Ocekivana kazna u Srbiji

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Themistocles

Aktivan Član
22.07.2018
161
343
63
29
Da bi poceo da radis u mupu,vojsci itd treba ti potvrda da nisi krivicno osudjivan,izvadis potvrdu i cao,ne razumem kakva terenska provera.nece sad za nesto malo vutre da najebe 5 ljudi i nema mogucnot zaposlenja nigde,ako su ti drugovi rekli da ce da preuzmu na sebe opusti se i resi to bez stresa.
 
29.06.2021
3
0
1
24
Hvala na pomoci. Treba da se izvadi iz suda da nisam osudjivan i za to se ne brinem. Ali pise da na ovom papiru sto sam dobio da i mup vrsi svoju bezbednosnu proveru, a tamo za sada stoji da mi se stavlja na teret posedovanje opojnih droga i to me brine... Ali hvala malo ste me utesili
 
Poslednja izmena od urednika:

Themistocles

Aktivan Član
22.07.2018
161
343
63
29
I sam si rekao ''Stavlja se na teret'' mogu oni tebi da stave na teret sta oce,dok sudija ne lupi cekicem od sto i ne kaze da si osudjen ti si rodjo cist ko suza.
 

Vasica

Aktivan Član
09.05.2021
158
529
93
41
odakle si rodjeni? ako si iz srbije i nisi osudjivan dobices oportunitet i platices 50-100k u humanitarne. a u tu bajku da ce drugar uzeti na sebe ja ne bih verovao previse. svako cuva svoje dupe. zato su i dali tebi da nosis a ti ispao naivan ko francuska sobarica. izvini buraz al tako je
 

Vetrenjaca123

Degustator kanabisa
31.05.2018
270
1.241
143
Jamrock
Prika vidi, ja sam imao terensku proveru za oruzje pa znam kako to ide. Ti ne moras da imas nikakvo delo ni nista, dovoljno je da odu u obliznju kafanu i pitaju za tebe i ako neko kaze za tebe fazon druzi se tu sa svakavima, pije, tuce se, duva, bbla bla bla, ne moras da imas nikakvo delo nece te primiti, a oni imaju u svojoj evidenciji sve o tome kad si legitimisan, sve o tvojoj porodici, da li je neko od tvojih predaka izvrsio samoubistvo, bio opasan po okolinu, da li si clan neke navijacke grupe i bilo sta sto im ne odgovara cete srusiti na proveri. Ali opet dobro razmisli sta ces raditi u zivotu ima i postenijih i ujedno bolje placenih poslova, ako ces ti da se treses od njihove provere pa da ti daju posle platu 500 evra onda je to tvoj los izbor, sta da ti kazem sem da se opustis i da te boli uvo. Sto bi rekli neki stariji i mudriji od nas, ako mozes da resis problem, zasto se nerviras? Ako ne mozes da resis problem, zasto se nerviras?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Dzanki
19.04.2021
4
1
3
36
Pozdrav ljudi, imam jedno pitanje.. Moj brat je pao 2019 Avgusta sa 0,6 grama.. Posle par meseci dobio je oportunitet 50k i lečenje.. 50k je uplatio ali nije se odazivao na lečenje.. I sad mu je stigo poziv za ročište jer nije ispoštovao oportunitet.. Šta može da očekuje? Jel neće nešto mnogo oštro da ga kazne jer nije bio na lečenju.. Hvala pozdrav
Izvinjavam se svima, jel bi mogao neko da mi odgovori na ovo pitanje ako zna nekog sa slicnom situacijom? Hvala unapred
 
19.04.2021
4
1
3
36
Ne znam njega terali da se testira dobio uput al nije isao.. Nadam se samo da ne dobije neku prestrogu kaznu. Ipak mu je prvi put i imao je samo 0,7 grama
 
19.07.2021
1
0
1
31
Pozdrav svima,
Padoh prvi put pre neki dan sa manjom kolicinom trave u kesici. Po mojoj proceni ne vise od trecine grama. Zanima me , imajuci u vidu da nisu premerili dok sam isao da dam izjavu , kada se tacno meri koliko sam imao kod sebe? Rekose da salju na vestacenje. Ko je garant da tokom vestacenja ne moze da se "napakuje" jos mimo nadjene kolicine?
Hvala na odgovoru!
 

Themistocles

Aktivan Član
22.07.2018
161
343
63
29
Nece ti nista napakovati al ista ti je kazna za 5gr i 0,5,vestacenje se radi da bi utvrdili dali je trava zvanicno i koliki procenat thc-a.Plati kaznu i uzivaj.
 

Yaichii

Aktivan Član
04.09.2019
124
455
63
Sram te bilo ......propeglala me paranoja odma sam isao saugat kucu i ribat sve ffs ... Nego kako nadje samo 0.xx ? Nisi to stigla nekako maknut ?

NE CITIRAJ AKO ODGOVARAS NA POST IZNAD, CITAJ NOTIFIKACIJE !!!
PROCITAJ PRAVILNIK.

 
Poslednja izmena od urednika:
25.08.2021
8
2
3
Tražiš oportunitet, dobiješ da uplatiš 30-50 000 RSD u dobrotvorne svrhe i kao da se nikad ništa nije desilo, osim malo pokidanih živaca.
Znači kod sudije ja trebam da predložim oportunitet?
Sram te bilo ......propeglala me paranoja odma sam isao saugat kucu i ribat sve ffs ... Nego kako nadje samo 0.xx ? Nisi to stigla nekako maknut ?

NE CITIRAJ AKO ODGOVARAS NA POST IZNAD, CITAJ NOTIFIKACIJE !!!
PROCITAJ PRAVILNIK.

Saobracajna policija me testirala, bio pozitivan, proveo 12 sati u pritvoru, ujutru me inspektori odveli kuci i pretresli