OffTopic s "Dnevnik iskustava (početnik)"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
E ljudi, nemojte se ljutit, ali moram vam nesto reci.

Lijepo je to sto ste vi ozbiljni oko ovoga ali nije li to malo preozbiljno? Pa pobogu ovo je samo trava, ko duhan samo se naduvas od njega. Nema tu velike filozofije.
Ovo sada dode ko da neko pita ej ja bi zapalio cigaretu ali ne znam hocu li postat ovisan o tome. OK mozda glup primjer. Ko da pita kakvog je okusa sarma. Evo ti brate lonac, probaj, ako ti pase nagrabi, ako ne, uzmi nesto drugo.

I opet cu ponovit, nemojte se ljutit ali doci na forum s ovakvim pitanjem, kompa. Ok ajde shvacam, zabrinut si, ne znas puno o tome. Ali nemoj me zezat da nikada nisi vidio napusenog covjeka??



Uglavnom, meni se cini da lik zajebava a ne da pita. Sumnjivo mi je ovo ali SKROZ na skroz.


Uostalom, odakle njemu trava ako nikad nije vidio napusenog covjeka. Ko tu koga???
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
Napušena Vjeverica;236181 je napisao(la):
... Uglavnom, meni se cini da lik zajebava a ne da pita. Sumnjivo mi je ovo ali SKROZ na skroz.

Uostalom, odakle njemu trava ako nikad nije vidio napusenog covjeka. Ko tu koga???

ajd ne suketaj, sta on to pita, ajd kazi, koliko kontam, nije probao do sada, sada je nabavio i oce da proba i napise dnevnik o svom iskustvu, sta je tu problem, i sto bi morao da vidi napusenog coveka da bi dosao do trave, kakve to veze ima
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Napušena Vjeverica;236181 je napisao(la):
E ljudi, nemojte se ljutit, ali moram vam nesto reci.

Lijepo je to sto ste vi ozbiljni oko ovoga ali nije li to malo preozbiljno? Pa pobogu ovo je samo trava, ko duhan samo se naduvas od njega. Nema tu velike filozofije
Ili ćeš ti uzeti kanabis pod ozbiljno ili će on tebe.

Tvoje i slična razmišljanja su jedan od većih problema današnjeg društva gdje ljudi prema previše bitnih i ozbiljnih stvari imaju totalno neozbiljan pristup.


A "filozofija" oko kanabisa je nepojmljivih razmjera, od samih komponenti koje čine biljku, preko filozofije uzgoja i konzumacije do utjecaja na svijest i ljude u globalu.
Usporedbe s vikend drogama su u najmanju ruku poprilično degradirajuće.

Čak je i analogija sa sarmom daleko bolja.
To što bi on možda probao sarmu nespreman i što je kuhar možda teški antitalent pa je jelo bez okusa, bljutavo i nikakvo.
Ne znači da su sve sarme takve te da ne smije i prije nego uopće proba pitati za neki dobar restoran, dobrog kuhara, dobro predjelo, aperitiv, itd.
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ja vam kazem da vas lik vuce za nos a vi kak ocete...


Joj sad bih nesto reko al bio bih prevulgaran tako da cu se samo lijepo suzdrzati i smijati vama naivcima.
Ponavljam, opet bez ljutnje. Infrakcije mozete i dalje stiskat slobodno do milje volje, bitno je samo da se ne ljutite i da shvacate sto vam hocu reci.


Troollolol joj skoro sam se izlanuo, nista, bok
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Nekad mi se cini da je uvijek ta vjeverica posebna (vutra.org VS Vjeverica)... Za tebe je svaka nova tema glupost... Trava je trava?! Hahahahaha... Ti si se rodio s jointom u ustima pa si i prvi puta znao sto je to i kako ce biti?
Nerado to radim, ali za onaj prijasnji post si od mene dobio jedan rep-, da se ne cudis odakle to, sorry.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
eto sta ispade od dnevnika, 18 postova a covek nije ni dunuo... a hteo je lepo da vodi evidenciju i iznese utiske, da ima neki svoj prostor da se izrazi... sad jedino da otvori drugu temu za first smoke report a ovu da premestimo u grave
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Kali je napisao(la):
Nekad mi se cini da je uvijek ta vjeverica posebna (vutra.org VS Vjeverica)... Za tebe je svaka nova tema glupost... Trava je trava?! .


Znas, iskreno cu ti reci, uopce mi nisi nedostajao.

Tvoja logika nema veze s logikom. Hoces li biti ljubazan pa potkrijepiti svoju izjavu nekim cinjenicama??



A sad idem ontopic ali ukratko.


Nemos mi doc na forum i pricat kak nisi probao travu i kak te to silno zanima. Znaci situacija je sljedeca, ajmo se malcice malcice zamisliti.



"Bio sam s frendovima vani, recimo. Oni puse travu a ja ne. I tako oni meni dali travu da si i ja zapalim. Ali nisam zapalio travu s njima jer... (ovaj dio fali). Onda sam otisao doma i nisam zapalio nego otisao na forum (ovaj dio uopce nema smisla) da pitam posve nepoznate ljude... ustvari da kazem posve nepoznatim ljudima da cu zapalit travu i da cu opsirno napisati kakvo je moje iskustvo bilo. "



Pa zar hocete reci da sam ja jedini lud ovdje ili sta?

Ajmo onda ovako. Opet hipoteticki. Nikad nisam jebo ali imam curu. Necu se s njom poseksat dok ne odem na neki forum i kazem da cu se poseksat a nakon toga opsirnooo napisati kako sam ebo i kako mi je bilo.


Ne znam ljudi, ovo mi jednostavno organski ne odgovara.
I kakvo je to musko sta pita za necije misljenje? Prvo udari a onda pitaj.


Ah nikada brijem necemo na zelenu granu...




Edit:
Plus, lik prica ko je sta je, kolko godina ima odakle je. I to u prvom postu. OOOK ono. Ne stima cijela situacija uopce. Vrijeme ce ionako pokazati svoje. Ako netko ima multica ili zajebava bezveze, mogao je smisliti i bolju shemu za to.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Hmm..ja bi sve to prepisao tomu da neki clanovi ukljucujuci i mene previše malo visimo na ovom forumu pa takve teme mogu u nama probuditi neshvacanje,netoleriranje vjerojatno i neku frustraciju....vjerojatno se i poistuvjecujemo s tim da je ovo "naš" forum i šta sad neko tu u našem dvorištu okida teme za koje smatramo da su shit! ....lol...hhahah..nemogu da se ne pitam koji mi je khurac sta se phizdim (znaci svijestan sam problema) al opet naravno nemožemo upravljati osjecajima i osjecamo se kako se osjecamo,sve skupa upakirano s tim da previse visimo ovdje i skupljamo takve osjecaje danima pa malo vrisnemo i eto odregiramo možda...i kako nebi trebali....(zato ja nebi bio dobar Moderator)

Naravno ovo je Forum i trebamo se voditi s tim!
Naravno nije "naš" nego od Admina!
Trebamo biti dio price ovog foruma na nacin da ga ne doživljavamo osobno nego kao neku vrstu alata.
Na kraju krajeva niko nes ne ucjenjuje da budemo ovdje nego je to naša samostalna volja i odluka te trebamo pokušati sami sebe kontrolirati na nacin da shvatimo onu staru "100 ljudi 100 cudi"

E sad...svijestan svega toga sto sam napisao...moram stati na stranu Vjeverice...mislim WTF?...tema je "obavio sam na wc hocu li brisati dupe ili ne idem pitat na forum"..al eto ja sam svijestan vjerojatno svog primitivnog razmišljanja...pokušavam poradit na tome (mada mi nejde baš)..nevjerojatno me zivciraju ljudi koji nemogu svoje odluke donosit sami i istrpjet posljedice istih..( eto lik oce vodit dnevnik svojih iskustava...nek si otvori word pa nek si i vodi dnevnik sta mene truje s tim hahahhaah) naravno vjerojatno ima ljudi željnih takvih informacija i ko sam ja da to osporavam..al eto kao što oni imaju pravo biti takvi tako i ja imam pravo da me to nervira ......hahahah...bar mislim...pa tako i Vjeverica ima pravo da se osjeca kako se osjeca....e sad...treba li to iznosit ovdje....neznam....imamo Moderatore da nam daju taj odgovor....zaljepe nam packu itd....

Koliko mi god bilo teško priznati Vjeverica je iznio svoj stav o tome...ja ga potpisujem po tom pitanju...što ne znaci da sam ja u pravu il da je Vjeverica u pravu...eto vecina kaže da je Vjeverica u krivu,ja se slažem sa njim pa sam samim tim i ja u krivu....al tako je kako je......aaaaaaaaaaaaaaa ovo je FORUUUMMMM moram si to ponovit još par puta....

Sve se svodi na to da se potrudimo ne kršiti pravila foruma i bit ce sve 5!

Živi mi i zdravi bili ekipa !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Napušena Vjeverica

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
tako gledajuci svako moze sebi otvoriti word dnevnik uzgoja, pa ne kaciti ovde i pitati sto su mi listovi zuti, neg uzeti pa sam traziti odgovor na internertu... najjednostavniji je nacin da ono sto vas ne zanima jednostavno ne pratite i postedite sebe eventualnog zivciranja... shvatio sam taj dnevnik kao dnevnik iskustva sa vutrom, dakle prva konzumacija i dalje, vecini to mozda nije zanimljivo jer su i zaboravili svoj prvi put, ali nekom ko tek planira to mozda moze biti korisno, u svakom slucaju ne moze da smeta, ovo je vutra forum i covek nije otisao u off, jer nije najavio dnevnik prvog sexa ili prvog odlaska u wc... ako bih ikada pozeleo probati npr. meskalin ili psilocibin svakako bih prvo potrazio neciji dnevnik sa iskustvima, zapravo na erowid.org-u cesto i procitam neki dnevnik tog tipa, iz ciste radoznalosti. eto, ovo je samo moj stav o temi koja je pola tamo a pola ovamo, pa ispada da su zadovoljeni i oni koji bi da prate dnevnik (ako ga uopste bude) a i oni koji misle da je ovo shit ;)
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Dobro... mogo sam i ja drzat jezik za zubima ali to nije u mom fazonu. Blade je sve rekao, nemam sto za dodati jedino mi se jucer vrtjela misao: "ovo ce sada ispasti kao da je kurva dosla, pocela se skidat, svima se digao a one se obukla i otisla".
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
hahaha, obozavam vas decaci, nema lepseg nego popiti sa vama prvu kafu
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
i na kraju to se i desilo
dosla kurva,skinula se,ponudila sex,i zapalila ko zna gde
a mi ostali suva qrca,da se medjusobno prepucavamo kome je u stvari obecala xD

ja bas sve cekam da se javi sa utiscima,medjutim.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.