Od ulične kese do ubrane biljke/foto dnevnik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
15.04.2012
26
16
3
110
Tacno se da zamijetiti ....kako su ti ljubav uzvratile :)
Na pojedinim listovima su savrseni nabori,.....nabori "malih usni" ....."najezenim" ledenim povjetarcem :)
Sva ti cast......na uzgojenoj "ljepoti poroka" :)
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Taloži ga još uvik, voda još mutna, ljudi kažu 12h po ovom bi moglo puno više. Kako nisam imao mikser ja sam popcorne i listove mlatio kuhačom 15min. A trim i popcorne opet sušim jer je tog brdo(više popcorna) i vidim trihome da su ostali još pa bi probao opet. Možda sam zeznuo jer je zelenjava bila polusuha. Ima ko više iskustva s tim?



 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Da, tegle prepune, a taj boris mi izgleda loše otriman i nedozreo, jel puca to išta?
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Evo došao sam tu da dam smoke report baš za tog Borisa. Cijeli je neki mastan, ljepljiv. Složili Borisa u trubu i smijalica instant, miris je jak a okus rijetko uspijem razlikovat što koju god vutru pušio. Ja sam Borisom super zadovoljan, on će mi i trajati, od kad sam ih stavio u više tegla Borisa je tri velike tegle tako da se tu nemam što žalit. Ni ostale ne zaostaju količinski a što se rada tiče Slučajne je najjači, neki ubrzani sklad sa tijelom i produktivnost type high. Eksperimentalna najslabije puca, gospodski onako fino taman. Doduše pravilno osušenu istu nisam probao još. Za zadnju i najmanju Nakazu mogu reć da je nakaza. Paranoica pere i kosi se sa nepomičnim tijelom kad ovo zapališ. Neznam šta moja amaterska ruka još može o dimu napisat. Kraći odgovor bi bio - PUCA. :) A sad će se i haša nać. Pa složit tutti frutti od svega, presložit u kauč hehe. Pozdrav ljudi, hvala svima
:leafblunt:
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Da ovakvih ima u svakom trulom drvu i time se hrane,a sad dali gricne malo i korijen...možda
Mislim da je larva jelenka
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
3-01bvelika.jpg

Ako je to larva ne izgleda bezopasno za korijenje. Koliko sam pročitao na pijanitvor.com larva se pojavljuje gdje ima prirodnog gnojiva. Kod mene je slucaj bio stajsko i veprovo gnojivo. A larva je sigurno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.