Old School Trim Hash Oil [bez kuvanja] + Hedovacha (vutra rakija)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Jednom je moja Ruza potopila nemali broj vrhova u rakiji ..kao za cistiti lice ili tako nesta.
Uglavnom sam dosao u situaciju da to vadim van pa susim pa rolam jbga,bar sam probao i nikada vise ali rakija je na jednom manjem skupu napravila nered..
Dugo se pricalo o toj rakiji i tim nekim rogaćima koji su bili potopljeni unutra:)
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Jedno noob pitane za hedovacu, kako smola u rakiji moze da ima efekte ako nije termicki obradjena?
Kontam da rakija odvaja kristale, ali kakav uticaj oni u rakiji imaju ako nisu "termicki zagrejani" (znam da zvuci glupo ali kontao sam da se THC oslboadja samo kod zagrevanja?
Ili se pak rakija kuva kasnije, sto sam mozda preskocio da procitam u temi?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
e ja ti tu ne mogu odgovoriti, ne pijem rakiju al sumnjam da je rad isti, ulje je znatno veca koncentracija a ovde te i alkohol radi :) preneo sam iskustva frenda, stvarno nikad probo nisam
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
A ovisi ti to. Ulje je jače u smislu da si ''stoned'', ovo ti je slično tome kao da piješ rakiju i dimiš usput samo dosta jače :) Uglavnom, nije za one koji ne mogu kombinirat alkohol i vutru ;)
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Moram te pitati Powere odkud tako snazan anti-drinking stav kod tebe, nikada nijesi pio,ili si nekada imao probleme sa alkoholom ??? Pitam jer mi je fascinantno da neko nesto napravi a uopste ne proba :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pa kad vec pitas, stao sam kada sam skontao da vise nema smisla, nisam vise omladinac i cuga mi ne cini nista dobro a malo se teze kontrolisem kad krenem jer volim da idem do kraja, sto sa cugom nikako ne valja. verujem da ti je sad sve jasno ko i meni, tako da nije bilo tesko doneti odluku, pogotovo uz stof koji imam, cuga mi definitivo ne treba :) razlika naduvan i pijan su ko nebo i zemlja, s tim sto svakom ostavljam pravo da to sam utvrdi da ne bude da popujem ovde ;)
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Koje ste vi lude glave i sta sve izmislit necete , ovom se meskolje jaja drugi ce da da kumi treci ceka frenda da proba hahahahahah , na pauzi sam vec jako dugo vremena al kad citam forum toliko se nasmijem i bas mi dode da zahasam jednog barem bi mi vjerovatno sve bilo zabavnije:) svaka cast na svim idejama .
 
Poslednja izmena:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
samo strpljivo pa cujemo smoke report, nek odlezi a ti nadji finu posudu u koju ces sipati, gledaj da bude sira i plica, ako ides sa tim na radijator bude za probati vec nakon 24h. meni je skroz kulturica, nema onog karakteristicnog mirisa i moz se dimiti i u lokalu, rad se malo razlikuje, meni bar prefinjeniji i suptilniji, fino drzi, ja nemam zamerki i licno mi bas prija. ja sutra probam moju novu turu, bas da vidim da li ima kvalitativne razlike izmedju onog od trima 4 sorte il ovog od cvetova widow haze :) a mozda zapalim i veceras, bude to vec za probu sigurno, malo za namazati po rizli, bar :)
P30301.JPG
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
neće na radijatorstavit ću na kuhinjski element,kraj prozora,da taman ide eventualni miris van kroz pendžer. :) po tvom opisu,ovo je idealno za preko dana,lakše od frule,a opet puca i drži..fino u cigaretu ili po cigareti,ovisi koliko gusto će biti i opleti. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ja ga u ranoj fazi namazem po rizli, tokom vremena se dodatno zgusne i onda ga mozes valjati u "glistona" pa preko duvana po duzini cigarete, sto tanje to bolje, ako je debelo duvan ce ti pre izgoreti i ostajes bez jednog dela smole, al udjes vec u fazon, ne brinem se ja :) dok sedis u pocetku moz da te zbuni da ne radi, al kad ustanes, hehe... idem promuckati hedovachu :)