne spašava. Đogao si im rec ak nisi bio bas high u tom momentu da si sjedio nedje na klupi a neka bagra da je pusila pores tebe ......sk
 
  • Haha
Reactions: GrowHax
25.08.2021
8
2
3
Dreger pokazuje sadrzaj thc u organizmu do prethodna 10 dana, mozes ti da kazes da si sedeo pored ili sta vec ali je nebitno ako ga imas u organizmu, aj mi molim te objasni sta sam priznao, da sam pozitivan da dreger?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam

Vetrenjaca123

Degustator kanabisa
31.05.2018
269
1.240
143
Jamrock
Nista buraz bas nisi imao srece, ovo je bas represija sta rade narodu. Ovo nam je sad svima za nauk. Za posedovanje ces dobiti oko 53 hiljade kaznu i posete psihologu. Sledeci put na bajs, vutru zakopaj i to je to. Jel nam mozes malo detaljnije opisati kako je izgledao pretres kuce?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Dzanki

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
33
Amsterdam
Ovo je čista represija i ništa drugo, iživljavanje nad poštenim i radnim narodom. Kupimo se braćo i bežmo iz ove rupe, nema ovde nade. Zna li neko kako ide procedura ako odbijemo narko test?